لیزر موهای زائد صورت کرج

لیزر موهای زائد صورت در آلا کلینیک کرج داشتن پوستی زیبا

محبوبیت روش لیزر موهای زائد صورت به عنوان روشی نوین برای از بین بردن موهای زائد این ناحیه، در همه شهرها حال افزایش  است. در نتیجه لیزر موهای زائد صورت در کرج نیز مستثنی از این خواسته  نبوده است. این روش به دلیل مزایایی مانند ماندگاری بالا، دقت، سرعت و حداقل تحریک پوست، مورد توجه قرار گرفته است. هدف از درج این مطلب، بررسی اثربخشی و ایمنی لیزر موهای زائد صورت در مقایسه با روش‌های سنتی مانند اصلاح، اپلاسیون و کرم موبر است.

موهای زائد صورت، به ویژه در زنان، می‌تواند مشکلات در زیبایی آنان ایجاد کند. روش‌های سنتی از بین بردن موهای زائد مانند اصلاح، اپلاسیون و کرم موبر معمولاً موقتی هستند و نیاز به تکرار مداوم دارند. لیزر موهای زائد صورت به عنوان یک روش جایگزین ارائه شده است که می‌تواند رشد موهای زائد را به طور چشمگیری کاهش دهد.

قبل از انجام لیزر موهای زائد صورت، مشاوره با یک متخصص پوست بسیار مهم است تا اطمینان حاصل شود که این روش برای شما مناسب است یا خیر. متخصص پوست می‌تواند نوع پوست و موی شما را ارزیابی کند و بهترین نوع لیزر و تنظیمات را برای شما توصیه کند.

لیزر موهای زائد صورت راز داشتن پوستی زیبا و لطیف

صورت یکی از مناطقی هست که همیشه و همه جا در دید هست و در هر ارتباط، گفت و گو و یا سخنرانی، جلسات رسمی و غیر رسمی به صورت شما توجه می شود به همین دلیل یکی از نقاط تاثیر گذار هست و همیشه باید مرتب و عاری از هر گونه موهای زائد باشد که با رشد روزانه موهای زائد صورت می تواند به طور مضاعف شما را آزار دهد.

 مرکز پوست، مو و لیزر آلا میتواند در اسرع وقت شما را از شر لیزر موهای زائد صورت خلاص کند پس جهت انجام مشاوره با شماره 09352500847 تماس حاصل فرمایید.

لیزر موهای زائد صورت کرج
لیزر موهای زائد صورت کرج

کاربردهای لیزر موهای زائد در صورت

به کمک لیزر می ­توان موهای زائد نواحی زیر را به طور دائمی حذف کرد:

 • دور ابروها
 • مابین ابروها (ابروی پیوندی)
 • پشت لب فوقانی
 • چانه
 • گردن
 • پشت سر و گردن
 • خط ریش آقایان
 • پیشانی
 • گونه ها
 • گوش‌ها
 • موی جلوی گوش ها به روی فک
 • و دیگر نواحی تمام صورت

لیزر موهای زائد صورت برای اقایان

لیزر موهای زائد صورت یکی از مناطقی از بدن هست که طرفداران زیادی هم در اقایان و هم در بانوان دارد

در مقاله لیزر موهای زائد اقایان کرج به طور کامل از مزایا و نکات و هزینه های لیزر موهای زائد صحبت کردیم.
ولی بطور خلاصه اقایانی که از شیو و آنکادر های مکرر خسته شده اند و میخواهند خط ریش، صورت، پشت سر و گردن و حتی
تمامی ریش مرتب و بدون موهای اضافه داشته باشند به شما مرکز پوست و مو، لیزر آلا را معرفی میکنیم.

این کلینیک با دارا بودن بهترین متخصص ها و بروزترین دستگاه های لیزر در تلاش است تا بهترین نتیجه را در رفع موهای زائد با کمترین هزینه ممکن به شما عزیزان ارائه دهد.
جهت انجام مشاوره با شماره 09352500847 تماس حاصل فرمایید.

لیزر موهای زائد صورت در کرج

لیزر موهای زائد صورت برای خانم ها

بسیاری از خانم ها از این مشکل رنج می برند که در پشت لب بالا، چانه  خود مو دارند که ممکن است باعث خجالت آن ها بشود. این امر با دست دادن اعتماد بنفس در خانم ها همراه است و صورت خود را زمانی که کسی نزدیک او قرار دارد، پنهان نماید که در مواقعی به دست کشیدن از فعالیت های طبیعی خود نیز منجر میشود. لیزر موهای زائد صورت در زنان را میتوان برای همه نواحی صورت انجام داد.(برای مطالعه مقاله بوتاکس در کرج کلید کنید)

توصیه­ های لیزر موهای زائد صورت

حتماً به توصیه‌های زیر عمل کنید تا بهترین نتیجه را لیزر موهای صورت بگیرید:

1- از حدود یک ماه پیش از انجام لیزر از موم انداختن، بند انداختن و کندن موهای خود پرهیز کنید. چرا که می ­توانند اثربخشی لیزر را کاهش دهند.

2- روز مراجعه برای لیزر موهای زائد صورت، حتما موهای آن ناحیه را شیو کنید. بایستی آرایش خود را پاک کرده و هیچ گونه کرمی نیز روی پوست نباشد.

3- سعی کنید تا یک هفته بعد از انجام لیزر، در مقابل نور خورشید قرار نگیرید. در صورت لزوم برای خروج از منزل، حتما از کرم ­های ضدآفتاب استفاده فرمایید. همچنین اگر دچار تاول­های پوستی شده‌اید، از ترکاندن آن ­ها پرهیز کنید.

4- حتما از عینک محافظی که کلینیک در اختیار شما می گذارد استفاده کنید.

5- اگر احساس درد می کنید در هنگام لیزر از ژلی که خود کلینیک و یا متخصص لیزر تجویز می کند استفاده کنید.

6- تا 3 روز بعد از لیزرموهای زائد صورت از برنزه کردن، حمام و استخر رفتن خودداری نمایید.

طول درمان و هزینه ­ی لیزر موهای زائد صورت

به طور معمول پیش از انجام لیزر، یک جلسه­ ی مشاوره با پزشک انجام می ­شود که در آن تعداد جلسات لیزر و فواصل بین آن­ها با نظر پزشک بر اساس وسعت ناحیه­ ی تحت درمان، نوع پوست و موی شما و مدل دستگاه لیزر تعیین می ­شود.به طور معمول تعداد جلسات لیزر 7-3 است که فواصل بین مراجعات حدودا 6-4 هفته تنظیم می­شود.

لیزر موهای زائد صورت در کرج

عوارض لیزر موهای زائد صورت

عوارض لیزر موهای زائد صورت چندان خطرناک و غیر قابل درمان نیست و اکثرا گذرا و موقتی هستند. برخی از این عوارض عبارتند از:

قرمزی و درد خفیف:  این عارضه  در اکثر موارد نگران کننده نیست و به صورت گذرا به وجود می ­آید. با گذشت زمانی کوتاه این عارضه برطرف شده و دیگر ایجاد نمی ­شود.

پوسته پوسته شدن: ایجاد این عارضه به نوع دستگاه لیزر مورد استفاده بستگی دارد. اما جای نگرانی وجود ندارد و این عارضه نیز دائمی نیست.

ایجاد تاول: اگر دستگاه مورد استفاده، برای پوست شما مناسب نباشد و یا اپراتور دستگاه مهارت کافی نداشته باشد، امکان ایجاد تاول در محل لیزر وجود دارد.

تغییرات رنگدانه ای: پس از لیزر، تغییرات رنگدانه ای در پوست رخ می دهد. ممکن است پوست در محل لیزر موهای زائد صورت، به طور موقت روشن تر یا تیره تر شود. تغییر رنگ به تدریج به حالت عادی بر می گردد.

هزینه لیزر موهای زائد صورت کرج

هزینه­ ی لیزر موهای زائد صورت به تعداد جلسات لیزر، مراقبت و نگهداری بعدی بستگی دارد. به همین دلیل به شما پیشنهاد میکنیم،
جهت مشاوره بهترین روش ازبین بردن موهای زائد و توضیحات شخصی کامل با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02634093135

02634093136

09352500847

مطالب مرتبط

تماس جهت رزرو 8صبح تا10شب