مادلینگ صورت با فیلر کرج

مادلینگ صورت با فیلر در کرج

در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی مادلینگ صورت با فیلر در کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

مادلینگ صورت با فیلر و نخ چیست؟

امروزه تمایل زیباجویان برای استفاده از روش‌های موقت برای برطرف کردن مشکلات پوستی با افزایش چشم‌گیری همراه بوده است و روش‌هایی همچون مادلینگ صورت قسمت عمده‌ای از مراجعات بانوان به کلینیک‌ها را به خود اختصاص داده‌‌اند.

در این فرایند زیبایی از نخ‌های قابل جذب و فیلر‌هایی با منشا طبیعی و یا مصنوعی برای برطرف کردن ایرادات پوستی مختلف استفاده می‌شود و ویژگی‌های گوناگونی همچون: پیاده سازی آسان و مناسب بودن هزینه‌ی این روش‌ باعث شده است تا زیباجویان با شور و شوق بسیار زیادی برای دریافت اینگونه خدمات به کلینیک‌های زیبایی مراجعه نمایند.

مادلینگ صورت با فیلر کرج

مادلینگ صورت با فیلر

از دست دادن حجم در صورت یکی از بزرگترین نگرانی هایی است که زنان و مردان با بالا رفتن سن دارند. تغییرات به اشکال زیر ظاهر می شوند:

  • تیز شدن گونه ها – ظاهری با زاویه ی بیشتر به جای ظاهری جوان و نرم و صاف.
  • قسمت های توخالی – مثلا در گونه و شقیقه
  • غبغب در اطراف فک و چانه
  • خطوط عمیق تر و چروک

مادلینگ صورت با فیلر کرج

با استفاده از فیلر می توان این اثرات گذر عمر را کاهش داد

آیا فکر میکنید گونه های شما فرو رفته و یا زیادی صاف است؟ شاید هم در گذشته گونه های پری داشتید که با گذشت زمان از بین رفته است. شما می توانید این مشکل را با زاویه دهی و اصلاح صورت به وسیله فیلر حل کنید. فقط ۲-۳ تزریق در هر گونه مورد نیاز است. این روش حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد و بعد از انجام آن تغییرات را مشاهده خواهید نمود.

مزایای فیلر گونه 

  • بازگرداندن حجم
  • لیفت گونه های افتاده
  • اصلاح چاله ها و فرو رفتگی های گونه ها
  • کانتور کردن ناحیه گونه
  • افزایش گونه
  • خط لبخند را کم رنگ می کند

عوارض جانبی مادلینگ صورت با فیلر کرج

عوارض جانبی این تکنیک زیبایی بسیار کم و ناچیز هستند و مواردی همچون: کبودی، قرمزی، تورم، بی حس شدن موقت پوست، درد خفیف و عفونت‌های پوستی محدود جزو شایع‌ترین عوارض جانبی آن می‌باشند و همان‌گونه که قبلاً به ان اشاره شد، قسمت عمده‌ای از این عوارض جانبی پس از گذشت ۲ هفته ناپدید خواهند شد.

با این حال، با رعایت مواردی که در ادامه قصد معرفی آن‌ها را داریم می‌توانید شدت و میزان ماندگاری این علائم و نشانه‌ها را کم‌تر کنید و بازده کلّی این روش را افزایش دهید.

مادلینگ صورت با فیلر کرج

بیشتر بخوانید:

مراقبت های پس از مادلینگ صورت چیست؟

پس از مادلینگ صورت بسته به نوع روش درمان، ممکن است احساس درد، سوزش، تورم، قرمزی، التهاب و سوزن سوزن شدن در محل تزریق داشته باشید. از دست زدن و ماساژ دادن ناحیه درمان جدا خودداری کنید.

اینکار منجر به بروز خونریزی، جابجایی مواد تزریق شده و عفونت در برخی موارد می گردد. استخر، سونا، جکوزی و وان آب گرم تا هفت روز بعد از اتمام کار ممنوع است.

نکته مهم در مادلینگ صورت احساس درد در محل فک و چانه است. این احساس در مواقع جویدن غذا بیشتر می شود لذا سعی کنید از غذاهای نرم و آبدار استفاده کنید. همچنین عدم جویدن زیاد و فشار آوردن به فک برای جلوگیری از درد و عوارض دیگر الزامی است. تا چند روز از آرایش کردن صورت به دلیل ایجاد فشار بر روی پوست صورت خودداری کنید. همچنین خوابیدن به روی شکم و یا قرار گرفتن سر در حالتی پائینتر از سطح بدن به دلیل وارد آمدن فشار مضاعف بر روی صورت ممنوع است.

مادلینگ صورت با فیلر کرج

هزینه مادلینگ صورت با فیلر کرج

هزینه مادلینگ صورت بسته به روش بکار رفته در زاویه سازی صورت، شرایط چهره فرد و اصلاحات مورد نیاز متفاوت است. در برخی موارد فرد با یک تزریق ژل و بوتاکس به چهره مورد نظر خود می رسد، در حالیکه در برخی موارد اقدامات جانبی مانند کشیدن پوست صورت، برجسته کردن گونه ها و اصلاح خط فک و چانه مورد نیاز است.

برای برآورد هزینه زاویه سازی صورت توصیه می شود قبل از انجام عمل مشاوره حضوری با پزشک متخصص داشته باشید. در این جلسه مشاوره پزشک ضمن بررسی شرایط صورت و خواسته های فرد نسبت به تجویز بهترین روش مادلینگ صورت اقدام می نماید.

مرکز مادلینگ صورت با فیلر کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

مطالب مرتبط

تماس جهت رزرو 8صبح تا10شب