کربوکسی تراپی جهت لاغری در کرج

کربوکسی تراپی جهت لاغری در کرج

کربوکسی تراپی جهت لاغری در کرج

امروزه با به وجود آمدن راه هایی برای از بین بردن چربی های اضافی بدن دیگر نیازی به رژیم های سخت و یا انجام فعالیت های دشوار نیست. یکی از این روش ها کربوکسی تراپی است. که باعث می شود تا سلولیت بهبود یافته و در نتیجه چربی های موضعی را کاهش دهد . در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی کربوکسی تراپی جهت لاغری در کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

کربوکسی تراپی جهت لاغری چیست

از بین بردن چربی‌های موضعی با کربوکسی تراپی همانطور که از نامش پیدا است .یعنی تزریق کردن گاز کربن دی اکسید (CO2) به زیر پوست و سلول‌های چربی زیر پوستی. درمان چاقی با این روش، درمانی رضایت بیماران زیادی را به خود جلب کرده است .از حیث کم‌خطر بودن آن پزشکان نیز این روش را همواره به بیماران خود توصیه می‌کنند.

با کربوکسی تراپی متابولیسم سلول‌ها تحت تاثیر قرار گرفته و کارایی آنها افزایش می‌یابد. در واقع این روش درمانی کمکی برای تولید هرچه بیش‌تر کلاژن (پروتئین مورد نیاز پوست) در پوست به شمار می‌رود. در راستای همین موضوع با تولید کلاژن پوست جوان‌تر و سفت تر شده و خاصیت ارتجاعی آن افزایش می‌یابد.

در مناطق رشد چربی بدن، افزایش متابولیسم به معنای افزایش هرچه سریعتر چربی سوزی است.

کربوکسی تراپی جهت لاغری در کرج
کربوکسی تراپی جهت لاغری در کرج

عملکرد کربوکسی تراپی جهت لاغری در کرج

این راهکار درمانی با افزایش جریان خون در سلول‌ها، از طریق تزریق دی اکسید کربن کار می‌کند. نحوه دقیق عملکرد آن نیز به این صورت است .

در طول درمان مقادیر بسیار کمی از گاز کربن دی اکسید که به آن “گاز معجزه‌گر” نیز می‌گویند. از طریق سوزن مخصوص به زیر پوست تزریق می‌شود.

با تزریق این گاز  به گیرنده‌های موجود در بدن، بافت احساس می‌کند. میزان کربن دی اکسید بالا رفته و حجم اکسیژن کاهش یافته است.

به همین دلیل نیاز است با گشاد شدن عروق خونی و افزایش گردش خون سعی در خروج کربن دی اکسید داشته باشند . اکسیژن رسانی به بدن را افزایش دهند.

همین موضع موجب هجوم حجم زیادی اکسیژن و مواد مغذی به ناحیه تزریق شده است.

بدن تحریک می‌شود تا بیش‌تر فعالیت کند تا بتواند کمبود‌ها را جبران کند.

در نتیجه این عملیات کلاژن تولید شده و چربی‌ها با سرعت بسیار بیش‌تری شروع به سوخت و از بین رفتن می‌کنند.

آیا کربوکسی تراپی عوارض جانبی دارد؟

  • کربوکسی تراپی یک فرایند بی خطر, بدون درد با تقریبا هیچ عارضه جانبی است. ممکن است در ناحیه تزریق, کمی کبودی ایجاد شود که در طول یک هفته ناپدید میشود.
  • ورم و قرمزی احتمالی نیز, بعد از ۲۴ تا ۴۸ ساعت برطرف می شود. بعضی افراد دچار کمی خارش می شوند که در عرض چند دقیقه از بین می رود. افرادی که برای کاهش چربی شکم و پهلو, کاهش وزن یا سلولیت کربوکسی تراپی می کنند, باید تا ۲۴ ساعت از شنا یا استفاده از وان حمام خودداری کنند.
کربوکسی تراپی جهت لاغری در کرج
کربوکسی تراپی جهت لاغری در کرج

مزایای کربوکسی تراپی جهت لاغری در کرج

  • جدید, سریع, راحت, طبیعی و بی خطر است. طول درمان ندارد و فرد را از زندگی عادی باز نمی دارد.
  • جای زخم باقی نمی گذارد.
  • عوارض درازمدت ندارد.
  • کربوکسی تراپی و کاهش وزن از کربوکسی تراپی می توان به عنوان یک روش برای کاهش وزن و سایز سود جست.
  • کاهش وزن همراه با از دست دادن چربی است و کاهش چربی زیر پوستی مخصوصا برای لاغری شکم و پهلو توسط این روش, خواهان زیادی پیدا کرده است.
  • این روش, در کنار سایر روش های غیر تهاجمی کاهش چربی, مانند کرایولیپولیز؛ اولتراسوند, رادیوفرکانس و کاهش چربی با کمک لیزر, اخیرا در ایران هم جهت کاهش وزن و سایز, مشهور شده است.

در این روش مقدار کافی از گاز دی اکسید کربن به درون بافت چربی شکم و پهلو و یا جایی که تراکم چربی بالایی دارد, تزریق می گردد. معمولا بیمار هر هفته یکبار ( کمتر یا بیشتر ) تحت درمان قرار می گیرد.

آنچه ما شاهد آن هستیم این است که کربوکسی تراپی در کنار درمان های دیگر مثل, طب سوزنی, رژیم درمانی, و یا روش های موضعی میتواند به عنوان کمک کننده بسیار خوبی عمل کند.

کربوکسی تراپی جهت لاغری در کرج
کربوکسی تراپی جهت لاغری در کرج

بیشتر بخوانید:

روش کربوکسی تراپی برای لاغری

کربوکسی تراپی در بدن ذخایر مقاوم چربی را اصلاح می کند. پس از ورود به ذخایر چربی co2 به اسید کربنیک تبدیل می شود که سلول چربی را حل می کند و چربی را آزاد می سازد. افزایش تخلیه لنفاوی به ناحیه متابولیسم و دفع چربی آزاد شده را در نواحی چربی شکم و پهلوها بهبود می بخشد.

مراحل تزریق در کربوکسی

در ابتدا پزشک بدن را بررسی می کند و مقدار co2 را که باید در این ناحیه تزریق شود، تعیین می کند. هر جلسه درمانی از 10 تا 15 دقیقه طول خواهد کشید .که co2 با استفاده از سوزن کالیبر بسیار ریز(کمتر از 3/0 میلی متر) زیر پوست تزریق می شود.

روند بسیار ساده است و بیهوشی صورت نمی گیرد . بعد از اتمام جلسه درمانی حتی به یک قرص مسکن هم نیازی نیست.

آیا در درمان کربوکسی باید نگران سمی بودن گاز کربن دی اکسید باشیم؟

کربن دی اکسید به صورت روزانه و طبیعی به وسیله سلول های بدن تولید شده و گازی است کاملا غیر سمی زیرا این گاز محصول متابولیسم طبیعی بدن می باشد که توسط گلبول های خون بعد انتقال به ریه از بدن دفع می گردد.

کربوکسی تراپی برای لاغری همانند دیگر اثر بخشی های این روش درمانی از سوی جامعه عملی و حرفه ای پزشکی مورد تائید قرار گرفته و روشی درمانی است که از سوی متخصصان علم توصیه می شود. با توجه به هزینه مناسب و اثر بخشی کربوکسی تراپی برای لاغری و نیز عوارض کم و غیر تهاجمی بودن این روش درمانی می تواند یکی از گزینه مهم برای تناسب اندام باشد.

کربوکسی تراپی برای لاغری در معتبر ترین مراکز درمانی و در پیشرفته ترین کشور های دنیا در زمینه علم پزشکی و زیبایی مورد استفاده قرار گرفته و همین امر باعث استقبال درمان جویان نسبت به این روش درمانی شده است.

کربوکسی تراپی جهت لاغری در کرج
کربوکسی تراپی جهت لاغری در کرج

مرکز کربوکسی تراپی جهت لاغری در کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط