تزریق ژل در گلشهر

تزریق ژل در گلشهر

تزریق ژل در گلشهر

تزریق بوتاکس یکی از انواع مختلف روش‌های غیرجراحی جوان‌سازی پوست و رفع چین و چروک صورت است که امروزه در بین مردم طرفداران زیادی دارد. این روش زیباسازی صورت بیشتر برای رفع چین و چروک پیشانی، اطراف چشم‌ها، گونه‌ها، اطراف لب، گردن، و خط خنده به کار می‌رود.در این مقاله از آلاکلینیک در رابطه با یکی از برترین خدمات خود در سطح شهر کرج یعنی تزریق ژل در گلشهر را بررسی خواهیم کرد . پس با ما همراه شوید.

بر اساس تحقیقات انجام شده بر روی داده های آماری گوگل و همچنین نظرات مردم با توجه به اینکه تزریق ژل کاملا مقرون به صرفه و موثر است و در عین حال عوارض بسیار کمی دارد، نسبت به سایر روش های زیبایی مورد توجه و استقبال عمومی قرار گرفته است. برای انجام این روش زیبایی معمولا علاقه مندان در پی جست و جوی مراکز زیبایی اطراف و نزدیک محل سکونت خود هستند. مرکز تخصصی پوست و موی سامان مرکز تزریق ژل در کرج و سایر مناطق استان البرز در این مطلب در خصوص ارائه خدمات مربوط به تزریق ژل در محل سکونت و یا شهر سکونت شما خواهد پرداخت.

تزریق ژل در گلشهر
تزریق ژل در گلشهر

زوم انجام تزریق ژل در محل سکونت

همان طور که میدانید تزریق ژل معمولا در شهر و یا استان محل سکونت شما الزام بیشتری دارد نسبت به اینکه حتما در منطقه محل سکونت شما باشد. در شهر و یا استان منطقی و معقول می باشد، هم از نظر هزینه و هم از نظر تعداد دفعات مراجعه به مرکز تخصصی. اما بر فرض اگر شما ساکن مصباح کرج باشید و در پی مرکزی برای تزریق ژل در کرج بگردید امکان دارد مرکزی در نزدیکی شما باشد، اما از استاندارد های لازم، مجوز های کامل، کادری متخصص و مجرب استفاده نکند. همین موضوع می تواند به شما آسیب بزند.
پس بهتر آن است که با تحقیق و بررسی تمامی مراکز زیبایی در پی بهترین آنها در شهر محل سکونت خود باشید و حتی در استان محل سکونت خود. اما لزومی در در انتخاب مرکز زیبایی در نزدیک ترین نقطه به محل سکونت شما وجود ندارد. حال بیایید به بررسی عواملی که در انتخاب شما در مرکز زیبایی باید موثر باشد بپردازیم.

بوتاکس چیست ؟

 بوتاکس  یک ماده ساخته شده از سمی به نام بوتولینوم استیک می باشد که تزریق بوتاکس باعث فلج شدن موقتی عضلات می شود .علت اصلی ایجاد چین و چروک‌های صورت، حرکت عضلات می باشد.

اگر عضلات را فلج کنیم، خطوط صورت هم از بین میروند.  بوتاکس یکی از روش‌های جوانسازی پوست می باشد و به عنوان روشی ایمن و موثر برای از بین بردن خطوط ظریف و همچنین چین و چروک‌های اطراف چشم و پیشانی بیشترین کاربرد را دارد.

تزریق ژل در گلشهر
تزریق ژل در گلشهر

مزایای جوانسازی صورت با بوتاکس در گلشهر کرج

 • برخورداری از حداقل حساسیت و عوارض جانبی
 • حداقل میزان درد و خونریزی
 • زمان کوتاه انجام عمل همانند فرایند‌های تزریقی دیگر (تزریق ژل و چربی)
 • استفاده از بی‌حسی موضعی (پماد و تزریقی)
 • از بین بردن خطوط اخم، خطوط لبخند و خطوط عرضی پیشانی
 • از بین بردن چین و چروک‌های موقتی زیر و اطراف چشم و لب
 • جلوگیری از تبدیل چین و چروک‌های موقت به چین و چروک‌های دائم
 • قابلیت کاهش عمق در چین و چروک‌های دائمی پوست صورت و به اصطلاح تبدیل چین و چروک‌های دائمی به موقت
 • لیفت و کشیدگی پوست و رفع چین و چروک‌های ریزِ دور ابرو
 • رفع چروک بینی حین خندیدن

کاربردهای بوتاکس در گلشهر کرج

بوتاکس بیشتر به عنوان فرآورده‌ای تزریقی برای درمان چین و چروک‌ها و خطوط صورت شناخته می‌شود. به طور کلی کاربردهای بوتاکس را می‌توان به دو دسته‌ی زیبایی و درمانی تقسیم کرد.

کاربردهای زیبایی

 • درمان چین و چروک‌های طرفین چشم‌ها که به چین‌های پنجه کلاغی معروف است؛
 • محو کردن خط اخم (بین دو ابرو)؛
 • رفع خطوط افقی پیشانی؛
 • از بین بردن چروک‌های گردن؛
 • بالا بردن گوشه‌های لب؛
 • بالا بردن نوک بینی.
تزریق ژل در گلشهر
تزریق ژل در گلشهر

انواع برندهای بوتاکس در گلشهر کرج

شناخت بهترین برندهای بوتاکس مطرح در بازار می تواند به بهتر شدن نتیجه آن کمک کند؛ زیرا در این صورت می توان یک برند مرغوب را انتخاب کرد. این مسئله در افزایش نتیجه و اثر گذاری طبیعی این تزریق می تواند به خوبی مشخص باشد.

استفاده از بوتاکس های تقلبی و یا بی کیفیتی که امروز برخی از آن ها در بازار وجود دارند، مانع رسیدن به یک نتیجه مطلوب از این تزریق می شوند. امروز در بعضی از کلینیک های غیرمجاز، از چنین بوتاکس هایی برای تزریق استفاده می شود. به همین خاطر اهمیت زیادی دارد تا برای انجام این تزریق، حتما به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید و به این اطمینان برسید که از یک بوتاکس اصل و با کیفیت برای تزریق به صورت شما استفاده خواهد شد.

برندهای کره ای معمولاً حالتی غیر طبیعی به چهره می دهند و این عامل به دلیل غلظت بالای بوتولینوم در آن هاست. اما بهترین برندهایی که در بازارهای جهانی نیز حرفی برای گفتن دارند شامل موارد زیر است. تزریق ژل در گلشهر

روش انجام بوتاکس

ژل بوتاکس که با نام سم بوتولنیوم و سموم عصبی تزریقی نیز شناخته می شود در عضله هایی که روی صورت وجود دارد و دارای چین و چروک می باشد تزریق می گردد و با فلج کردن عضلات زیر پوست از منقبض شدن سلول های عصبی صورت جلوگیری کرده و به کاهش خطوط ریز و چین و چروک کمک می کند.

روش انجام تزریق یک روش غیر جراحی در مطب می باشد و به آمادگی حداقل نیاز دارد. قبل از انجام عمل بیمار باید به پزشک خود درباره ی سوابق پزشکی ، آلرژی ها یا دیگر شرایط خاص اطلاع دهد. پزشکی که نزد وی این عمل زیبایی را انجام می دهید باید متخصص و دارای مجوز باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط