لیپوساکشن غبغب

لیپوساکشن غبغب

لیپوساکشن غبغب

وقتی صحبت از پیری و بالا رفتن سن می‌شود، صورت و گردن جزو اولین اندام‌هایی هستند که نشان دهنده سن افراد است.  وجود خط فک با پوست آن که سفت یا شل باشد یکی از جنبه های زیبایی صورت است که به راحتی می تواند باعث شود فردی جوان‌تر یا پیرتر بنظر برسد. وجود خطوط ضعیف و افتاده در گردن می تواند به. میزان قابل توجهی بر روی ظاهر صورت افراد تأثیر بگذارد. در این بخش از مقالات آلاکلینیک به لیپوساکشن غبغب می پردازیم. با ماهمراه باشید.

با بالا رفتن سن وتجمع چربی در زیر چانه اثرات پیری نمود بیشتری پیدا می‌کند و این پوست اضافی حاوی چربی و شل و افتاده بر روی زیبایی ظاهر فک و صورت تأثیر بسزایی می‌گذارد.

لیپوساکشن غبغب راهی عالی برای جوانتر و باریک‌تر کردن گردن است. در میانسالی، پوست لطافت و سفتی خود را از دست می‌دهد، پوست گردن هم مانند پوست صورت شروع به لکه دار شدن می‌کند و شلی و سستی عضلات خود را نشان می دهد. لیفت و لیپوساکشن گردن باعث اصلاح نواقص گردن شده و با از بین بردن چربی های اضافه این قسمت، ظاهر زیبا و جوان را به فرد هدیه می‌دهد.

لیپوساکشن غبغب چگونه انجام می‌شود؟

لیپوساکشن صورت
لیپوساکشن صورت

انجام لیپوساکشن غبغب یا گردن عملی است که در بازه زمانی کم می‌تواند باعث بوجود آمدن نتایج رضایت بخشی برای بیماران شود. همانطور که می‌دانید چربی‌های موجود در زیر چانه یا همان غبغب را با گرفتن رژیم و یا فعالیت ورزشی و کاهش وزن نمی توان از بین برد و یا تغییری در آن صورت داد.

با انجام لیفت و لیپوساکشن گردن پوست این ناحیه محکم و کشیده می‌شود. اما برای این کار روشهای مختلفی وجود دارد که پزشک تشخیص می‌دهد، کدام روش برای شما مناسب‌تر است. پزشک متخصص بسته به تشخیص خود این عمل را تحت بی‌حسی موضعی، با استفاده از آرام بخش که از طریق تزریق دارو داخل ورید صورت می‌گیرد و یا با بیهوشی کامل  انجام می‌دهند.

برای انجام لیپوساکشن، پزشک بدین صورت عمل می‌‌کند که چربی های اضافه موجود در زیر چانه و در امتداد گردن را با استفاده از کانولایی بسیار نازک که دارای ضخامتی کمتر از 2 میلیمتر بوده و متصل به خلاء است از زیر پوست خارج می‌نماید. این روش مناسب افرادی است که پوستشان خاصیت ارتجاعی خود را حفظ نموده و به اصطلاح پوست جوانتری دارند و فقط مشکلشان چربی های اضافی زیر پوست است و سستی، شلی و چین و چروک پوست دغدغه ی اصلی آنها نیست. داشتن پوست الاستیکی و مقاوم را پزشک در حین معاینه تشخیص می‌دهد و بر اساس آن انجام لیپوساکشن را پیشنهاد می‌‌دهد.

لیپوساکشن صورت
لیپوساکشن صورت

افراد به ندرت به لیپوساکشن غبغب و یا صورت فکر می کنند.

افرادی که جهت نارضایتی صورت به متخصصان زیبایی مراجعه می کنند معمولا بسیار محدود هستند، درواقع بیشتر آنان از ظاهر یک سوم تحتانی صورت خود ناراضی هستند اما نمی دانند چه عاملی در ایجاد این نارضایتی دخیل است.

اکثر آنان از ظاهر صورت خود ناراضی هستند و عنوان می کنند شکل صورتشان عوض شده است. یکی از مزایای لیپوساکشن چانه این است که زاویه تیزتری برای گردن و فک ایجاد خواهد کرد، آن هم بدون اینکه هیچ پوستی را از بین ببرد. با این حال خود عمل لیپوساکشن عمل معروفی است و تنها در سال 2015 بیشتر 395 هزار نفر این عمل را انجام داده اند

مطالب مرتبط

تماس جهت رزرو 8صبح تا10شب