کربوکسی تراپی چشم در کرج

کربوکسی تراپی چشم در کرج

کربوکسی تراپی چشم در کرج

کربوکسی تراپی دور چشم چیست یکی از سوالات اصلی مردم هنگام آشنایی با این نوع درمان می باشد. در واقع هنگامی که سخن از کربوکسی تراپی دور چشم می شود بسیاری از کارشناسان اطلاعاتی از جمله عدم نیاز به جراحی و جوان سازی پوست را بیان می کنند.در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی کربوکسی تراپی چشم در کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

کربوکسی تراپی چشم در کرج
کربوکسی تراپی چشم در کرج

دلایل شایع کبودی زیر چشم

داشتن حساسیت یا آلرژی

آتوپیک درمیس که به اگزما شناخته می­ شود.

اگر دچار التهاب پوستی تماسی هستید.

خستگی بیش از حد و بدون استراحت هم می­ تواند کبودی ایجاد کند.

بیماری تب یونجه که ورم آلرژیک داخلی بینی است یعنی مخاط بینی را درگیر می­ کند.

کبودی می­ تواند به علل ارثی نیز بروز کند.

در بعضی اشخاص اختلال و مشکلات حاصل از رنگدانه­ های پوست اطراف چشم، این مشکل را ایجاد می ­کند.

اگر بدون مراعات چشم­ ها را بمالید یا با بی ­احتیاطی باعث خراشیدن آن‌ها شوید.

کربوکسی تراپی چگونه بر درمان کبودی زیر چشم موثر است ؟

تیرگی زیر چشم علل زیادی دارد ولی یکی از علل عمده تیرگی زیر چشمها احتقان خون مویرگی است.احتقان به معنی کاهش سرعت جریان خون در مویرگهای پلک پایین واختلال اکسیژن رسانی است.
کربوکسی تراپی چشم در کرج
کربوکسی تراپی چشم در کرج

بیشتر بخوانید:

مزایای و معایب کربوکسی تراپی

با کربوکسی تراپی، می‌توان شاهد نتایج بسیار مطلوبی برای درمان تیرگی دوره چشم بود. برای انجام کربوکسی تراپی نیاز به تجهیزات بیمارستانی نخواهد بود و در مطب می‌توان آن را انجام داد. ضمن اینکه پس از کربوکسی تراپی هم نیاز به طی دوران نقاهت و استراحت نیست. پس از انجام کربوکسی تراپی، شما می‌توانید به راحتی به کار و زندگی روزمره خود ادامه دهید بدون اینکه نیاز به کمک داشته باشید. برای کربوکسی تراپی عوارض جانبی مطرح نشده است، اگر توسط پزشک پوست حاذق انجام شود و فرد دارای بیماری خاصی نباشد، بهترین نتایج بدون عوارض جانبی حاصل می‌شود. برخی از مشکلات مانند قرمزی یا افزایش حرارت بدن بعد از عمل نیز به سرعت از بین می‌رود و حالت طبیعی به خود می‌گیرد.

عوارض کربوکسی تراپی دور چشم

برخی از مردم همیشه از عوارض بعد از انجام یک روش درمانی ترس دارند و از این رو زمانی که کربوکسی تراپی دور چشم استفاده می شود نیز ترجیح می دهند ابتدا عوارض آن را بررسی کنند. در این بررسی مشخص شده است که این روش هیچ گونه عوارضی را به دنبال ندارد و از این رو بعد از پانزده دقیقه تا نیم ساعت پس از درمان می توان به روال عادی برگشت. همچنین در صورت مشاهده ی عارضه ای در کربوکسی تراپی دور چشم از جمله التهاب و سرخی پس از چند ساعت از بین خواهد رفت.

زمانی که از کربوکسی تراپی دور چشم استفاده می شود بایستی طول جلسات درمان نیز محاسبه گردد. برای کربوکسی تراپی زیر پلک تنها بین 7 تا ده جلسه کافی خواهد بود اما برای سایر نواحی بدن این زمان بیشتر است.

کربوکسی تراپی معمولا برای رفع چروک و تیرگی پوست مورد استفاده قرار می دهد. در زیر چشم معمولا جریان خود کم شده و در نتیجه تیرگی پدید می آید. از آنجا که دی اکسید کربن در این روش تزریق می شود لذا بدن احساس کمبود اکسیژن در زیر چشم کرده و در نتیجه میزان جریان خون را در آن ناحیه افزایش خواهد داد. بنابراین متابولیسم بدن افزایش یافته و در نتیجه تولید کلاژن سریع تر اتفاق می افتد و بنابراین گودی و سیاهی زیر چشم از بین خواهد رفت.

کربوکسی تراپی چشم در کرج
کربوکسی تراپی چشم در کرج

مرکز کربوکسی تراپی چشم در کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

 

مطالب مرتبط

تماس جهت رزرو 8صبح تا10شب