کانتورینگ صورت با تزریق چربی کرج

کانتورینگ صورت با تزریق چربی کرج

کانتورینگ صورت با تزریق چربی کرج

صورت مهم‌ترین بخش ظاهر یک انسان است که شخص همیشه سعی می‌کند آن را آراسته نگه دارد و در نگهداری از آن کوشا باشد. اعضای مهمی همچون بینی و چشم در صورت وجود دارند که از همه آن‌ها باید مراقبت کرد تا دچار آسیبی نشوند.در این مقاله در رابطه با کانتورینگ صورت با تزریق چربی کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

تزریق چربی

پیوند چربی روشی است که در آن بافت چربی از ناحیه مورد نظر در بدن فرد متقاضی  برداشته می شود  و پس از طی پروسه فرآوری به نقاط  مختلفی در ناحیه زیر پوست تزریق می شود. اصطلاح پیوند چربی اتولوگ به روشی گفته می شود که منبع چربی بدست آمده از همان شخصی باشد که قرار است از آن استفاده شود.

کانتورینگ صورت با تزریق چربی کرج
کانتورینگ صورت با تزریق چربی کرج

 

سالهاست که از این روش برای اهداف مختلف  چه در زمینه ی جوانسازی  و برطرف کردن نقص های صورت، مانند ترمیم  ناحیه اسکار و زخم(سر -صورت و دست ها)،  و همچنین تحریک رشد فولیکول های مو استفاده می شود. از نظر بسیاری، بافت چربی اتولوگ به عنوان ماده پرکننده ایده آلی برای جوان سازی صورت در نظر گرفته می شود.

زیرا یکی از زیست سازگارترین فیلرهای  پوستی بدون ایمونوژنسیته  را نشان می دهد، نتیجه درمان با تزریق چربی ایجاد بافتی نرم، طبیعی و همگن با بافت طبیعی در ناحیه مداخله می باشد  و ممکن است دارای اثرات نیمه دائمی تا دائمی باشد. (بستگی به ناحیه تزریق و میزان چربی تزریقی، ناحیه دونور سایت جهت برداشت چربی  و روش فرآوری آن دارد ).

زاویه سازی صورت با تزریق چربی

اگر علاقه مند به داشتن صورت زاویه دار و خوش فرم هستید و همچنین علاقه به انجام عمل جراحی به منظور زاویه سازی صورت و روش های غیر تهاجمی مانند تزریق فیلر و بوتاکس نیستید یک روش بسیار ساده و کاربردی کانتورینگ صورت می باشد که می‌توانید خودتان در منزل این کار را انجام دهید.

در ادامه راجع به روش کانتور کردن صورت به منظور زاویه سازی بیشتر توضیح خواهیم داد.

روش کانتورینگ و هایلایت کردن صورت به این شکل می باشد که بخش هایی از صورت با مواد تیر که اصطلاحاً به آن کانتور گفته می‌شود و بخش های دیگر با رنگ روشن که به آن هایلایت گفته می شود اصلاح شود.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید بخش های بالای پیشانی زیر استخوان گونه و همچنین زیر استخوان فک و اطراف بینی باید کانتور و بخش‌های میانی پیشانی زیر چشم ها همچنین بالای استخوان فک با رنگ روشن هایلایت شوند

البته این بخش‌ها در صورت های مختلف کمی متفاوت می باشد و باید شما با توجه به فرم صورت خود اقدام به این کار نمایید.

کانتورینگ صورت با تزریق چربی کرج
کانتورینگ صورت با تزریق چربی کرج

هزینه زاویه سازی صورت با تزریق چربی

زاویه سازی صورت مانند سایر درمان های زیبایی برای تمام مراجعین به طور قطعی قابل تعیین نمی‌باشد چرا که هزینه نهایی آن با توجه به فاکتورهای مختلفی متغیر می باشد از جمله فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت زاویه سازی صورت می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • سن مراجعین
  • میزان بافت از دست رفته
  • تعداد جلسات مورد نیاز برای زاویه سازی صورت
  • نوع آناتومی صورت
  • نوع پوست مراجعین

تکنیک های زاویه سازی صورت با تزریق چربی

زاویه سازی صورت ابعاد متفاوتی دارد مثل کوچک کردن فک ،بزرگ و برجسته کردن چانه و گونه، لاغر کردن صورت، ایجاد خط فک و… که در افراد مختلف با توجه به علاقه و نوع صورت آنها انجام می‌شود.

به منظور زاویه سازی تکنیک های مختلفی از جمله تزریق بوتاکس، تزریق ژل، تزریق چربی، کاشت پروتز، لیفت صورت با نخ و هایفوتراپی وجود دارد که که به کارگیری این روش ها در افراد مختلف با تشخیص پزشک انجام می گیرد.

کلینیک آلا

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید

کانتورینگ صورت با تزریق چربی کرج
کانتورینگ صورت با تزریق چربی کرج

در مجله آلا بیشتر بخوانید:

ابتدا محل برداشت چربی ضدعفونی می شود و تحت شرایط استریل، بی حسی موضعی انجام می شود. با استفاده از سرنگ های مخصوص که به سر آنها کانولاهای مناسب وصل شده است و از طریق سوراخ کوچک، چربی های زیر پوست با فشار کم بیرون کشیده می شود. سپس طی فرآیند فرآوری، چربی ها چندین بار با سرم شستشو داده می شود تا خون و سایر مواد ناخالص از آن جدا شود. بعضی از پزشکان از سانتریفیوژ جهت جداسازی کامل سرم ها از بافت چربی استفاده می کنند. چربی آماده شده به داخل سرنگهای 1cc (یک سی سی) کشیده می شود و آماده تزریق می شود.

محلی را که قرار است در آن تزریق چربی انجام شود، ضدعفونی و بی حسی موضعی انجام می شود. سپس به سرسرنگ یک سی سی کانول های مخصوص وصل شده و تزریق چربی به محل مورد نظرانجام می شود. این عمل بصورت سرپایی درمطب انجام می شود. اکثرا با بیحسی موضعی و گاهی با بیهوشی خفیف انجام می شود. طول مدت عمل یک تا سه ساعت است و مدت زمان آن به وسعت محل عمل و مقدار تزریق بستگی دارد.

کانتورینگ صورت با تزریق چربی کرج
کانتورینگ صورت با تزریق چربی کرج

تزریق چربی یک روش نسبتاً غیر تهاجمی است و مراحل مختلفی جهت انجام آن وجود دارد. ابتدا با استفاده از تکنیک های استاندارد جهت برداشت چربی از نواحی مورد نظر بدن که می تواند شکم، باسن یا ران باشد استفاده می شود. آسپیراسیون چربی از طریق برشهای ریز انجام می شود که تقریباً هیچ جای زخمی باقی نمی گذارد.

چربی حاصل از برداشت، با استفاده از حداقل تغییرات، به آرامی برای تزریق آماده می شود. با استفاده از کانول های ریز که از طریق برش های ریز در نواحی مورد نظر جهت انتقال چربی ها صورت می گیرد به راحتی در خطوط، نواحی گود و خالی و همچنین نواحی بدون حجم صورت تزریق می شوند تا  سبب جوان سازی و بازسازی حجم از دست رفته در بافت مورد نظرشود.

 

مطالب مرتبط

تماس جهت رزرو 8صبح تا10شب