هایفو لاغری شکم کرج

هایفو لاغری شکم کرج

هایفو لاغری شکم کرج

داشتن اضافه وزن و اندام نامناسب برای هیچ فردی خوشایند نیست . هنگامی که بین اندازه شکم و اعضای بدن تناسب وجود دارد زیبایی اندام از بین می رود. افرادی که  بر اثر  داشتن اضافه وزن در بدن خود حساس می گردند. به دنبال بهترین روش برای رفع چربی های اضافه خود  در ناحیه شکم می باشند . در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی هایفو لاغری شکم کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

هایفو لاغری چیست؟

لاغری با هایفو، در واقع استفاده از امواج اولتراسونیک متمرکز شده برای لیپولیز (چربی سوزی) چربی های موضعی است. پس در نتیجه، این کاربرد هایفو را می توان در دسته درمان های لیپولیز یا چربی سوزی قرار داد. لاغری با هایفو، روشی جایگزین برای افرادی است که به دنبال کاهش سلول های چربی اضافی، بدون عمل جراحی هستند. اما توجه داشته باشید که این روش، درمانی برای چاقی یا کاهش وزن نیست.

لاغری با هایفو، بر لاغری شکم مخصوصا پس از زایمان، قسمت داخلی و خارجی ران ها، بازوها و پهلوها (چربی اضافی دور کمر) تمرکز دارد. در واقع دستگاه های هایفو تفاوت خاصی با یکدیگر ندارند . با کارتریج های مختلف می توان کاربری دستگاه را عوض کرد. در هایفو لاغری از کارتریج 9 تا 13 میلیمتری استفاده می شود. که مخصوص بدن است و قادر است انرژی التراسوند را به لایه چربی برساند . سلول های چربی را تخریب کند.

هایفو لاغری شکم کرج
هایفو لاغری شکم کرج

این روش امواج متمرکز اولتراسونیک را جهت تجزیه گزینشی یا لیپولیز سلول های چربی در نواحی خاصی به کار می برد . در عین حال از لایه های خارجی پوست، اعصاب و عروق خونی محافظت می کند. این روش به کاهش سایز و چربی ها موثر است. درمان عموما در اغلب افراد بدون درد توصیف شده است. مستقیما پس از درمان فرد قادر به انجام فعالیتهای عادی خود خواهد بود. نتایج این درمان به تدریج طی چند هفته نتایج مشاهده می شوند.

مزیت های هایفو لاغری شکم کرج

شاید ورزش های سخت و رژیم های طاقت فرسا، چربی های اضافی شکم و پهلو را کم کند اما این آب شدن چربی بیشتر شکمی شل و افتاده تحویل شما می دهد. اما علم پزشکی در حوزه زیبایی دست آوردهای نوینی مانند هایفوتراپی ناحیه شکم رسید. که به دلیل مزیت های قابل توجه و منحصر به فرد و در واقع نتیجه مطلوب، مورد توجه قرار دارد.

یکی از مزایای هایفوتراپی شکم، عدم استفاده از چاقو و جای تیغ و بخیه است که حالت نامناسب به پوست می دهد. زیرا که هایفوتراپی تنها با تابش انرژی ماورای صوت عمل تناسب اندام و از میان برداشتن بافت چربی را به ارمغان می آورد.

چربی زدایی شکم با ورزش های طاقت فرسا، جراحی های مختلف و یا حرکات سخت مدام ممکن است ماه ها یا سال ها طول کشد .و حتی خطر آفرین باشد، اما از دیگر فواید هایفوتراپی شکم، رسیدن به تناسب اندام، کمتر از یک ساعت آن هم در یک جلسه درمان است.

سفت شدن پوست از دیگر امتیازات این نوع روش درمانی است. که بعد از حذف چربی شکم میسر می شود. مهمترین دلیل پرطرفدار بودن هایفوتراپی نسبت به برخی روش ها همچون لیزر، هزینه های بسیار مناسب آن است که می تواند مناسب هر قشری از مردم باشد.

هایفوتراپی برابر است با داشتن اندامی زیبا، شکمی تخت و بدون افتادگی و اعتماد به نفس فراوان که جوانی شادابی را به شما هدیه می دهد.

هایفو لاغری شکم کرج
هایفو لاغری شکم کرج

لاغری با هایفو شکم کرج

خیلی از افراد اندام مناسبی دارند، اما در ناحیه شکمی چربی زیادی دارند. این اتفاق اکثر برای خانم ها بعد از زایمان یا برای آقایان به دلیل شغل های بدون تحرک و یا افزایش سن، رخ می دهد. یک مسئله بسیار حائز اهمیت در مورد چربی های شکمی یا در واقع چاقی، در معرض قرار گرفتن انواع بیماری ها خصوصا دیابت، چربی خون و فشار می باشد.

علم هایفو به عنوان روشی کارآمد به کمک تخصص پزشکان برجسته، توانسته است لاغری شکمی را به افراد هدیه دهد. افرادی که در معرض ابتلا به بیماری های مختلف ناشی از چاقی هستند .و یا انواع روش ها همچون جراحی، لیزر، ورزش و … موفق به ایجاد تناسب اندام در آن ها نشد.

هایفوتراپی به دلیل غیر تهاجمی بودن روشی اصولی و بدون خطر است .که موجب لاغری یا خوش اندامی در هر فردی با هر سنی می شود. لاغری با هایفوتراپی شکم، برای همیشه پایدار خواهد ماند زیرا امواجی که به زیر پوست می تابد کاملا چربی ها را از بین می برد.

لاغری با هایفوتراپی شکم، به نحوی است که دمای متعادلی برای از بین رفتن سلول های شکمی به کار می رود، طوری که تمام چربی های اضافی با گرمای تابیده شده ذوب شده و سپس از طریق روده ها به راحتی دفع می شود.

هایفو لاغری شکم کرج
هایفو لاغری شکم کرج

سن هایفو شکم جهت لاغری

گر چه استفاده از روش هایفوتراپی محدودیت جنسی و سنی ندارد اما طبق نظر متخصص هایفوتراپی استفاده از این روش جهت لاغری باید بین سنین ۳۵ تا ۷۵ سال انجام گیرد زیرا انباشت چربی و اضافه وزن معمولا از سنین جوانی  و به دلیل بی تحرکی و شرایط تغذیه و زندگی آغاز می گردد . از این سنین به بعد چربی در بدن تثبیت می شود . این سنین بهترین زمان برای استفاده از روش هایفو تراپی می باشند.

هایفو شکم گر چه روشی غیر تهاجمی  برای از بین بردن چربی اضافه بدن می باشد. اما پس از یک جلسه درمان تمام چربی اضافه را از بدن حذف نخواهد کرد. و در هر جلسه درمانی معمولا ۲ سانتی متر از چربی شکم کم می شود . از بین بردن کلی چربی به چند جلسه درمانی نیاز دارد . البته در تمام این جلسات همزمان با کاهش چربی شکم لیفت پوست نیز انجام می گیرد. تا پوست در پایان جلسات درمانی شل و افتاده نگردد.

هزینه هایفو لاغری شکم کرج

هزینه هایفو تراپی در مراکز مختلف هایفو متفاوت می باشد . اما تمامی متخصصین و مراکز در این حوضه هزینه را متناسب با  مقدار ناحیه شخص ، مقدار  چربی در فرد و شدن درمان مشخص میکنند. همچنین باید در نظر داشت که برخی افراد به علت داشتن چربی های بیش از حد نیازمند چند جلسه درمان می باشند. که قطعا این موضوع بر هزینه تاثیر گذاشته و هزینه بالاتری را به خود اختصاص میدهد.

هایفو لاغری شکم کرج
هایفو لاغری شکم کرج

کلینیک هایفو لاغری شکم کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط