با تجربه ترین مرکز کاشت کرج

با تجربه ترین مرکز کاشت کرج

با تجربه ترین مرکز کاشت کرج

در سال‌های اخیر و با توسعه روش‌های نوین کاشت مو، افراد زیادی در ایران اقدام به کاشت مو کرده و متاسفانه به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در خصوص کیفیت پزشکان و کلینیک‌ها نتیجه مطلوبی نگرفته‌اند. این افراد متاسفانه فریب ظاهر یا موقعیت مکانی این مراکز را خورده و علی‌الرغم پرداخت هزینه درمانی هنگفت نتیجه نامطلوبی گرفته‌اند. در این مقاله در رابطه با معرفی از خدمات خود در کلینیک آلا  با تجربه ترین مرکز کاشت کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم.

با تجربه ترین مرکز کاشت کرج
با تجربه ترین مرکز کاشت کرج

روش های کاشت در با تجربه ترین مرکز کاشت کرج

روش جراحی

در روش جراحی پزشک متخصص یک نوار ۶ تا ۱۰ اینچی از محل بانک موی فرد عمدتا پشت سر بیمار که شامل فولیکول های سالم می باشد را جدا کرده و این نوار یا همان فلپ در اختیار تیم کات یا جداسازی واحد های فولیکولار مو قرار می گیرد تا توسط میکروسکوپ های مخصوص فولیکول ها جدا و آماده فرایند کاشت شوند؛ این گونه برداشت گرافت های مو از بانک مو را با عنوان روش جراحی یا FUT میشناسیم.

برداشت فلپ از محل بانک مو یک کار تخصصی است و باید توسط پزشک متخصص و کار آزموده انجام شود.

در مجموعه بزرگ تهران بیوتی سنتر برداشت فلپ جراحی با تکنیک جراحی پلاستیک انجام می شود که از آن با عنوان تریکوفتیک اسکارلس ( Trichophytic Closure Technique scarlesse ) که عمده مزیت آن نسبت به روش FUT برداشت فلپ از محل بانک مو بدون برجای ماندن هیچگونه اسکار جراحی است.

روش غیر جراحی در با تجربه ترین مرکز کاشت کرج

در این روش دیگر از جراحی و برداشت فلپ خبری نیست و فولیکول های مو به طور جداگانه با استفاده از پانچ های دستی ( FIT ) و یا میکروموتورهای اتوماتیک ( کاشت مو به روش SUT ) یا دستگاهای مشابه دیگر مانند Neo Graft و Safer از محل بانک مو برداشت می شود. برای شروع پزشک ابتدا سر را تمیز کرده و سپس داروی بی حسی را به نقاط مورد نظر تزریق خواهد کرد.

سپس فولیکول های مو را توسط پانچ های معرفی شده مخصوص هر روش به صورت واحدهای فولیکولار مو برداشت می نماید. در نهایت واحد های فولیکولار برداشت شده از محل بانک مو در ماده نگهدارنده مخصوص خود در اختیار پزشک متخصص کاشت قرار گرفته تا فرآیند کاشت انجام شود که این مرحله نیز با دو تکنیک انجام میپذیرد.

در روش های FIT ،FUT ، SUT و … از تیغ کاشت برای ایجاد برش های میلیمتری و جای گذاری فولیکول های مو توسط پنس های مخصوص در محل طاسی استفاده می شود. در روش دیگری که جدیدترین تکنیک کاشت موی طبیعی می باشد از دستگاه ایمپلنتر استفاده شده که از آن با عنوان کاشت مو به روش DHI نامبرده می شود.

با تجربه ترین مرکز کاشت کرج
با تجربه ترین مرکز کاشت کرج

آیا در انتخاب مرکز کاشت مو به هزینه توجه کنیم؟

هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله تعداد گرافت‌های کاشته شده، وسعت طاسی و تکنیک مورد استفاده برای کاشت مو. در کنار این موارد اعتبار و شهرت مرکز کاشت مو هم در تعیین قیمت موثر است. به همین دلیل ممکن است در تبلیغات کلینیک‌های مختلف مشاهده کنید که به طور مثال هزینه کاشت مو به روش FIT با تعداد گرافت یکسان در بین آنها متفاوت است.

معمولا هر چه هزینه عمل کاشت مو کمتر باشد، شما را بیشتر وسوسه می‌کند تا در آن مرکز کاشت مو انجام دهید. اما باید مراقب باشید. زیرا بهترین مرکز کاشت مو لزوما مرکزی نیست که قیمت کمتری پیشنهاد می‌کند

در طرف مقابل قیمت بالا هم نشان دهنده بهتر بودن و کیفیت مناسب نیست. در مجموع بهتر است برای انتخاب بهترین مرکز کاشت مو خیلی به نرخ قیمت‌ها توجه نکرده و سایر موارد نظیر تجربه و تبحر متخصص کاشت مو را مد نظر قرار دهید.

البته بعضی از کلینیک‌ها امکان کاشت مو اقساطی را در اختیار شما قرار می‌دهند که ویژگی مناسبی است. به علاوه بسیاری از کلینیک‌های معتبر کاشت مو به شما ضمانت نامه کاشت مو می‌دهند که در صورت عدم رضایت از نتیجه کاشت و تحت شرایط خاصی می‌توانید هزینه صرف شده را پس بگیرید.

با تجربه ترین مرکز کاشت کرج
با تجربه ترین مرکز کاشت کرج

 

بیشتر بخوانید:

چیزهایی که باید قبل از انجام کاشت مو بدانید

متخصصان پوست برای افرادی که قصد کاشت مو را دارند، توصیه هایی در نظر گرفته اند که رعایت کردن آنها سبب می شود تا روند کاشت مو با حداقل مشکلات پیش رود. از جمله اینکه:

  1. مو و پوست سر باید شسته شود.
  2. از مواد ترکیبی مانند ژل مو یا تافت مو نباید استفاده شود.
  3. در صورت مصرف داروهایی به طور مرتب، پزشک باید از آن ها مطلع شود.
  4. در طول روز و 1-2 روز قبل از روز کاشت، از مصرف غذاهای حاوی کافئین، الکل و استعمال سیگار خودداری کنید.
  5. استفاده از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین با هماهنگی پزشک متخصص، باید 1 هفته قبل از پروسه قطع شود.
  6. بهتر است هنگام رفتن به کلینیک کاشت مو، لباس هایی که دکمه هایی در قسمت جلو دارند و به راحتی می توان آن ها را درآورد، بپوشید.
  7. پس از انجام کاشت مو، سر باید به مدت 2-3 روز در برابر برآمدگی های سخت و اشیاء محافظت شود.

چگونه با تجربه ترین مرکز کاشت کرج را انتخاب کنیم؟

بعد از آنکه با ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت مو آشنا شدیم، مهمترین مسئله، نحوه بررسی این ویژگی‌ها در یک مرکز درمانی و انتخاب مناسب‌ترین مرکز کاشت و مو است.

معمولا حتی اگر با ویژگی‌های یک کلینیک خوب هم آشنایی داشته باشیم، نمی‌توانیم مرکز درست و مناسب را انتخاب کنیم، زیرا با انبوهی از تبلیغات و وبسایت‌های مختلف مواجه هستیم که همگی خود را بهترین مرکز درمانی می‌دانند. این امر باعث ایجاد سردرگمی در بیشتر افراد می‌شود. پس برای اینکه با نحوه انتخاب یک کلینیک خوب آشنا شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بررسی سوابق کاری آن مرکز کاشت مو

بهترین کار برای انتخاب یک مرکز مناسب بررسی سوابق آن است. برای مثال بسیاری از مراکز درمانی تصاویری از بیماران خود منتشر می‌کنند که نتایج قبل و بعد از درمان و جراحی را نشان می‌دهد.

شما می‌توانید برای آگاهی از کیفیت و توانایی پزشکان مربوط تصاویر منتشر شده از بیماران آن‌ها را در وبسایت‌ها یا کاتالوگ آن‌ها مشاهده کنید. همچنین می‌توانید از زمان تأسیس یک کلینیک مطلع شوید که خود نشانگر تجربه یک مرکز درمانی است.

پرس و جو از سایر مراجعین مرکز

یکی دیگر از کارهایی که می‌توان برای انتخاب یک کلینیک خوب درمانی انجام داد، پرس و جو از افرادی است که از خدمات درمانی مرکز مورد نظر استفاده کرده‌اند. به طور کلی افرادی که سابقه حضور در کلینیک مربوطه را دارند، به خوبی می‌توانند شما را در انتخاب بهترین مرکز کاشت مو کمک کنند.

بررسی دیدگاه‌های بیماران

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توان از آن بهره برد، بررسی دیدگاه‌های بیماران در دنیای مجازی و وبسایت‌های مراکز درمانی می‌باشد. این روزها به دلیل پیشرفت فناوری اطلاعات، افراد می‌توانند با مراجعه به چنل‌ها و سایت‌های اینترنتی از دیدگاه‌ها و نظرات کاربران مختلف آگاه شوند و با استفاده از این دیدگاه‌ها، بهترین انتخاب را انجام دهند.

با تجربه ترین مرکز کاشت کرج
با تجربه ترین مرکز کاشت کرج

با تجربه ترین مرکز کاشت در شهر کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط