فیبروز در کرج زیر نظر پزشک

فیبروز در کرج زیر نظر پزشک

فیبروز در کرج زیر نظر پزشک

امروزه روش های زیادی برای فرم و حالت دادن به ابروها وجود دارند. که یکی از انواع این روش های جدید فیبروز ابرو است .و شما می توانید بعد از کسب اطلاعات لازم در این زمینه .از این متد جدید برای اصلاح فرم ابروها و برطرف کردن عیب های موجود در ابروهایتان استفاده نمایید. در این بخش از مقالات آلاکلینیک به فیبروز در کرج زیر نظر پزشک می پردازیم. ضمن سپاس از توجه تان با ما همراه باشید.

اصطلاح فیبروز برگرفته از نام شرکتی می باشد که این روش را برای زیبایی بیشتر ابروها بنیان گذاری کرده است. در کلمه فیبروز فی نشان نام شرکت است و بروز به معنی خط ابرو یا ابروها می باشد. شرکت فیبروز در صربستان واقع شده است و دارای شاگردان ایرانی زیادی است و در حال حاضر در ایران از فیبروز ابرو برای فرم و حالت دادن به ابروها استفاده می شود.

"<yoastmark

 

ماندگاری فیبروز ابرو چقدر است ؟

رنگدانه هایی که با روش فیبروز به ابروها اضافه می شوند معمولا در 5 تا 7 روز اول بسیار تیره هستند و 7 روز بعد ، تا 40 درصد از پر رنگ بودن خود را از دست می دهند . بنابراین اگر فکر می کنید رنگدانه بسیار تیره است ، سعی نکنید آن را به تنهایی محو کنید . بهتر است صبور باشید و حداقل 7 روز صبر کنید تا به طور طبیعی از بین برود .

مدت زمان ماندگاری رنگدانه ها بعد از فیبروز ابرو بیشتر به چربی پوست بستگی دارد . یعنی هر چه پوست شما چرب تر باشد ، ماندگاری رنگدانه فیبروز کمتر خواهد شد . علاوه بر این ، تعریق و قرار گرفتن در معرض نور خورشید نیز باعث کاهش ماندگاری رنگدانه فیبروز ابرو خواهد شد . به طور متوسط ، ماندگاری مورد انتظار از فیبروز ابرو چیزی حدود 10 تا 12 ماه است  و اگر  پوست چرب باشد ، ممکن است ماندگاری فیبروز ابروز تا 6 ماه طول بکشد . فیبروز در کرج زیر نظر پزشک

"<yoastmark

معمولا بعد از گذشت 28 روز از انجام فیبروز ابرو می توانید نتیجه نهایی را مشاهده کنید و در صورت نیاز ، رنگدانه هایی که در این مدت از بین رفته اند را ترمیم کنید تا ظاهر زیبا و کاملی برای ابروها ایجاد شود .

مراقبت های بعد از فیبروز ابرو

مراقبت های بعد از فیبروز ابرو تا 70 درصد از کل موفقیت درمان را تشکیل می دهد . بنابراین تمام توصیه هایی که به شما داده می شود را حتما رعایت کنید و به آن پایبند باشید تا نتیجه نهایی فیبروز ابرو فوق العاده شود .

 

به طور کلی میزان موفقیت فیبروز ابرو به عوامل زیر بستگی دارد :

 • کیفیت پوست
 • مراقبت های پس از فیبروز ابرو
 • قرار گرفتن در معرض عوامل مختلف خارجی

بنابراین توصیه می شود قبل از انجام فیبروز ابرو حتما با متخصص فیبروز ابرو مشورت کنید و مواردی مانند مشکلات پوستی ، مشکلات سلامتی ، مصرف داروی خاص و داشتن تاتو قدیمی روی ابرو را با او در میان بگذارید تا با توجه به این موارد ، بهترین و مناسب ترین خدمات به شما ارائه شود. فیبروز در کرج زیر نظر پزشک

"<yoastmark

مراقبت های قبل از انجام فیبروز ابرو:

 • اگر داروهایی مصرف می‌کنید که باعث رقیق شدن خون می‌شود، چند روز قبل از فیبروز ابرو قطع کنید.
 • اگر سابقه فشار خون دارید قبل از انجام فیبروز ابرو فشار خون خود را تنظیم کنید.
 • به مدت 2 هفته قبل از فیبروز ابرو در مقابل آفتاب و سولاریم قرار نگیرید.
 • بوتاکس یا مزوتراپی از سه هفته قبل از فیبروز ابرو انجام ندهید.
 • چهل و هشت ساعت قبل از فیبروز ابرو کافیئن و الکل مصرف نکنید.
 • بعد از سیکل قاعدگی فیبروز ابرو انجام دهید.
 • اگر پوست چربی دارید، چند روز قبل از فیبروز ابرو از خوردن غذاهای با چربی زیاد خودداری کنید.
 • دو هفته قبل از فیبروز ابرو لایه برادی انجام ندهید.

نکاتی درباره فیبروز ابرو

و در آخر می خواهیم به برخی از نکات مهم و ضروری در این روش و تکنیک اشاره هایی داشته باشیم:

در نظر داشته باشید که تمامی رنگ هایی که پایه روغن و آب می باشند به معنای مناسب نبودن رنگ و سبب ریزش نمی باشد چرا که برخی از شرکت ها در ساخت رنگ ها از فرمولاسیونی که نبود روغن و آب را جبران می کنند، استفاده می کنند؛ و این امر سبب ماندگاری بیشتر رنگ می شود. در طراحی ابروها به روش فیبروز بایست به کلینیک هایی که افراد با تجربه و ماهر در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه نمود تا در پایان کار نتیجه ایده آلی را به دست آورد. فیبروز در کرج زیر نظر پزشک

هم چنین پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به اجرای فیبروز بر ابروهای خود به دکتر متخصص زیبایی مراجعه نموده و از مناسب و سازگار بودن این روش با پوست خود اطمینان حاصل فرمایید. چرا که در برخی موارد این متر با هر پوستی سازگاری نداشته و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط