کربوکسی تراپی جای جوش در کرج

کربوکسی تراپی جای جوش در کرج

کربوکسی تراپی جای جوش در کرج

یک عارضه دیوانه کننده برای تمامی افراد به خصوص آن هایی که در سنین بلوغ قرار دارند، جوش، آکنه است که بر اثر عواملی متعددی پدید می آید، می تواند ظاهر و زیبایی را از افراد سلب کند و برای همه دختران و پسران اتفاقی است بس ناخوشایند،به تنهایی می تواند زندگی را به کام آن ها تلخ و زهره مار کند. هم چنین راهکار های بسیاری برای درمان این معضل وجود دارد تا از شر آن ها خلاص شوند. در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی کربوکسی تراپی جای جوش در کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

کربوکسی تراپی جای جوش در کرج
کربوکسی تراپی جای جوش در کرج

 

جای جوش چیست ؟

آکنه یا جوش معضلی همگانی است که همه افراد با آن سر و کار دارند.  ممکن است به واسطه آن تغییراتی در پوست و رنگدانه ‌های آن به وجود بیاید.

علی‌ الخصوص اگر افراد پوستی زیتونی یا تیره رنگ داشته باشند، این تغییرات قابل مشاهده تر است. لکه‌ های تیره ‌ای که بر روی صورت ایجاد می ‌شود یکی از عوامل مخرب و آسیب ‌هایی است که به واسطه جوش و آکنه ایجاد می شود.

انواع جای جوش

  • جای جوش چکشی :

در جای جوش چکشی حفره‌ های ریز اما با عمق بسیاری بر روی پوست ایجاد شده است که این فرو رفتگی ها شباهت بسیاری به اصابت یخ شکن دارد.

  • جای جوش واگنی :

در جای جوش واگنی سطح پوست مقداری فرو رفته است که بر روی آن لبه ‌هایی به ‌صورت عمودی و تیز قرار دارد و وقتی که از بالا به پوست نگاه می‌کنیم ، جای جوش‌ ها مانند دایره و یا بیضی‌ شکل هستند.

  • جای جوش دره‌ ای شکل :

در جای جوش دره ‌ای شکل یک حالت موج مانند بر روی پوست ایجاد می شود. به طور معمول جا جای جوش ‌ها باعث کشیده شدن ساختارهای زیرین پوست می باشد.

کربوکسی تراپی جای جوش در کرج
کربوکسی تراپی جای جوش در کرج

کربوکسی تراپی جای جوش

یکی از روش‌های راحت و جدید برای از بین بردن جای جوش، استفاده از کربوکسی تراپی صورت است. کربوکسی تراپی برای جای جوش هیچ دردی ندارد و این روش با از بین بردن باکتری‌هایی که موجب به وجود آمدن جوش می‌شوند و همینطور با تقویت کلاژن سازی می‌تواند جای جوش را به راحتی از بین ببرد.

روش کار کربوکسی تراپی جای جوش

روش درمان پوست به واسطه سوزن یک روش درمان قدیمی می‌ باشد که به اولین تزریق ها بستگی دارد. همیشه تا به امروز استرس تزریق آمپول و سوزن با ما همراه بوده است و همیشه نگرانی ‌هایی را به دنبال خواهد داشت. اما باید گفت که گاهی اوقات تزریق سوزن و آمپول باعث ترس و اضطراب نمی ‌شود

بلکه باعث می شود تأثیرات بسیار مثبتی بر روی پوست صورت شما انجام بگیرد. اگر شما جزء افرادی هستید که از سوزن استرس ندارید و نگران تزریق آن نیستید باید بدانید که از بهترین افرادی هستید که روش کربوکسی تراپی برای جای جوش در صورت شما بسیار تاثیرگذار و مفید خواهد بود.

باید بدانید که به واسطه تزریق ‌های کوچکی که با استفاده از سوزن ‌های ظریفی انجام می‌گیرد می‌توانید برای بهبود جا های جوش خود روش بسیار مناسبی را داشته باشید.

این سوزن ‌ها به یک لوله اتصال دارند و به  واسطه آن لوله میزان بسیار کمی دی ‌اکسید کربنی که برای پوست مفید می باشد، وارد سوزن ‌ها می‌شود و از همین جهت به زیر پوست شما انتقال داده می‌شود.

نحوه عمل های علمی از طریق این روش بسیار زیاد است که برای اطلاعات بیشتر از آن‌ ها باید مقداری صبور باشید. تجربه تزریق کربوکسی تراپی در زیر پوست مانند نوشیدن نوشابه ‌های گازدار می باشد که به واسطه تزریق کردن بر روی پوست صورت شما ایجاد می شود.

کربوکسی تراپی جای جوش در کرج
کربوکسی تراپی جای جوش در کرج

آیا کربوکسی تراپی برای انواع پوست مناسب است؟

کربوکسی تراپی می‌تواند تمام انواع پوست را بدون درد و عارضه‌ی قابل توجهی درمان نماید. کربوکسی تراپی سال‌ها از سن صورت‌تان کم کرده و یکی از موثرترین شیوه‌های جوانسازی و زیبایی پوست است که با تحریک کلاژن سازی در عرض ۲ تا ۶ ماه، بهبود‌های قابل توجهی را پیش چشمان‌تان می‌آورد. انجام مشاوره پزشکی پیش از کربوکسی تراپی ضروریست.

جلسات کربوکسی تراپی کوتاه بوده و معمولا بین 15 تا 30 دقیقه زمان میبرند .

 

بیشتر بخوانید:

کربوکسی تراپی جای جوش در کرج
کربوکسی تراپی جای جوش در کرج

هزینه کربوکسی تراپی جای جوش در کرج چقدر است؟

همانطور که می دانید کربوکسی تراپی یک روش نوینی است که به صورت گسترده و شایع پخش نشده است .اما با این اوصاف طرفداران بسیاری دارد. هم چنین متخصصین پوست بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند که هر کدام در نوع خود بهترین هستند و می توانند در جوانسازی پوست افراد خدمات شایانی ارائه دهند. به همین میزان نیز برآورد هزینه های به صورت متغیر و متفاوت است .نمی توان به طور قطعی قیمت واحدی خدمتتان ارائه داد. عواملی در برآورد هزینه ها دخیل هستند که در ادامه به برخی از آن ها می پردازیم.

  • مقدار مصرف گاز دی اکسید کربن،
  • منطقه مورد تزریق،
  • کیفیت و کمیت تجهیزات موجود در مطب،
  • تخصص و شهرت پزشک،
  • موقعیت مکانی مطب، تعداد جلسات کربوکسی تراپی،
  •   در میزان دسترسی،
  • هزینه ایاب ذهاب

را هم تخمین هزینه های جاری موثر است.

مرکز کربوکسی تراپی جای جوش در کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط