تزریق ژل بینی در کرج

تزریق ژل بینی در کرج

در گذشتهٔ نه‌چندان دور، برای زیبایی بینی و رسیدن به فرم دل‌خواه آن راهکاری به‌جز جراحی بینی وجود نداشت. این روند تا زمانی ادامه داشت که ژل‌های قابل‌تزریق به بینی به کلینیک‌های زیبایی راه پیدا کردند.در این مقاله از سایت کلینیک آلا قصد داریم در رابطه با یکی از خدمات خود یعنی تزریق ژل بینی در کرج ، و در کل هر آنچه که باید دررابطه با تزریق ژل بدانید با شما همراهان گرامی صحبت کنیم.پس با ما همراه شوید.

مرکز تزریق ژل بینی در کرج

سپردن کار به کاردان در استفاده از این روش حائز اهمیت ویژه‌ای است. نباید فراموش کرد که اساسا هر نوع تزریق ممکن است با خطرات و عوارضی نظیر ورم‌کردن، کبودی و خون‌ریزی همراه باشد؛ اما بینی، نسبت به دیگر اعضای صورت، اندامی بسیار حساس‌تر و ظریف‌تر است. به همین خاطر، لازم است کسانی که برای استفاده از این روش مراجعه می‌کنند، اهمیت بیشتری برای نکات و موارد ایمنی مرتبط با تزریق ژل به بینی قائل شوند و جانب احتیاط را رعایت کنند.

بینی خطرناک‌ترین اندام صورت برای تزریق است، چون خون جاری درون آن ضعیف است، به‌ویژه اگر مراجعه‌کننده پیش از این سابقه عمل بینی را هم داشته باشد. اگر فردی غیرمتخصص به‌یک‌باره مقدار زیادی ژل یا فیلر را در قسمت‌های نوک یا حفره‌های بینی تزریق کند، احتمال شدت‌یافتن نامتعارف جریان خون به بینی و پارگی آن وجود دارد؛ بنابراین پیش از مراجعه به کلینیک زیبایی، با دقت راجع به متخصص موردنظرتان تحقیق کنید.

روند تزریق ژل به بینی دقیقا به چه صورت است؟

قبل از تزریق فیلر به بینی عکسهای مورد نظر از مراجعه کننده گرفته می شود و پزشک با استفاده از نواقصی که در بینی بیمار مشاهده می نماید تزریق ژل به بینی را شروع می نماید. ژل مورد نظر در سرنگ ریخته می شود و با استفاده از زاویه مورد نظر و درجه بندی تزریق ژل صورت می گیرد.

قبل از تزریق به دلیل اینکه به صورت سرپایی انجام می گیرد، پزشک از نوعی کرم بی حسی به نام لیدوکائین یا پلوکائین استفاده می نماید تا نواحی مورد تزریق را بی حس نماید. در واقع تزریق فیلر باید کمتر از 0.02 میلی لیتر باشد. بعد از تزریق ژل پزشک متخصص باید قالب ریزی را انجام دهد تا فرم بینی بعد از تزریق به صورت درستی قرار گیرد و شکل خود را از دست ندهد. این تزریق پرکننده به زیر پوست یا در داخل پوست صورت می گیرد. در واقع با استفاده از تزریق پرکننده اسید هیالورونیک به نواحی مختلف بینی که دارای فرم ناهمواری است می توانید زیبایی صورت خود را بیشتر نمایید.

تزریق فیلر به بینی با استفاده از پلیمر های اسید هیالورونیک می تواند از چسبندگی سطوح مخاطی جلوگیری نماید. همچنین در به حداقل رساندن آسیب های بعد از عمل جراحی بینی کمک می نماید. تزریق ژل به بینی یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از عوارض و دوران نقاهت بعد از عمل جراحی می باشد، چون در این روش از بریدگی و خونریزی خبری نیست و عوارض احتمالی مانند درد یا ورم بعد از تزریق ژل به بینی مشاهده نمی شود.

تزریق ژل بینی در کرج

کلینیک تزریق ژل بینی در کرج

جهت مشاوره در رابطه با تزریق ژل لب در کرج ، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02634093135

02634093136

09352500847

ماندگاری فرم بینی با تزریق ژل به چه صورت است؟

در بیشتر موارد نتیجه تزریق و فرم دهی بینی با ژل موقتی است. فیلر های تزریق شده به بینی با توجه به عواملی مانند نوع ژل انتخاب شده بین ۲ ماه و ۲ سال دوام خواهد داشت. البته دوام بعضی از ژل ها به ۵ یا حتی ۸ سال هم می‌رسد. ژل تزریق شده پس از گذشت مدتی که مشخص شده است به آرامی از بین می رود و بینی به حالت قبلی بر میگردد. در این مواقع بهتر است که تزریق مجدد ژل به بینی انجام گیرد. اکثر مراجعان دکتر ریوکین بعد از پی بردن به موقت بودن ژل از این روش نا امید شدند. از نظر برخی از مراجعین مراجعه مجدد به کلینیک زیبایی  بیهوده است. برای این افراد فیلرهای دائمی توصیه می شود که ماندگاری بیشتری نسبت به فیلرهای موقت دارند. بلافیل ماده ای است که این فیلرها را از آن تهیه می شوند.

 

در مجله آلا کلینیک بیشتر بخوانید

 

بهترین کلینیک تزریق ژل بینی در کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد. پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم. ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

علاوه بر تزریق ژل بینی در کرج دیگر خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

تزریق ژل بینی در کرج

کاربرد های تزریق ژل بینی

 • از بین بردن انحراف بینی
 • بینی های کوچک که نیاز به تجدید ساختار دارند.
 • بینی های شبیه قلاب که نیاز به اصلاح ظاهر و صاف کردن آنها وجود دارد.
 • بینی هایی که قوز بینی متوسط بر روی پل بینی وجود دارد.
 • بینی هایی که قوز بینی متوسط بر روی پل بینی وجود دارد.
 • افتادگی بینی بصورت خفیف تا متوسط سر بینی
 • وجود یک بینی که نیاز به اصلاح پس از عمل جراحی رینوپلاستی دارد.
 • بینی هایی که سر انها بالاست یا نوک بینی نیاز به اصلاح دارد.

افراد واجد شرایط برای انجام تزریق

بیمارانی که خواهان رفع برجستگی‌های کوچک روی بینی خود هستند. بیمارانی که دارای فرورفتگی، گودی و ناهمواری‌هایی بر روی بینی خود هستند و یا بینی آن‌ها ظاهری نامتقارن دارد. بیمارانی که از بینی تختی برخوردار هستند و خواهان ایجاد یک پل و با برجسته کردن پل کنونی بینی خود هستند. این مشکل معمولاً در بین آسیایی‌ها و جمعیت‌های آفریقایی آمریکایی بسیار مشاهده می‌شود.

تزریق ژل به بینی در چه شرایطی مناسب است؟ بسیاری از افراد تصور می‌کنند، تزریق ژل به بینی برای هر فرم و اندازه بینی می‌تواند مناسب باشد، در صورتی که اصلاً چنین نیست. شرایطی که تزریق ژل به بینی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد عبارتند از:

 • در افرادی که قبلاً جراحی رینوپلاستی انجام داده‌اند و همچنان معایب کوچکی در بینی خود دارند
 • در مواردی که پل بینی کمی پایین تر از حالت نرمال است
 • غیرقرینگی یا تورفتگی مختصر روی بینی
 • برای پر کردن محل اتصال بینی به لب بالا
 • پل بینى تورفته و کوتاه
 • قوز بینی

ماندگاری ژل

تزریق ژل به بینی، روشی نسبتاً سریع است که معمولاً کمتر از نیم ساعت زمان نیاز دارد. ماندگاری تزریق ژل به بینی هم بسته به عواملی مانند نوع ژل، متغیر است ولی در بازه زمانی 6 الی 18 ماه ماندگاری خواهد داشت.

تزریق ژل در بینی در مقایسه با رینوپلاستی معمولی:

۱- نیاز به استراحت پس از عمل ندارد
۲- به ندرت امکان دارد تورم کم یا کبودی مختصر ایجاد شود که به مدت ۳ تا ۴ روز از بین می‌رود.
۳- در این روش درد پس از عمل وجود ندارد یا بسیار اندک است.
۴- به بستن چسب روی بینی یا پانسمان نیاز نیست.
۵- نتیجه این روش بلافاصله قابل رویت است و فرد همان موقع میتواند تغییر را در بینى خود مشاهده کند

محدودیت‌ها و عوارض تزریق ژل به بینی

از آنجایی که تاثیرات ژل‌ها همیشگی و دائمی نیستند بنابراین بیمار معمولاً پس از پایان زمان ماندگاری، به درمان‌های ترمیمی نیاز خواهد داشت. از طرفی چون در تزریق ژل به بینی، برخی موارد مانند باریک کردن غضروف بینی و یا کوچک کردن سایز بینی امکان‌پذیر نمی‌باشد، در چنین مواردی توصیه می‌شود بیمار روشهای دیگری را برای اصلاح فرم بینی انتخاب نماید. در مورد عوارض تزریق ژل به بینی هم می‌توان گفت؛

این روش اگر توسط پزشک متخصص و ماهر صورت گیرد، اصولاً عارضه خاصی در بر نخواهد داشت مگرعوارض جانبی خفیفی مانند کبودی، تورم و قرمزی که پس از چند ساعت رفع خواهند شد.

تزریق ژل بینی ممکن است عوارض داشته باشد. البته عوارض درازمدت تزريق ژل در بيني مشخص نيست چون اين كار به تازگي شروع شده و ممكن است در درازمدت عوارض جبران ناپذيري داشته باشد كه در حال حاضر هنوز مشخص نيست. ممكن هم هست كه عارضه چنداني نداشته باشد. به هرحال نتايج درازمدت آن در حال حاضر مشخص نمي باشد.

