کلینیک لیزر کرج

کلینیک لیزر کرج

کلینیک لیزر کرج

راه های مختلفی برای زدودن موهای زائد وجود دارد که البته زمان بیشتری لازم دارد و با درد و ناراحتی ( و حتی عوارض ) همراه است.لیزر یک راه برای نابودی موهای زائد است و چون روشی دائمی است بسیار طرفدار دارد. تعداد جلسات لیزر با توجه به جنس پوست هر شخص متفاوت خواهد بود و با گذشت زمان موهای زائد زدوده خواهد شد.  در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی کلینیک لیزر کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

کلینیک لیزر کرج
کلینیک لیزر کرج

 

کلینیک لیزر خوب کرج

پس از اولین جلسه لیزر خود، نتایج را مشاهده خواهید کرد، اما برای از بین بردن دائمی موها چندین جلسه درمانی لازم است. در طی شش تا هشت جلسه، با فاصله تقریباً چهار هفته، شاهد کاهش 70 تا 80 درصدی رشد مو خواهید بود.

بعد از هر بار لیزر موهای زائد، به نظر می رسد که رشد موها برای یک دوره 1-2 هفته ای ادامه داشته باشد، اما این موها در واقع زنده نیستند و بدن، آنها را به راحتی بیرون می اندازد. هنگامی که این موها به بیرون رانده می شوند، موهای ظریف تری به جای آنها رشد می کنند. با هر بار درمان، موها ریزتر و پراکنده تر می شوند.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد به یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است که در سال های اخیر تقاضا براى لیزر موهای زائد افزايش زیادی داشته است.

که باعث خلاص شدن از سالن های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی همچنین جوش ها و موهای زیر پوستی می شود.

اما لیزر موهای زائد مانند هر تكنولوژى جديدی كه ممكن است مورد سوء استفاده قرارگيرد بسيارى ازكساني كه بدون مطالعه قبلى و صرفاً براساس تبليغات يا قيمت ارزانتر، اقدام به انجام لیزر موهای زائد كردند را مأيوس كرده است.

کلینیک لیزر کرج
کلینیک لیزر کرج

عملکرد لیزر موهای زائد چگونه است؟

نور لیزر هر چیزی که تیره‌رنگ باشد را حرارت داده و می‌سوزاند. با حرارت دادن و سوزاندن موی تیره‌رنگ داخل فولیکول مو، خود فولیکول نیز آسیب می‌بیند و از بین می‌رود. هرکدام از موهای بدن ما دارای یک چرخه‌ی رشد و استراحت هستند. در یک زمان مشخص اکثر موهای بدن ما در فاز استراحت هستند و تعداد کمی از آن‌ها در فاز رشد هستند.

اگر هنگام لیزر موهای زائد ، فولیکول مو در فاز استراحت باشد، اشعه لیزر بر آن اثری ندارد. به همین دلیل است که برای از بین بردن تمامی ‌موها به چندین جلسه درمان با لیزر، با فاصله های زمانی مشخص نیاز است. با هر جلسه رفع موهای زائد تعدادی از فولیکول‌های فعال مو سوخته می‌شوند و بالاخره پس از مدتی تمامی‌ موها از بین می‌روند.

در کلینیک لیزر کرج مو های زائد چه قسمت هایی از بدن را لیزر میکنند؟

 1. لیزر تمام بدن
 2. لیزر کامل پا
 3. لیزر ساق پا به تنهایی
 4. لیزر ران پا به تنهایی
 5. لیزر کشاله ران به تفکیک قسمت داخل،خارج یا پشت
 6. لیزر دست کامل
 7. لیزر بازو
 8. لیزر ساعد
 9. لیزر نیم تنه جلو (سینه+شکم)
 10. لیزر سینه
 11. لیزر شکم
 12. لیزر خط شکم
 13. لیزر کمر کامل
 14. لیزر گودی کمر
 15. لیزر صورت کامل
 16. لیزر پشت لب
 17. لیزر پیشانی
 18. لیزر چانه
 19. لیزر گونه هابه تنهایی برای آقایانی که می خواهند خط ریش ثابت داشته باشند
 20. لیزر گردن (به تفکیک جلو،پشت یا هردو)
 21. لیزر زیر بغل
 22. لیزر بیکینی یا اطراف آن
 23. لیزر باسن
کلینیک لیزر کرج
کلینیک لیزر کرج

آیا ازبین بردن مو با لیزر درد دارد؟

درمان موهای زائد با لیزر از بهترین روش های حذف موهای زائد است. لیزر ضرری ندارد، هر چند ممکن است کمی ناراحت کننده باشد. اکثر افراد می گویند که حسی مشابه کشیدن یک نوار لاستیکی بر روی پوست دارد. درد کم است و بیشتر کلینیک ها و تکنسین های مجاز از روش های خنک کننده قبل و بعد از درمان استفاده می کنند. بی حس کردن پوست با استفاده از سیستم خنک کننده به طور قابل توجهی درد را در حین و بعد از حذف موهای زائد کاهش می دهد.

چند جلسه لیزر برای از بین بردن موها لازم است؟

برای اکثر افراد، انجام چهار تا شش جلسه لیزر موهای زائد که با فاصله تقریباً شش هفته برنامه ریزی شده اند، بهترین نتیجه را دارند. همچنین ممکن است یک یا دو بار در سال به یک جلسه اضافی برای تمدید نیاز داشته باشید.

ویژگی کلینیک لیزر خوب در کرج

 • مجوز رسمی دارد

استفاده کردن از دستگاه لیزر نیازمند تخصص است و مجوز استفاده از دستگاه لیزر فقط به پزشکانی که تخصص دارند، داده خواهد شد.

اخذ تخصص نیازمند گذراندن دوره و دریافت گواهی نامه است. اگر لیزر مو توسط شخصی غیر از پزشک محول شود ایرادی ندارد اما مجری انجام لیزر باید آموزش های لازم را دیده باشد و با انجام لیزر آشنا باشد.

پزشک متخصص با معاینه بیمار دستگاه را برای بیمار انتخاب و او را درمان خواهد کرد. در ضمن لیزر مو نیازمند مجوز از سوی سازمان بهداشت است و مرکز باید پروانه اشتغال ( برای استفاده از لیزر ) را داشته باشد.

 • پزشک متخصص لیزر مو را انجام دهد

کلینیک برای انجام لیزر از پزشک متخصص استفاده خواهد کرد. حتی در جلسات مشاوره باید پزشک متخصص باشد و ادامه روند کار نیز با نظارت پزشک انجام شود.

لیزر مو مثل همه روش های درمانی کم تهاجم، عوارض خود را دارد . یک پزشک متخصص قادر است عوارض احتمالی را پیش بینی کند و اقدامات مورد نیاز را برای جلوگیری از بروز عوارض انجام دهد.

در ضمن اگر بیمار دچار عوارض ناگهانی شدید شد پزشک متخصص بهتر درمان را انجام خواهد داد.

در جلسات مربوط به مشاوره برای لیزر درمانی پزشک متخصص به خوبی ابهامات مربوط به مناسب بودن دستگاه لیزر، چگونگی انجام لیزردرمانی، تعداد جلسات لیزر، نتایج لیزردرمانی، نکات پیش و پس از لیزردرمانی، عوارض و خطرات انجام لیزر و بالاخره هزینه را برطرف خواهد کرد.

 • استفاده از بهترین دستگاه

دستگاه های زیادی برای لیزر موهای زائد تولید شده است. دستگاه های لیزر خانگی، آرایشگاهی، تکنولوژی  IPL، حرفه ای و بالینی همه و همه نمونه ای از دستگاه های لیزر هستند که معمولا اثر دائمی دارند.

با وجود تنوع بالای دستگاه های لیزر اما با توجه به برند هر دستگاه، کیفیت دستگاه هم متفاوت است.

برخی از بهترین لیزرها شامل الکساندریت، دیود، ان دی یاگ و روبی است که هر کدام فواید و مضررات خود را دارند و نباید گفت که کدام دستگاه لیزر بهترین دستگاه است. برای مثال دستگاه لیزر الکساندریت مناسب پوست های روشن است و دستگاه ان دی یاگ مناسب پوست های تیره یا لیزر دیود دارای قدرت بیشتری است.

کلینیک لیزر کرج
کلینیک لیزر کرج

کلینیک لیزر در کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط