6 راهکار طبیعی برای حجم دادن به لب ها!

همواره خانم ها به دنبال روش های برای زیباترشدن هستند، که از زیبایی خودشون لذت ببرن یکی از عضوهای مهم بدن که در زیبایی ما بسیار تاثیرگذار می باشد لب های ما هست، خانم ها اغلب به دنبال روش های هستند که به حجیم شدن لب هایشان کمک کند، البته ناگفته نماند در سال های اخیر آقایون هم برای حجم بخشیدن به لب هایشان روش های مختلفی را امتحان می کنند، گاهی برخی از خانم و آقایان از تزریق ژل لب امتناع می کنند، ما اومدیم تا چند روش برای حجم بخشیدن به لب هایتان به روش طبیعی را آموزش بدیم.

در دنیای امروز لب های بزرگتر خواهان زیادی دارد و در دهه ی اخیر یکی  از معیار های زیبایی شناخته محسوب می شود. برای داشتن لب های حجیم و خوش فرم حتما نیازی نیست تزریق ژل لب انجام بدیم بسیاری از راهکارهای راحت های وجود دارد که با با اندکی صبوری با کمک آن ها می توانید به فرم دلخواه لب هایتان برسید.

روغن نعناع

یکی از ویژگی های شاخص این روغن تسکین بخش بودن آن می باشد ، روغن نعناع باعث تحریک لب ها شده و در نتیجه به آرامی شاهد حجیم شده لب ها می باشیم.

قند

قند یک لایه بردار طبیعی به شمار می رود وقتی آن را با روغن نارگیل ترکیب کرده و برای لایه برداری لب از آن استفاده کنیم  باعث بالا رفتن جریان خون در لب ها شده و همین امر موجب حجیم شدن و تغییر رنگ آن می شود.

از مطالب زیر نیز دیدن فرمایید:

حجیم نشان دادن لب به کمک هایلایتر

گاهی برای حجیم نشان دادن لب ها می توان از لوازم آرایشی کمک گرفت، لوازمی مانند هایلایتر، به کمک قلمو هایلایتر را به بالای کمان لب هایتان بزنید و مرکز پایین ترین نقطه لب ، این یک ترفند برای حجیم تر نشان دادن لب ها می باشد.

عسل

عسل موجب مرطوب شدن لب ها می شود که همین امر موجب آبرسانی به لب ها شده و تا حدودی کمک می کند به بزرگتر شدن لب.

دارچین

دارچین یک نوع تحریک کننده طبیعی و بسیار مفید می باشد، که باعث لطافت و نرم ماندن و تحریک شدن لب می شود، کافیست کمی روغن زیتون به دارچین اضافه کنید و این مخلوط را به لب هایتان بمالید.

یخ

این روش موقتی بوده و باعث منبسط شدن رگ های خونی می شود که موجب قرمز و متورم شدن لب می شود، یک تکه یخ را 2 دقیقه به آرامی روی لب هایتان ماساژ دهید تا نتیجه آن را فوری ببینید.

از مطالب زیر نیز دیدن فرمایید:

حجیم نشان دادن لب به کمک خط لب

و بازهم می گوییم برای حجیم نشان دادن لب ها می توان از لوازم آرایشی کمک گرفت، لوازمی مانند خط لب تا حدودی با کمک خط لب میتوان لب ها را بزرگتر نشان داد فقط کافیست بعد از کشیدن خط لب آنرا کمی محو کنید.

منبع: WWW.AOL.COM

دیدگاهتان را بنویسید

                  تمامی حقوق این قالب برای آلا کلینیک محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد طراحی و سئو مهراکت