ولي در كل بخواهيم نتيجه گيري كنيم: از تزريق ژل و تزريق چربي در بيني براي يك روتوش سطحي و ظاهري مي توان استفاده نمود. ولي عيوبي مثل بزرگ بودن بيني، كج بودن بيني، قوز بيني، افتادگي نوك بيني قابل اصلاح نمي باشد.

تزریق ژل بینی در کرج

مزایای تزریق ژل بینی در مقایسه با جراحی

 • نیاز به استراحت پس از عمل ندارد.
 • به ندرت امکان دارد تورم کم یا کبودی مختصر ایجاد شود که به مدت ۳ تا ۴ روز از بین می‌رود.
 • در این روش درد پس از عمل وجود ندارد یا بسیار اندک است.
 • به بستن چسب روی بینی یا پانسمان نیاز نیست.
 • نتیجه اینروش بلافاصله قابل رویت است و فرد همان موقع می تواند تغییر را در بینى خود مشاهده کند.

خطرات و عوارض احتمالی تزریق ژل بینی

 • برخی از عوارض خاصی که ممکن است بعد از انجام یک عمل زیبایی بینی بدون جراحی بروز کند عبارت است از:
 • قرمزی بینی که بعد از چند روز به‌خودی‌خود برطرف می‌شود.
 • ورم و خون‌مردگی در ناحیه بینی که به‌تدریج برطرف می‌شود و شما می‌توانید نتایج عمل را ببینید.
 • حساس شدن بینی
 • بروز عفونت
 • آسیب‌دیدگی پوست بینی
 • ایجاد حالت نامتقارن یا ناهموار بر روی بینی و یا نتایجی که باعث نارضایتی شما شود.

مراقبت های پس از تزریق ژل بینی

 • توصیه می شود که به مدت 72 ساعت بعد از تزریق ژل بینی از کپسول سفالکسین استفاده شود.
 • بعد از اینکه ژل بینی تزریق شد به مدت یک هفته باید به صورت روزانه 10 لیوان آب استفاده کرد.
 • بعد از تزریق ژل بینی بهتر است خانم ها از آرایش کردن اجتناب کنند.
 • بهتر است که فرد بعد از تزریق از بخور داغ، سونا و جکوزی، حمام داغ و یا هر نوع فشار به بینی به مدت هفت روز خودداری کنند.
 • به مدت 7 روز از خوابیدن به شکم یا پهلو پرهیز شود.

مراقبت های پس از تزریق ژل بینی چیست؟

اگر بخواهیم تزریق به اندام‌های صورت را، بر اساس شدت درد، از کم به زیاد طبقه‌بندی کنیم، بوتاکس و تزریق به گونه‌ها به‌ترتیب کمترین و بیشترین درد را خواهند داشت. تزریق به بینی هم در این میان تا حدود زیادی بدون‌درد خواهد بود؛ به‌علاوه که از بی‌حس‌کننده موضعی هم برای کاهش هرچه بیشتر همین درد ناچیز می‌توان کمک گرفت. در دوران نقاهت هم شرایط به همین منوال است و درد چندانی احساس نخواهد شد؛ فقط احتمال دارد نوک بینی، که کمی حساس‌تر است، تا مدت کوتاهی تحت‌تأثیر قرار گیرد (استفاده از یخ برای آرام‌کردن نوک بینی و قسمت‌های دیگر مؤثر است).

تزریق ژل در حالت کلی روندی بسیار کوتاه و ساده دارد و مراجعه‌کننده، بلافاصله پس از جلسه درمانی می‌تواند به زندگی روزمره برگردد و کارهایش را از سر بگیرد. بعضی از مراجعان تا چند هفته علائمی نظیر کبودی یا قرمزی بینی دارند. این افراد اگر مایل باشند، می‌توانند این علائم را با استفاده از لیزر زودتر برطرف کنند. نکات و موارد احتیاطی در دوران نقاهت یک تا دو هفته پس از تزریق ژل باید از فشار واردکردن به نقاط تزریق‌شده و حرکت‌دادن آنها (دست‌کشیدن روی بینی، ماساژدادن آن و …) خودداری کرد. قرار ملاقات مجددی هم با متخصص برای ۶ تا ۸ هفته پس از جلسه درمانی باید در نظر گرفته شود. در این مراجعه، از زوایای مختلف، از صورت عکس‌برداری می‌شود و اگر لازم باشد، چند تزریق سطحی دیگر برای رسیدن به نتیجه ایده عال انجام می‌گیرد.

تزریق ژل بینی در کرج

هزینه تزریق ژل بینی در کرج

جهت مشاوره در رابطه با تزریق ژل بینی در کرج و هزینه آن ، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02634093135

02634093136

09352500847

دیدگاهتان را بنویسید

                  تمامی حقوق این قالب برای آلا کلینیک محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد طراحی و سئو مهراکت