کانتورینگ صورت لاغر کرج

کانتورینگ صورت لاغر کرج

کانتورینگ صورت لاغر کرج

کانتورنیگ تکنیکی است برای حالت دادن به صورت که به وسیله آن میتوان نقاط ضعف صورت را مخفی کرد, تکنیک کانتورینگ کمک میکند اجزای صورت ایده آل و زیبا جلوه کنند. کانتورینگ برای انواع فرم صورت روش و ترفندهای خاصی دارد. در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی کانتورینگ صورت لاغر کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

آموزش کانتورینگ صورت لاغر در کرج

در این شیوه افراد دارای صورت لاغر و استخوانی یاد می‌گیرند که با استفاده از لوازم آرایشی صورت خود را سایه‌دار کنند و با ایجاد سایه روشن‌ها و هایلایت کردن صورت باعث ایجاد خطای دید در افراد شوند و صورت خود را به شکلی پرتر نشان دهند و گونه‌های خود را برجسته کنند و حتی فرم صورت خود را به حالت گرد در بیاورند.

کانتورینگ صورت لاغر کرج
کانتورینگ صورت لاغر کرج

 

آشنایی با صورت لاغر و کشیده

اولین چیزی که در آموزش کانتورینگ صورت لاغر اهمیت دارد آشنایی با فرم صورت است و این‌که بدانیم اصولاً به چه صورت‌هایی لاغر و کشیده گفته می‌شود.

صورت‌های لاغر و کشیده از نظر قد بلندتر از دیگر فرم‌های صورت هستند برای اینکه این موضوع را بهتر متوجه شوید یک خط فرضی بین دو طرف شقیقه خود بکشید و اندازه این خط را با خطی که از بالای استخوان بینی دقیقاً مابین دو چشمان شروع شده و تا زیر چانه امتداد دارد مقایسه کنید اگر خط دوم بلندتر بود شما صورت لاغر و کشیده دارید در غیر این صورت شما صورتی گرد دارید.

به طور معمول کسانی که دارای صورت لاغر هستند پیشانی و چانه بلندی نیز دارند البته مانند هر چیزی در این مورد نیز استثناء وجود دارد ولی به طور معمول 80 درصد افراد این‌گونه هستند.

کاری که ما بعد از تشخیص صورت لاغر و کشیده در آموزش کانتورینگ صورت لاغر باید انجام دهیم این است که با استفاده از لوازم آرایشی از قد صورت خود کم کنیم و به پهنای آن اضافه کنیم تا صورت ما گردتر و توپرتر به نظر بیاید.

تعریف صورت لاغر و کشیده

برای پیاده سازی تکنیک کانتورینگ در چهره لاغر به طرز حرفه‌ای، ابتدا باید با تعریف صورت لاغر و کشیده آشنایی پیدا کنید.
صورت لاغر و کشیده به صورتی گفته می‌شود که طول بیشتری نسبت به عرض داشته باشد. در برخی از صورت‌های لاغر، برجسته بودن استخوان‌های گونه و در برخی دیگر کشیده بودن چانه‌ها نشانه بارز این مدل از فرم چهره است. برخورداری از پیشانی بلند نیز یکی دیگر از نشانه‌های صورت‌های کشیده به شمار می‌آید.
در این مدل از چهره، کشیدگی در حالت صورت کاملا محسوس بوده و همچنین در آن، عرض گونه ها، عرض پیشانی و عرض فک نیز با یکدیگر برابر است.
کانتورینگ صورت لاغر کرج
کانتورینگ صورت لاغر کرج

وسایل مورد نیاز

  • کرم مرطوب کننده
  • کرم پودر
  • اسفنج آرایشی
  • کانسیلر
  • رژگونه
  • پنکیک
  • سایه روشن یا هایلایتر

آموزش قدم به قدم کانتور کردن صورت لاغر و کشیده

1) در مرحله اول کانتور صورت کشیده و در ابتدا با استفاده از کرم پور متناسب با رنگ پوستتان تمام سطح پوستتان را پوشش دهید تا کاملا یک‌دست شود.

2) مرحله‌ی دوم، کانتور پیشانی است؛ در این مرحله برای کوتاه‌تر به نظر آمدن پیشانی بسته به میزان کشیدگی پیشانی، یک خط از قسمت رویش مو تا شقیقه‌ها در امتداد پیشانی می‌کشیم؛ ضخامت این خط به میزان کشیدگی پیشانی بستگی دارد.

3) مرحله‌ی سوم کانتور چانه است. در این مرحله نیز برای کوتاه‌تر به نظر رسیدن چانه، یک خط از انتهای چانه می‌کشیم که باز هم ضخامت این خط به میزان کشیدگی چانه ما بستگی دارد.

4) مرحله‌ی چهارم کانتور گونه است. برای کانتور گونه در صورت‌های کشیده از کناره‌ی صورت و استخوان گونه یک خط تقریبا صاف به سمت بینی ایجاد می‌کنیم این خط را تا فاصله‌ی تقریبا دو انگشت تا بینی، امتداد دهید.

5) کانتور و هایلایت مکمل هم هستند. بنابراین در مرحله‌ی پنجم، به هایلات کردن بالای خط کانتور گونه تا نزدیک شقیقه، وسط بینی و شقیقه‌‌ها می‌پردازیم.

6) در مرحله‌ی آخر با استفاده از یک براش پر پشت، به محو کردن خطوط ایجاد شده برای طبیعی جلوه کردن آن‌ها می‌پردازیم. توجه داشته باشید که برای فید کردن کانتور پیشانی، براش را به سمت بالا و خط رویش موها حرکت دهید و برای محو کردن کانتور چانه براش را به سمت پایین حرکت دهید و نکته‌ی دیگر در رابطه با فید کردن کانتور گونه است، که این خطوط هم باید به سمت بالا محو شوند.

کانتورینگ صورت لاغر کرج
کانتورینگ صورت لاغر کرج

کلینیک کانتورینگ صورت لاغر کرج

کلینیک آلا

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

 

مطالب مرتبط

تماس جهت رزرو 8صبح تا10شب