کانتورینگ صورت گرد کرج

کانتورینگ صورت گرد کرج

کانتورینگ صورت گرد کرج

خانم های امروزی که به آرایش صورت شان اهمیت میدهند حتما با اصطلاح کانتورینگ آشنا هستند اما شاید ندانید که کانتورینگ برای انواع فرم صورت یکسان نیست و هر فرم صورت تکنیک ها و ترفندهای خاص خودش را در کانتورینگ دارد . در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی کانتورینگ صورت گرد کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

کانتورینگ صورت گرد کرج
کانتورینگ صورت گرد کرج

ارگونومی صورت گرد

در ارگونومی صورت‌های گرد (دایره‌ای) شکل، فضای پایین گونه نیز پر است و گونه نمای زیادی ندارد، در این شرایط برای برجسته‌تر نشان دادن فرم گونه باید با سایه یا کرمی که از رنگ پایه‌ پوست‌تان دو یا سه درجه تیره‌تر است به طور مورب از وسط گونه تا گوش‌ها را رنگ بزنید. باید دقت کنید که پس از استفاه از سایه و کرم تیره‌تر شما بایستی کناره‌های رنگ تیره را کاملا فید کنید که با رنگ زمینه گونه‌تان ترکیب شود. مشخص بودن مرز بین سایه و روشنی گونه، پوست شما را مصنوعی و بی کیفیت جلوه می‌دهد این تغییرات باید به قدری ظریف باشد که کسی متوجه این حقه‌های استفاده شده نشود.

هرقدر انتهای این منطقه تیره را بالاتر ببرید و پخش‌تر کنید و روی استخوان گونه‌ را بیشتر رنگ بزنید؛ گونه‌ها خود را بیشتر نشان می‌دهند. حالا بالای منطقه‌ای را که تیره کرده‌اید یعنی کمی پایین‌تر از چشم‌ها را رنگ روشن بزنید تا این رنگ تیره خود را بهتر نشان دهد.

در صورت‌های گرد (ارگونومی صورت گرد)، فرم پیشانی کوتاه و گرد‌ است. شما می‌توانید با تیره کردن خطوط گیجگاهی و رستنگاه موهای شقیقه، زاویه میان استخوان‌ها  را بیشتر نمایش دهید و درنتیجه صورت لاغرتر و استخوانی‌تری داشته باشید.

کانتورینگ صورت گرد کرج
کانتورینگ صورت گرد کرج

 

کانتور صورت گرد چیست؟

امروز در اینجا می خواهیم آموزش کانتور صورت گرد را آموزش دهیم، با ما همراه باشید.

امروزه کانتور صورت گرد یکی از فن های آرایشگری چه مردانه و چه زنانه می باشد، به این صورت که در مردان به دنبال این هستند که به صورت خود فرم دهند و یا حتی لکه های پوستی مانند جوش را از بین ببرد از کانتور صورت استفاده می شود.

اگر شما آن دسته از افراد آرایشگر می باشید که به دنبال کانتور کردن صورت گرد می باشید باید بگویم که برای اینکه بخواهیم یک صورت گرد را کانتور کنید نیاز به یک کرم فشرده که نسبت به پوست باید ۲ الی ۳ درجه تیره تر باشد.

اگر بخواهیم به شکل کلی بگوییم کانتور صورت همان گریم کردن است با این تفاوت که با کانتور کردن فرم های زیبای صورت ما جلوه می کند و عیب های که از جمله لکه های پوست چربی، جوش های قرمز روی صورت پوشانده می شود. در نظر بگیرید که باید برای کانتور کردن باید از کرمی استفاده کنید که تیره تر نسبت به صورت باشد. به صورت کلی کانتور برای پوشاندن عیب های صورت می باشد و هایلایت کردن برای زیبا تر کردن صورت.

کانتورینگ صورت گرد کرج
کانتورینگ صورت گرد کرج

هدف کانتورینگ برای صورت گرد چیست؟

هدف اصلی کانتورینگ صورت گرد، معتدل کردن صورت است. در این نوع کانتورینگ صورت تلاش می‌شود تا صورت به شکل قلبی دیده شود. با استفاده از کانتورینگ صورت گرد، چانه را باریکتر و گونه را برجسته‌تر می‌کنیم تا زاویه‌سازی انجام گیرد.

آموزش کانتورینگ صورت گرد کرج

1- برای کانتور کردن صورت گرد اولین کاری که باید انجام بدهید این است که با یک فرچه کانسیلر قسمت های مختلف چهره را مشخص کنید به این صورت که وسط پیشانی یک x بکشید, زیر چشم ها دو شکل v مانند بکشید, وسط لب پایینی و روی بینی را هایلایت کنید.

2- خط فک صورت را مشخص کنید, کانتور کردن زیر خط فک باعث میشود صورت گرد تان بهتر دیده شود اگر از هایلایت تیره تر روی خط فک استفاده کنید صورت تان لاغر تر به نظر میرسد. اگر صورت تان چاق است و دوست دارید لاغر تر دیده شود میتوانید با کرمی که از رنگ پوست تان تیره تر است از وسط گونه تا گوش را با این کرم بپوشانید با این ترفند صورت لاغر تری خواهید داشت.

3- برای اینکه به صورت تان جلوه و عمق ببخشید باید از کرم برنز استفاده کنید, برنزری انتخاب کنید که سه درجه از رنگ پوست تان تیره تر باشد و مانند عکس زیر از آن استفاده کنید.

4- مرحله آخر زمان بیک کردن صورت است, بیک کردن یعنی پاشیدن پودرهای روشن روی صورت که باعث میشود کانتورینگ متناسب و ایده آلی داشته باشد. با پودرهای روشن و اسفنج های آرایشی قسمت های تو خالی صورت را پر کنید.

کانتورینگ صورت گرد کرج
کانتورینگ صورت گرد کرج

کلینیک کانتورینگ صورت گرد کرج

کلینیک آلا

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

نکات مهم کانتورینگ صورت گرد و تپل

مهم‌ترین نکته در کانتورینگ صورت گرد، استفاده از خطوط ظریف و با دقت است. یک خط خشن و مشخص آرایش صورت شما را خراب می‌کند. سعی کنید در نور کافی کانتورینگ صورت را انجام دهید تا آرایش به صورت دقیق انجام گیرد. حتما از برس و یا اسفنج مناسب برای کانتورینگ صورت استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط