لیزر موهای زائد یکی از متداول‌ترین گزینه‌ها برای از بین بردن موهای زائد در دنیاست. کلینیک آلا نیز بعنوان مرکز تخصصی لیزر موهای زائد درکرج با مدرنترین دستگاه لیزر و بابه این روش که دستگاه مخصوص ، فولیکول‌ و رنگدانه‌ها را جذب می‌کنند و باعث کاهش موهای زائد و نازک‌تر شدن و به تدریج حذف ان خواهد شد.

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه

دقت دستگاه لیزر موهای زائد

می‌تواند موهای تیره و درشت را به طور انتخابی هدف قرار دهد و از بین ببرد. در حالی که پوست اطراف ناحیه هیچ‌گونه آسیبی نبیند.

سرعت : هر پالس لیزر در کسری از ثانیه روی پوست تابانده می‌شود و می‌تواند ناحیه وسیعی را همزمان هدف قرار دهد. نواحی کوچکی مانند بالای لب در کمتر از یک دقیقه قابل درمان هستند و مناطق بزرگ مانند پاها ممکن است تا یک ساعت طول بکشد.

گرفتن نتیجه دلخواه :شما بعد از سه تا هفت جلسه شاهد ریزش دائمی موهای خود خواهید بود.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا با دارا بودن بهترین متخصص ها و بروزترین دستگاه لیزر در تلاش است تا بهترین نتیجه را در رفع موهای زائد با کمترین هزینه ممکن به شما عزیزان ارائه دهد.
جهت انجام مشاوره با شماره 09352500847 تماس حاصل فرمایید.

ویژگی استفاده از لیزر موهای زائد در آلا کلینیک کرج

1- FAD این تکنولوژی را برای کاهش دائمی موهای زائد تایید میکند.

2- صرفه‌جویی در زمان : لیزر سریع ترین روش درمان موهای زائد است.

3- صرفه‌جویی در هزینه موهای زائد : نتایج لیزر بلند مدت است و باعث کاهش رشد موهای زائد به مدت طولانی می شود و با انجام دوره درمان به طور کامل موهای زائد صورت و  بدن ازبین میرود و کل هزینه های جانبی و اضافی صفر میشود.

4- در لیزر خبری از موی زیرپوستی نیست : با از بین بردن فولیکول‌های مو امکان ایجاد موی زیرپوستی از بین می‌رود و موهای جدید زیر پوست پیچ نمیخورد و به طور مستقیم  بیرون می آید.

5- لیزر موهای زائد بدون درد است : درد لیزر موهای زائد شبیه به حس خراش ملایم روی پوست یا بند انداختن است. ولی از آنجائی که آستانه تحمل درد در افراد مختلف متفاوت است ، می توان گفت که درد ناشی از لیزر مو هم در افراد مختلف متفاوت است.

6- اثرگذاری زیاد : بدون شک لیزر موهای زائد موثرترین روش رفع موی زائد بدن است.

7- لیزر موهای زائد به پوست آسیبی نمی‌رساند : لیزر موهای زائد پوستی صاف و یکدست برایتان به جا می‌گذارد.

8- تمام نقاط بدن : به راحتی می توانید حتی نقاط غیر قابل دسترس را لیزر کنید.

9- کاهش رشد موهاى در حال رشد

10- شفاف تر و نرمتر شدن پوست

11- قابل استفاده هم برای خانم ها و اقایان (برای مشاهده مقاله لیزر موهای زائد اقایان کرج کلیک کنید)

آدرس: کرج ، گوهردشت، فلکه اول، برج پارمیدا، طبقه 2، پلاک 201

02634093135 - 09352500847

تماس جهت رزرو 8صبح تا10شب