کوچک کردن ران

کوچک کردن ران

کوچک کردن ران

راه‌های کوچک شدن ران و باسن بسیار زیاد است. اما مهم‌ترین نکته این است که راه‌حل مناسب شما چیست؟ بدن بسیاری از افراد نسبت به رژیم‌ غذایی، بیش‌تر از حرکات ورزشی پاسخ می‌دهد و برای برخی دیگر، عکس این ماجرا صدق می‌کند. ما در ادامه به رژیم غذایی برای لاغری پایین تنه و انجام حرکات ورزشی برای لاغر شدن ران و باسن می‌پردازیم تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اندام ایده‌آل خود برسید. در این بخش از مقالات آلاکلینیک به کوچک کردن ران می پردازیم. با ما همراه باشید.

کاهش مصرف نمک برای لاغری پایین تنه

شاید در ابتدا فکر کنید که مصرف نمک تاثیر خاصی در کوچک کردن ران و باسن ندارد و بهتر است به‌سراغ راه‌حل‌های دیگر بروید. در این‌جا باید به شما بگوییم که یک تغییر کوچک می‌تواند باعث یک اتفاق بزرگ شود. مصرف زیاد نمک باعث می‌شود که بدن شما آب زیادی جذب کند. در نتیجه این آب به‌جای فیلترشدن توسط کلیه‌ها، جذب بدن می‌شود. این اتفاق می‌تواند تاثیر زیادی بر اندام‌های شما از جمله ران‌ و باسن بگذارد و چربی‌سوزی در آن قسمت‌ها را با مشکل روبه‌رو کند.

لاغری ران با رژیم غذایی و تمرینات اصولی

کوچک کردن ران
کوچک کردن ران

زمانی یک برنامه تناسب اندام و کاهش وزن مؤثر خواهد بود که اصولی باشد و در آن اصل رعایت غذایی در کنار تمرینات ورزشی رعایت بشود.
تمرینات ورزشی شامل تمرینات هوازی است. یکی از این ورزش‌ها تردمیل است. همین تردمیل که زیاد جدی گرفته نمی‌شود. اگر به‌صورت اصولی انجام گیرد، در کنار تغذیه مناسب تأثیر مثبتی خواهد داشت و به نتیجه می‌رسید.

لاغری ران با رژیم غذایی و تمرینات بدنسازی

روش دیگر کاهش چربی‌های ران استفاده از رژیم غذایی مناسب در کنار تمرینات ساده یا پیچیده بدنسازی است. وقتی می توان از این روش استفاده کرد که با کمک مربی نسبت به توده بدنی خودتان حرکاتی را انجام دهید.

چرا که در صورت انجام حرکات اشتباه ممکن است نتیجه عکس بگیرید. بدنسازی فقط استفاده از دمبل و وزنه نیست و می‌توان بیشتر حرکات را بدون وسیله در خانه انجام دهید. بعضی از حرکات بدنسازی با وزن بدن و بعضی از آن‌ها توسط وسیله ها انجام می‌شود.

مزوتراپی

این روش غیر جراحی به آرامی و کاملا موثر به کاهش چربی ران و کوچک کردن ران کمک می‌کند. این روش که در مطب انجام می‌شود باعث کاهش چشمگیر چربی در بخش‌های تحت درمان می‌شود و برای زنان و مردان در همه گروه‌های سنی و انواع پوست‌ها کارایی دارد. یکی از بزرگ‌ترین مزایای این روش درمانی لاغری ران‌ها این است که فاقد دوره استراحت است بنابراین می‌توانید به فعالیت‌های روزمره‌ی خود ادامه دهید. مزوتراپی بدون رژیم غذایی خاص یا ورزش، نتایج قابل توجهی را ایجاد می‌کند که پایدار هستند و در طی دوران زندگی تغییر نمی‌کنند. داروهایی که در مزوتراپی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کوچک کردن ران
کوچک کردن ران

چربی زیر پوست را آب می‌کنند. به این ترتیب چربی ذوب می‌شود و طی دوره کاهش وزن، تجزیه شده و وارد جریان خون می‌شود و توسط اعضای اصلی بدن مصرف می‌شود. مزوتراپی شامل مجموعه‌ای از دارو‌ها مانند ویتامین‌ها، مکمل‌ها و سایر داروهاست که به تجزیه و سوختن چربی کمک می‌کنند. در هر ویزیت چند تزریق در محل مورد نظر انجام می‌شود و براساس محل و سایز آن تعداد ویزیت‌ها بین ۶تا ۱۰ جلسه متغیر است.

برای کوچک کردن ران و باسن چی بخوریم؟

1- سیب:سیب نه تنها بیماری بلکه اضافه وزن را نیز از شما دور می کند. سیب یکی از بهترین میوه ها و خوردنی های طبیعی برای افزایش متابولیسم بدن و به طبع آن توانایی در سوخت و ساز بهتر است.

 2- تخم مرغ: مصرف تخم مرغ برای کاهش وزن توصیه می شود. تخم مرغ را به صورت املت یا آب پز می توان استفاده کرد تا مدت طولانی تری احساس سیری ایجاد شود. یادتان نرود که در خوردن ان زیاده روی نکنید چرا که موجب چاقی می شود .

 3- جو دوسر: در این خوردنی رژیمی و چربی سوز قدرت خاصی وجود دارد. یکی از بهترین خوراکی ها برای کاهش وزن تمام بدن است. فیبر بالایی که این ماده غذایی لاغر کننده دارد بدن را برای سوزاندن چربی های اضافی تقویت می کند.

بهترین و ساده ترین ورزش کوچک کردن باسن و ران پاها

2- به پهلو روی زمین دراز بکشید. دست زیرین را ستون قرار داده و از زمین فاصله بگیرید. پای دیگر را به سمت بالا و به سمت بدن کشیده و دوباره به روی پای زیرین بازگردانید.

3- روی زمین به کمر بخوابید. دستها را کشیده کنار بدن قرار دهید. پاها را به صورت جفت شده و بدون خم شدن به سمت بالا بیاورید. به حالتی که به شکم ضربه وارد شود.

برای آب کردن و کوچک کردن باسن ورزش های لاغری را ترکیب کنید:

دویدن روی تردمیل ورزشی عالی برای آب کردن چربی به خصوص در ناحیه باسن ، شکم و پهلو است.دویدن روی تردمیل برای تکمیل اثر چربی سوزی قوی کاردیو که در بخش قبل گفته شد بسیار مهم و موثر است.

کوچک کردن ران
کوچک کردن ران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط