همه چیز راجب به بوتاکس

بوتاکس کرج از ترکیب سمی به اسم بوتولینوم ساخته شده است. که باید در دوزهای کنترل شده استفاده شود و کاملا بی خطر است . بوتاکس در زیر پوست تزریق می شود که باعث فلج شدن عضلات آن ناحیه و از بین رفتن چین و چروک صورت خواهد شد و ظاهری جوان تر را ایجاد خواهد کرد.

بوتاکس فقط جنبه زیبایی ندارد بلکه جنبه درمانی هم دارد مخصوصاً برای افرادی که بیش از حد عرق می کنند و از بوتاکس برای غیر فعال کردن غده های عرق استفاده می کنند.

بوتاکس در کرج
بوتاکس در کرج

بوتاکس در کرج 

عملکرد بوتاکس چگونه است؟

با گذشت زمان و افزایش سن چین و چروک در اطراف چشم وپیشانی ایجاد می شود که به شرایط و سبک زندگی و ژنتیک هر فرد ربط دارد.اما بعد از بیست و پنج سالگی باید انتظار چین و چروک را در اطراف چشم و پیشانی خود داشته باشیم.

با تزریق بوتاکس عضلات دور چشم و پیشانی به طور موقتی فلج می شوند و چین چروک ها از  بین می روند.ماندگاری بوتاکس معمولا بین 3 تا 6 ماه است که ماندگاری اثر آن به سبک زندگی و مراقبت های بعد از تزریق و ژنتیک افراد بستگی دارد.هر چیزی که با شرایط بوتاکس سازگار نباشد ماندگاری را دستخوش تغییر کرده و زمانش را کوتاه تر می کند و چین و چروک ها زودتر از موعد بر می گردند.

 

 

آیا بوتاکس مضر است؟

بوتاکس هم مثل دیگر داروها می تواند اثرات جانبی داشته باشد.ممکن است بعد از تزریق بوتاکس نواحی تزریق دچار ورم و کبودی شود، یا اینکه ممکن است چشم حساس شودیا دچار سردرد و خستگی و خشکی دهان شوید. اگرچه این اتفاق بسیار نادر است اما امکان دارد بوتاکس تزریق شده به نواحی دیگر وارد شود برای پیشگیری از این خطر پس از تزریق نباید ناحیه تزریق شده را مالش دهیم.

بوتاکس در کرج
بوتاکس در کرج

 

در چه ناحیه هایی از بدن ، می توان از بوتاکس استفاده کرد؟

بوتاکس بیشتر برای خطوط پیشانی ،خط اخم (بین دو ابرو) و چین و چروک های اطراف چشم(خطوط پنجه کلاغی) استفاده می شود.و همچنین می توان برای جلوگیری از تعریق زیر بغل و کف دست استفاده کرد، بوتاکس می تواند ماه ها به طور کامل عرق و بو را متوقف کند.

 

 

چه افرادی بیشتر کاندید استفاده از بوتاکس هستند؟

اکثر افراد می توانند از سن 25 سالگی بوتاکس را تزریق کنند. بوتاکس برای کسانی که زیاد عضلات صورت خود را منقبض می کنند بهتر است.

 

 

چقدر طول می کشد تا بوتاکس اثر کند؟

بلافاصله بعد از تزریق بوتاکس در هر شرایطی، از یک روز تا چهارده روز طول می کشد تا بوتاکس تاثیرات خود را کم کم نشان دهد. مدت زمان تاثیر بوتاکس ارتباط مستقیمی با شدت چین و چروک صورت دارد. افرادی که به صورت مداوم دوبار در سال بوتاکس تزریق کنند تاثیرات بوتاکس را در صورت خود می بینند.

 

 

معیارهای انتخاب پزشک برای تزریق بوتاکس چیست؟

شما باید دکتری را انتخاب کنید که آناتومی صورت را درک کند و عضلات صورت را به صورت کامل بشناسد.حتما در انتخاب پزشک دقت کنید تا به نتیجه مطلوب و دلخواه برسید.

 

 

آیا ممکن است بدن ما نسبت به بوتاکس مقاومت نشان دهد؟

این اتفاق بسیار نادر است. اگر بوتاکس را به صورت منظم تزریق کنید به مرور زمان کاهش فعالیت های عضلات صورت خود را مشاهده می کنید.این به این معنا نیست دیگر نیازی به تزریق مجدد بوتاکس نداشته باشید و یا نیازی به ترمیم سریع نداشته باشید. همانطور که برای درمان چین و چروک خود اقدام به بوتاکس می کنید عضلات شما ضعیف تر می شوند و این احتمال وجود دارد که چین و چروک ها دیگر شکل نگیرند و شما دیگر به طور مرتب نیازی به بوتاکس نخواهید داشت. شما در نهایت به جایی می رسید که کمتر به تزریق بوتاکس نیاز خواهید داشت. پس تا زمانی که به نتیجه مطلوب نرسیدید بوتاکس را به طور منظم تزریق کنید.

 

 

محدودیت های بعد از تزریق بوتاکس

تا 4 ساعت از انجام کارهای ذیل بپرهیزید:

1) به صورت خود آب نزنید.

2) از آرایش کردن بپرهیزید.

3) سر خود را خم نکنید.

4) نخوابید و به هیچ وجه دراز نکشید.

5) محدوده تزریق را نخارانید و ماساژ ندهید.

6) از عینک و شیلد صورت استفاده نکنید.

7) الکل وکافئین مصرف نکنید.

8) از استعمال سیگار و قلیون خودداری کنید.

9) تا سه روز از کارهای سنگین و فعالیت های ورزشی اجتناب کنید.

10) درصورت التهاب و کبودی از کمپرس یخ استفاده کنید.

11) درصورت  داشتن سردرد از استامینوفن ساده استفاده کنید.

12) ۴۸ ساعت پس از تزریق ، اثر بوتاکس شروع شده و تا دو هفته به اوج می رسد.

 

مرکز بوتاکس در کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.
مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات بوتاکس کرج ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

بوتاکس در کرج

هزینه تزریق بوتاکس کرج:

لطفا جهت اطلاع از هزینه ها و مشاوره بوتاکس کرج با شماره های مطب تماس حاصل فرمایید.

02634093135

02634093136

09352500847