تزریق ژل خط خنده در کرج

تزریق ژل خط خنده در کرج

در این مقاله از سایت کلینیک آلا ، قصد داریم در رابطه با یکی از خدمات خود یعنی “تزریق ژل خط خنده در کرج” ، و در کل هر آنچه که باید دررابطه با تزریق ژل بدانید با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. چین و چروک های وابسته به لب و بینی که اغلب با نام خط خنده نیز شناخته می شوند یک ویژگی چهره است که با افزایش سن بیشتر نمایان می شود.معمولا به صورت دو خط یا چروک ظاهر می شوند که از دو سمت بینی به گوشه لب ها می رسند و گونه را از لب بالا جدا می کنند.حالات چهره در طول زمان مثل لبخند و خندیدن همراه با کاهش کلاژن پوست که به دلیل افزایش سن رخ می دهد علت ظاهر شدن این خطوط در پوست هستند و با افزایش سن عمق این خطوط نیز افزایش پیدا می کند.

تزریق ژل خط خنده در کرجمرکز تزریق ژل خط خنده در کرج

خطوط خنده ، چین های وابسته به لب هستند که از هر دو طرف بینی تان تا گوشه های دهان شکل می گیرند. آنها بر اثر سالخوردگی و پیری بوجود می آیند، وقتی لایه های چربی صورت از بین می روند و باعث می شود که پوست حالت افتاده پیدا کند و چین های برجسته ای را ایجاد کند.(برای مطالعه مقاله تزریق ژل در کرج  کلید کنید)

دلایل ایجاد خط خنده

 • سالخوردگی و پیری
 • قرار گیری در معرض نور خورشید
 • مصرف سیگار
 • حرکات دینامیک صورت
 • وضعیت بدن در هنگام خواب

5 مزیت ژل هیالورونیک برای رفع خط خنده

1- روشی سرپایی که در مطب و کلینیک به راحتی قابل انجام است
2- بدون دوران نقاهت و امکان بازگشت سریع به زندگی روزمره و کار
3- برگشت پذیری تغییرات تزریق ژل در صورت عدم رضایت یا هر علت دیگری
4- مشاهده تغییرات بلافاصله پس از تزریق فیلر
5- عدم ایجاد حساسیت

بهترین مرکز تزریق ژل خط خنده در کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

علاوه بر تزریق ژل خط خنده در کرج دیگر خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

تزریق ژل خط خنده در کرج

در مجله آلا کلینیک بیشتر بخوانید

نحوه عمل تزریق ژل خنده

ژل های پوستی به وسیله حجم دادن به لایه درمیس پوست عمل می کنند که زیر اپیدرمیس پوست قرار گرفته است.وقتی حجم جدید به محل هایی که در اثر افزایش سن حجم خود را از دست داده اند اضافه می شود، ظاهر خطوط و چین و چروک های پوستی کاهش می یابد.

هرچند افزایش سن تنها دلیل کاهش حجم صورت نیست زیرا این کاهش حجم می تواند در نتیجه فاکتورهای غیر وابسته به سن مثل دهیدراته شدن (از دست دادن آب بدن) استعمال دخانیات و یا حتی قرار گرفتن در معرض نور خورشید و اشعه UV ساطع از آن نیز صورت بگیرد.(برای مطالعه مقاله بوتاکس در کرج کلید کنید)

 • سابقه حساسیت به تخم مرغ
 • عفونت فعال پوستی مثل تب خال
 • دوران بارداری و شیردهی
 • سابقه تشکیل کلوئید در پوست
 • ضعف سیستم ایمنی و سیستم انعقاد خون
 • مصرف داروهای ضد انعقادی مثل وارفارین و مسکن های غیر استروئیدی از قبیل ایندومتاسین ، آسپرین ، دیکلوفناک و…
 • انجام لیزر درمانی ، میکرودرو ابرژن و لایه برداری شیمیایی ( پیلینگ ) بطور همزمان با تزریق ژل تداخل داشته و غیر مجاز می باشند.

بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

انتخاب بهترین مارک فیلر خط خنده و کلا نواحی مختلف صورت بر عهده پزشک می باشد. او بر اساس دانش و تجربه خود در کار با فیلر ها، بهترین گزینه را به فرد پیشنهاد می دهد. مقدار فیلر به ناحیه درمان و حجمی بستگی دارد که قرار است به آن ناحیه داده شود. تعداد جلسات ملاقات با پزشک به ناحیه درمان، مقدار فیلر مورد نیاز و بروز هر گونه عوارض در حین درمان بستگی دارد. دستمزد پزشک یا پرستار تزریق کننده فیلر به صلاحیت ها، مهارت و تخصص او در زمینه کار با فیلر ها بستگی دارد. با اینکه کلینیک های واقع در مناطق شهری گران معمولا هزینه بیشتری را دریافت می کنند اما به دلیل رقابت کلینیک ها با یکدیگر تفاوت قیمت چندان زیاد نیست.

تزریق ژل خط خنده در کرج

ماندگاری ژل خط خنده چقدر است؟

فیلر های درمانی معمولا بین ۶ تا ۲۴ ماه ماندگاری دارند. مدت این ماندگاری بسته به عواملی از جمله نوع فیلر و ناحیه تزریق آن متغییر است.

مقدار مناسب ژل برای تزریق در خط خنده

تعداد خطوط و عمق آنها از عوامل مهم برای تعین مقدار ژل است. حداقل یک میلی لیتر برای پر کردن هر خط خنده نیاز است. خطوط عمیق تر به میزان ژل بیشتر برای پر شدن نیازمندند. در ابتدای کار باید از میزان کمتری برای ظاهر بهتر خطوط استفاده شود تا در صورت نیاز بتوان مقدار را افزایش داد.

هزینه تزریق ژل خط خنده چقدر است؟

هزینه ژل خط خنده به تعدادی از عوامل بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع ژل
 • مقدار ژل
 • طول مدت درمان با در نظر گرفتن جلسات ملاقات
 • فرد تزریق کننده ژل
 • کلینیک درمانی با در نظر گرفتن محل و شهرت آن

تزریق ژل خط خنده در کرج

جهت مشاوره در رابطه با تزریق ژل خط خنده در کرج و هزینه آن ، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02634093135

02634093136

09352500847

مطالب مرتبط

تماس جهت رزرو 8صبح تا10شب