کربوکسی تراپی مو کرج

کربوکسی تراپی مو یکی از بهترین روش‌هایی است که به‌وسیله آن می‌توانید موهای ازدست رفته را بازیابی کنید. کربوکسی تراپی مو برای اولین بار حدود ۸۰ سال پیش در اسپا سلطنتی فرانسه متولد شد. در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی کربوکسی تراپی مو کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

کربوکسی تراپی مو چیست؟

کربوکسی تراپی (Carboxytherapy) یکی از روش های درمانی غیرتهاجمی (بدون جراحی) است که با استفاده از تزریق گاز دی اکسید کربن به لایه های زیر پوستی به رفع مشکلات پوست و مو می پردازد. دی اکسید کربن با تحریک جریان خون به رفع مشکلاتی مانند بهبود خاصیت ارتجاعی پوست، رفع ترک های پوستی، درمان سیاهی دور چشم و … می شود. از این روش برای تقویت رشد و ترمیم مو نیز استفاده می شود. با تزریق گاز کربن دی اکسید در ناحیه پوست سر، جریان خون افزایش می یابد و به این ترتیب رشد موها تحریک می شود.

کربوکسی تراپی مو کرج
کربوکسی تراپی مو کرج

 

کربوکسی تراپی چگونه کار می‌کند؟

کربوکسی تراپی را می‌توان نوعی مزوتراپی دانست. در این روش گاز کربن دی اکسید به لایه‌های زیرین پوست تزریق می‌شود. کربن دی اکسید وارد بافت‌ها شده و به صورت موضعی در محل تحت درمان انتشار می‌یابد. بدن در واکنش با افزایش میزان دی اکسید کربن، شروع به فعال‌سازی مکانیسم‌های جبرانی می‌کند.

حتماً می‌دانید که گاز دی اکسید کربن در فرآیند تولید انرژی توسط سلول‌های بدن ما تولید می‌شود. سلول‌ها با استفاده از مواد غذایی (مثل قندها) و گاز اکسیژن، در فرآیند تنفس سلولی، انرژی و دی اکسید کربن تولید می‌کنند. برای همین بدن ما به طور مداوم به اکسیژن نیاز دارد و دی اکسید کربن تولیدی را با بازدم دفع می‌کند.

بیشتر بخوانید:

بهترین افراد کاندید کربوکسی تراپی مو

قطعا هر روشی، افراد کاندید خاص خود را دارد. معمولا روش‌های مختلف برای افراد با ویژگی‌های مختلف مناسب است. در این‌جا بهترین افراد کاندید کربوکسی تراپی مو را معرفی می‌کنیم:

  1. افرادی که دچار ریزش مو موقت شده‌اند، به‌راحتی می‌توانند برای کربوکسی تراپی مو اقدام کنند.
  2. اگر خط رویش مو شما در حال عقب نشینی است، کاندید خوبی برای استفاده از روش کربوکسی تراپی برای موی سر هستید.
  3. افرادی که دچار ریزش مو پراکنده هستند نیز، کاندید خوبی برای استفاده از کربوکسی تراپی مو محسوب می‌شوند.
  4. اگر بعد از بارداری و رویدادهای خاص دچار ریزش مو شده‌اید، کربوکسی تراپی راه درمان خوبی برای‌تان خواهد بود.
کربوکسی تراپی مو کرج
کربوکسی تراپی مو کرج

چه افرادی کاندید مناسبی برای کربوکسی تراپی مو نیستند؟

استفاده از روش‌های درمانی مختلف معمولا توسط بعضی افراد توصیه نمی‌شود. پس بهتر است شما نیز با لیست این افراد آشنا باشید.

هر چند، توجه کنید که قبل از انجام کربوکسی تراپی مو، حتما در خصوص سوابق پزشکی‌تان با پزشک متخصص مشورت کنید.

 

مزایای کربوکسی تراپی مو کرج

کربوکسی تراپی مو کرج
کربوکسی تراپی مو کرج

عوارض کربوکسی تراپی مو کرج

همان گونه که گفته شد کربوکسی تراپی  یک روش کامل امن است که هیچگونه خطر و عوارضی برای بدن

ایجاد نمی کند اما امکان دارد بعد از تزریق در صورتی که پوست بیمار حساس باشد کبودی خفیف ایجاد شود

که بعد از مدت کوتاهی به طور کامل برطرف می شود.

چند جلسه لازم است ؟

تعداد جلسات بستگی یه نوع درمان دارد اما معمولاً بین ۴ تا ۶ جلسه لازم است کربوکسی تراپی انجام شود.

در بعضی مواقع امکان دارد تعداد جلسات بیشتر شود.

 

هزینه کربوکسی تراپی مو

مهم ترین موضوعی که برای افراد قبل از اقدام کربوکسی تراپی پیش می آید و نسبت به آن جویا میشوند ، اطلاع از هزینه کربوکسی تراپی مو می باشد و این سوال که هزینه کربوکسی تراپی چه مقدار است ؟ برای افرد پیش می آید .
در پاسخ به این سوال باید فرمود که هزینه کربوکسی تراپی مو بسته به عوامل مختلفی امی باشد  و هر یک بر هزینه کربوکسی تراپی مو تاثیر گذار هستند ، که به اتفاق شما همراهان این موضوعات را شرح می دهیم .
در هزینه کربوکسی تراپی مو در قدم اول  انتخاب کلینیک و متخصص مربوطه می باشد زیرا هر متخصصی در این زمینه هزینه کربوکسی تراپی را مجزا در نظر گرفته بنابراین هزینه کربوکسی تراپی ،  در کلینیک ها با یکدیگر متفاوت می باشند .
و از متقاضیان خواهش میشود در انتخاب کلینیک دقت بالایی را به خرج دهند تا کلینیکی استاندارد و معتبر را انتخاب نموده و  روشی تضمینی با قیمتی مناسب را پرداخت کنند .

کربوکسی تراپی مو کرج
کربوکسی تراپی مو کرج

مرکز کربوکسی تراپی مو کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *