تزریق ژل در کرج

تزریق ژل در کرج

تزریق ژل در کرج

در این مقاله از سایت کلینیک آلا قصد داریم در رابطه با یکی از خدمات خود یعنی تزریق ژل در کرج ، و در کل هر آنچه که باید دررابطه با تزریق ژل بدانید با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. چرا که با بالا رفتن سن بخش‌هایی از صورت دچار چروک شده و یا افتادگی پیدا می‌کند. و این می‌تواند در نتیجه کاهش کلاژن در زیر پوست باشد.‌‌‌‌ با افزایش حجم این بخش‌ها و همچنین تزریق مواد مؤثر در آن‌ها چروک و شل‌شدگی پوست رفع می‌گردد. این گونه فرد با کمک تزریق ژل توانسته جوانی و شادابی خود را تا حد زیادی بازگرداند. همه ما دوست داریم جوانیمان را حفظ کنیم و از پیری گریزانیم.پس در ادامه با ما همراه شوید.

تزریق ژل چیست؟

فیلرها، پرکننده‌ها یا حجم‌دهنده‌های پوستی به موادی گفته می‌شود که ساختاری مشابه ژل دارند و برای جوانسازی پوست استفاده می‌شوند. از تزریق فیلرهای پوستی در زیر پوست می‌توان برای جبران حجم از دسته رفته، رفع چین و چروک‌ها، بهبود شکل انحناهای سطحی (کانتور) صورت و بدن استفاده کرد.

تزریق ژل در کرج

کاربردهای تزریق ژل در صورت

 • از بین بردن خطوط پیری ظریف روی صورت
 • رفع چین و چروک یا ناهمواری‌های روی صورت
 • چاق کردن صورت
 • پر کردن فرورفتگی‌های صورت یا گودی‌های مربوط به اسکار و جای زخم
 • خوش فرم کردن صورت و مشخص‌تر کردن خطوط و انحناهای ظریف صورت
 • بزرگ و برجسته کردن لب‌های باریک

بسیاری از ما پس از گذشتن از مرز سی سالگی خطوط ظریفی را روی چهره‌مان می‌بینیم که غالباً پی‌آمد افتادگی یا فعالیت عضلات است. هنگامی که کلاژن کاهش می‌یابد و تجزیه می‌شود، خطوط ظریف و فرورفته‌ای روی صورت پدیدار می‌گردد.

چروک‌های دور چشم غالباً نتیجه فعالیت عضلات است و با تزریق بوتاکس از بین می‌رود. اما اگر این خطوط به دلیل افتادگی پوست بسیار عمیق باشد، مانند خطوطی که از بینی تا گوشه‌های دهان کشیده می‌شود و به خط خنده موسوم است، بهتر است ژل یا فیلر تزریق شود تا خطوط کمتر شود یا حتی کاملاً از بین برود.

شایان ذکر است که هرچند تزریق ژل روشی مناسب برای جوانسازی موقت چهره است، اما نتایج آن به چشمگیری درمان‌های جراحی نیست.

کلینیک تزریق ژل کرج

میزان ماندگاری نتایج

میزان ماندگاری نتایج درمان به مهارت پزشک، محل درمان و نیز شرایط بیمار وابسته است. همچنین یکی از فاکتورهای مهم در میزان ماندگاری نتایج تزریق ژل، نوع مواد تشکیل دهنده ی آن است. اگر مواد مورد استفاده در ژل مانند اسید هیالورونیک طبیعی باشد توسط بدن جذب شده و میزان ماندگاری نتایج نیز کمتر خواهد بود. اما اگر مواد مصنوعی نیز به آن اضافه شود با توجه به غیر قابل تجزیه بودن این مواد، میزان ماندگاری نتایج نیز بیشتر خواهد بود. در حالت کلی و در بیشتر مواقع میزان ماندگاری نتایج ۶ ماه است که به ۲ سال نیز طول میکشد.

 

تزریق ژل در کرج

پر کننده های موقت

تزریق ژل لب با پر کننده های موقت شامل موارد زیر می شود:

 • کلاژن

 کلاژن یک ماده طبیعی حاوی پروتئین است که نیرومندی و ساختار پوست را تقویت می کند. کلاژن اولین پر کننده ای بود که به بازار عرضه شد، اما معرفی هیالورونیک اسید باعث کاهش محبوبیت این ژل پر کننده شد.

 • اسید هیالورونیک:

مانند کلاژن، اسید هیالورونیک نیز یک ماده طبیعی است که می تواند برای پر کردن و حجم دهی به بافت ها مورد استفاده قرار گیرد.

 • ﻫﯿﺪﺭﻭﮐﺴﯽ ﺁﭘﺎﺗﯿﺖ کلسیم

 این پر کننده سنگین تر و متراکم تر از اسید هیالورونیک است و در لایه های عمیق تر زیر پوست تزریق می شود. به علت وجود این ماده در استخوان ها، تزریق هیدروکسی آپاتیت کلسیم معمولاً واکنش سیستم ایمنی یا عکس العمل آلرژیک به همراه ندارد.پلی لاکتیک اسید

 • پلی لاکتیک اسید:نوعی پلیمر مصنوعی و زیست تخریب پذیر است که سازگاری بالایی با بافت های بدن دارد. تزریق ژل با استفاده از این ماده طی چند جلسه و در طول چند ماه انجام می شود. اثرات تزریق این ماده، چند هفته بعد از تزریق مشهود است و گاهی ۲ سال ماندگاری دارد.

 

در مجله آلا کلینیک بیشتر بخوانید

 • بوتاکس در کرج
 • زاویه سازی صورت در کرج
 • لیزر موهای زائد در کرج

تزریق ژل در کرج

معتبرترین برندهای ژل در ایران

در کلینیک های درمانی کشور ما از برندهای مختلف ژل برای اصلاح عوارض صورت استفاده می شود. در ادامه به معرفی برخی از انواع آن ها پرداخته می شود:

 • ژل ژوویدرم (Juvederm) 

از ژل های بر پایه اسید هیالوورنیک است و از محصولات این برند به طور گسترده در بهبود چین و چروک های عمیق و سطحی صورت و حجم دهی به لب ها استفاده می شود؛

 • ژل پروفایلو (Profhilo) 

یک نوع ژل با غلظت بالای اسید هیالورونیک است که سبب رفع چین و چروک های پوستی، لیفت پوست و افزایش شفافیت پوست می شود؛

 • ژل رووفیل (Revofil)

از دیگر ژل های محتوی اسید هیالورونیک است که برای رفع چین و چروک ها و خطوط نواحی مختلف صورت از قبیل پیشانی، گونه، فک، چانه و بینی استفاده می شود؛

 • ژل الانسه (Ellanse)

الانسه متشکل از میکرواسفرهای کاپرولاکتون (PCL) و کربوکسی متیل سلولز (CMC) است. از این ژل به منظور رفع چین و چروک های پوستی، حجم دهی به لب و گونه، رفع افتادگی پوست، فرم دهی به صورت، رفع اسکار، تنظیم فرم بینی، گوش و لب و نیز رفع عدم تقارن در اجزای صورت استفاده می شود؛

تزریق ژل در کرج

تزریق ژل کرج

از دیگر برند های معتبر میتوان موارد زیر را نام برد :

 • ژل لب روولکس (Revolax) : از ژل روولکس برای افزایش حجم و فرم دهی به لب ها استفاده می شود؛
 • ژل تئوسیال (Teosyal): این ژل یکی دیگر از ژل های بر پایه اسید هیالورونیک و دارای منشا غیرحیوانی است که برای درمان چین و چروک های سطحی و عمیق و حجم دهی به لب ها استفاده می شود؛
 • ژل لب رستیلن (Restylane) : این ژل که بر پایه اسید هیالورونیک است، به منظور رفع چین و چروک های صورت و اطراف لب ها و نیز حجم دهی به لب ها مورد استفاده قرار می گیرد؛
 • ژل لب استایلج (Stylage) : یک نوع ژل بر پایه اسید هیالورونیک است و برای افزایش زیبایی لب ها استفاده می شود؛
 • ژل لب بلترو (BELOTERO) : محصولات ساخت برند بلترو در از بین بردن چروک های سطحی و عمیق صورت، افزایش حجم گونه و لب ها تاثیرات قابل توجهی دارند.

مرکز تزریق ژل کرج

جهت مشاوره در رابطه با تزریق ژل لب در کرج ، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02634093135

02634093136

09352500847

تزریق ژل در کرج

تزریق ژل چگونه انجام می‌شود؟

ناحیه درمان قبل از تزریق تمیز و ضدعفونی و به طور موضعی بی‌حس می‌شود. بسیاری از ژل‌ها حاوی لیدوکائین، نوعی داروی بی‌حسی ملایم، است تا ناراحتی بیمار در طول درمان و پس از آن به حداقل برسد. متخصص مقدار معینی از ژل را در نقطه مناسب زیر پوست تزریق می‌کند.

نتیجه تزریق ژل، با توجه به نوع ژل و ناحیه تحت درمان، ممکن است بلافاصله مشاهده شود. برخی بیماران با ورم و کبودی خفیفی روبرو می‌شوند که موقتی است و ظرف چند روز برطرف می‌شود. بیمار می‌تواند فعالیت‌های معمول را بلافاصله پس از درمان دنبال کند، البته متخصصین زیبایی توصیه می‌کنند که به مدت یک روز از ورزش یا دیگر فعالیت‌های بدنی سنگین پرهیز شود.

بهترین کلینیک تزریق ژل کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

علاوه بر تزریق ژل و بوتاکس کرج دیگر خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

تزریق ژل در کرج

دوره نقاهت بعد از تزریق ژل

نتایج تزریق ژل ها بلافاصله ظاهر می گردد. بلافاصله بعد از تزریق ممکن است با موارد زیر روبرو شوید:

1- مختصری التهاب یا کبودی وجود داشته باشد.

2- قرمزی و بی حسی موقت ایجاد شود.

3- احساس کنید بیش از حد نیاز تزریق شده است.

البته جای نگرانی نیست زیرا کلیه مسائل فوق طی چند ساعت تا چند روز از بین خواهد رفت.

نتایج و ظواهر شما بعد از تزریق ژل

نتایج دائمی نمی باشد حتی اگر فیلر دائمی یا غیرقابل جذب باشد. از طرفی افزایش سن و جذب فیلر در طی زمان باعث تغییرات می شود و اگر مجدداً تزریق انجام ندهید به شکل اولیه برخواهید گشت.

قیمت تزریق ژل کرج

هزینه تزریق اولاً به نوع ژل و دوام اثر آن و ثانیاً به حجم ژلی که در اخم، خط خنده ، خط اخم یا اطراف چشم نیاز دارد، بستگی دارد.

نکته مهم در مورد ایمنی و عوارض مربوط به ژل ها :

برای افراد عادی بسیار سخت و شاید غیرممکن باشد که بدانند چه فیلری دارای تاییدیه های معتبر بوده و بی عارضه است، لذا باید به پزشک خود اعتماد کنند و پزشک معالج هم نهایت صداقت را داشته باشد و نوع فیلر معروفی را به مراجعه کننده معرفی کند و از بهترین ژل تزریقی برای صورت و بدن بیمار استفاده نماید.

مزایا تزریق ژل

این روش نیز مانند سایر روش های زیبایی دارای مزایا و معایبی است که پیش از انجام باید از آن ها اطلاع داشته باشید. از جمله مزیت های تزریق ژل اثر سریع آن است. هنگامی که شما تزریق ژل را انجام می دهید به عنوان مثال در تزریق ژل لب، بلافاصله پس از انجام عمل می توانید تاثیر آن را مشاهده کنید. نکته مثبت دیگری که می توان به آن اشاره نمود این است که این روش نیازی به انجام جراحی و بیهوشی بیمار ندارد. معمولا انجام تزریق در مطب ها و به آسانی انجام می شود. افرادی که تزریق ژل انجام می دهند بلافاصله به فعالیت های عادی روزانه خود می پردازند و عملا دوره نقاهتی برای این افراد وجود ندارد.

همچنین پس از انجام تزریق ژل نیازی به مصرف دارو و مسکن ها نخواهید داشت. ویژگی مهم تزریق ژل این است که در صورت عدم رضایت در مدت کوتاهی نتایج برگشته و قابل اصلاح است. این موضوع در بسیاری از افرادی که تزریق لب انجام داده اند قابل مشاهده است. گاهی اوقات تزریق ژل به لب موجب عدم توازن در شکل لب ها شده و یا تزریق بیش از اندازه جلوه ای غیر طبیعی برای لب ها ایجاد می نمایند که خوشبختانه نتایج این کار همیشگی نبوده و پس از مدتی می تواند اصلاح شود.

تزریق ژل در کرج

عوارض تزریق ژل

بطور کلی عوارض تزریق ژل (فیلرها)، که انواع مختلفی دارند، متغیر بوده و مرتبط با میزان ماندگاری و نوع ژل می باشد و شامل :

• ژلهائی که از منابع غیرانسانی تهیه می گردند  -مانند کلاژن گاوی-  باید روی فرد تست شود ( از لحاظ وجود آلرژی یا همان حساسیت )

• عفونت در محل تزریق که می تواند در برخی موارد شدید باشد و نیاز به تخلیه جراحی داشته باشد
( بیشتردر مورد ژل پاژ این موارد دیده می شد که امروزه استفاده از آن ممنوع است)

• ژلهائی که محلول خالص نمی باشند حاوی ذراتی هستند که به مرور زمان با حرکات صورت و افزایش سن تجمع پیدا کرده و در نهایت بصورت یک توده در می آیند و ممکن است جهت خارج سازی نیاز به جراحی شود .

• جوش زدن پوست

• عدم تقارن و ناهماهنگی در محل تزریق و یا در مقایسه با طرف مقابل

 خونریزی ، تورم ، کبودی: بیشتر عوارض تزریق ژل شامل این موارد می باشند که حداکثر در عرض یک هفته برطرف می شود.

• جابجائی ژل از محل اصلی و فلج موقت عضلات ناحیه خاص در صورت

• تخریب پوست و بافت های تزریق شده

تزریق ژل برای چه افرادی ممنوع است؟

پاسخ به این سوال بسیار با اهمیت است. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در ادامه به آن اشاره می کنیم هرگز به دنبال اینکار نباشید. تفاوتی ندارد تزریق ژل لب انجام دهید یا تزریق ژل در بخش های دیگر بدن باشد. اگر مشکلات و شرایط زیر را دارید هرگز این کار را انجام ندهید. اولین و مهم ترین گزینه مربوط به زنان باردار و مادرانی است که به فرزندان خود شیر می دهند. این افراد تا زمان به دنیا آمدن فرزندشان و یا قطع شیر دهی به نوزاد باید از این عمل اجتناب کنند. بیمارانی که درگیر بیماری هایی نظری آسم و آلرژی هستند و با افراد دیابتی بهتر است تزریق ژل انجام ندهند.

برخی از بیماری هایی نظیر لوپوس، سندرم نفروتیک و روماتیسم که در دسته بیماری های خود ایمنی قرار می گیرند نیز به عنوان محدودیت های برای انجام این روش شناخته می شوند. مصرف برخی از دارو ها مانند آسپیرین می تواند خط قرمزی برای انجام این عمل به شمار بیاید. به عنوان مثال افرادی که دارای مشکلات قلبی هستند و یا دارای سابقه سکته قلبی و مغزی می باشند نباید به دنبال تزریق ژل باشند. در نهایت افرادی که مشکلاتی مانند لخته شدن خون دارند یا افرادی با مشکل ترومبوز ورید‌ های عمقی، بهتر است از این کار اجتناب نمایند.

تزریق ژل در کرج

هزینه تزریق ژل کرج

جهت مشاوره در رابطه با تزریق ژل لب در کرج و هزینه آن ، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02634093135

02634093136

09352500847

 

مطالب مرتبط

تماس جهت رزرو 8صبح تا10شب