هایفو در مهرشهر

هایفو در مهرشهر

هایفو در مهرشهر

هایفوتراپی می‌ تواند در بخش‌های مختلف صورت (پیشانی، گردن، بالا و پایین صورت) انجام ‌شود. هایفو همچنین یک روش غیر تهاجمی و غیر جراحی برای کاهش چربی است. در این بخش از مقالات آلاکلینیک به هایفو در مهرشهر می پردازیم. با ما همراه باشید.

هایفوتراپی روی کدام بخش های پوست موثر است؟

در هایفوتراپی از “امواج اولتراسوند کانونی شدت یافته” برای هدف قرار دادن ۳ لایه مختلف پوست استفاده می‌شود. این سه لایه از پوست عبارتند از SMAS، لایه درم تحتانی و لایه درم فوقانی. در این روش به عروق خونی و اعصاب هیچ گونه آسیبی نخواهد رسید. در ادامه درباره سه سطح اثر گذاری هایفوتراپی بیش تر بخوانید.

هایفو در مهرشهر
هایفو در مهرشهر

سیستم عضلانی اپونوروتیک سطحی (SMAS)

این همان لایه از بافت پوست است که جراحان پلاستیک در عمل لیفت و کشیدن پوست صورت آن را کشیده و فشرده می‌ سازند. انرژی هایفوتراپی با گرم کردن پوست و تحریک آن برای تولید کلاژن و الاستین، موجب سفت کردن پوست زیرین می‌ شود. این عمل باعث لیفت فوری پوست می‌ گردد و به دلیل تدوام تشکیل کلاژن، بهبود پوست همچنان در طی ۲ تا ۳ ماه بعدی ادامه خواهد داشت.


لایه درم تحتانی ( که در بالای لایه SMAS قرار دارد)

هایفوتراپی با بازسازی کلاژن و الاستین، موجب بهبود چین و چروک، لیفت و جوانسازی پوست خواهد شد. یکی دیگر از بخش هایی که در روند هایفو مورد هدف قرار می گیرد، لایه درم تحتانی یا Dermis است که در زیر بالایی ترین و بیرونی ترین لایه پوست قرار دارد.

ثربخشی و نتایج هایفوتراپی چیست؟

1-لیفت کردن ابروها (بدون جراحی)
2-از بین بردن غبغب (بدون جراحی)
3-لیفت کردن صورت و گردن (بدون جراحی)
4-سفت و محکم کردن پوست صورت و گردن (بدون جراحی)
5- رفع افتادگی پلک بالا
6-رفع چین و چروک های اطراف چشم ها
7-از بین بردن خطوط خنده و گریه
8-از بین بردن افتادگی های زیر چانه
9-از بین بردن چین و چروک های صورت و بالای گردن

هایفو در مهرشهر
هایفو در مهرشهر

هایفو تراپی برای چه افرادی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

این روش درمان برای افراد بین ۳۰ تا ۷۵ سال در نظر گرفته می شود. البته باید بیان کنیم این روش برای شل شدگی ها و افتادگی های سطحی پوست مناسب است و خطری در پی نخواهد داشت.

در واقع این روش باعث جلوگیری از پیری زودرس میشود. گاهی افراد جوانتر از هایفو تراپی استفاده می کنند و نتایج بسیار مفیدی می‌گیرند.

گاهی نیز اشخاصی که پوستشان دچار آسیب هایی مانند آسیب در معرض نور خورشید قرار گرفتند و عارضه هایی که اثر تابش اشعه فرابنفش خورشید برای پوست پیش می‌آید؛ از این روش اقدام به درمان پوست خود می کند.

زمانی که شل شدگی ها و افتادگی های پوست شدیدتر باشد نیاز است چند جلسه برای درمان گذاشته شود گاهی متقاضیان مسن تر هستند و افتادگی پوست آنها بسیار شدیدتر است در این زمان نیاز به جراحی خواهند داشت زیرا هایفوتراپی برای چروک و افتادگی های بسیار شدید مناسب نیست و خوبی مناسبی نخواهد داشت.

احساس من در زمان انجام عمل چگونه است؟

در زمان عمل هایفوتراپی و هنگامی که انرژی گرمایی بر روی پوست اعمال می‌شود، ممکن است اندکی ناراحتی برای شما پیش بیاید، اما این حالت موقتی است و نشان دهنده آن است که فرایند ساخت کلاژن در پوست آغاز شده است.

مصرف یک آرام بخش خوراکی ملایم مانند والیوم می‌تواند به آرامش و تسکین شما در طول مدت عمل کمک کند. بسیاری از افرادی که این عمل را انجام داده‌اند، در توصیف حس خود در زمان عمل کشیدن پوست بیان کرده‌اند که احساسی شبیه به سوزن سوزنی شدن موقتی یا گرم شدن زیر پوست خود را دارند.

شما می‌توانید با خودداری از مصرف مقادیر زیاد کافئین و نیکوتین قبل از انجام عمل، تحمل خود را در برابر درد تا حدودی بالاتر ببرید. همچنین نباید عمل خود را ظرف یک هفته بعد از جراحی‌های دیگر، اتفاقات تنش‌زا و زمان قاعدگی خود برنامه ریزی کنید.

هایفو در مهرشهر
هایفو در مهرشهر

طریقه انجام هایفوتراپی چگونه است؟

شخص به آرامی روی تخت دراز میکشد و پزشک حدود 30 الی 45 دقیقه دسته دستگاه (پروپ) هایفو (HIFU) را درست مثل سونوگرافی معمولی به آرامی روی پوست صورت در جهت های خاص روی صورت بیمار حرکت می دهد چون این تکنیک درد غیر قابل تحملی ندارد هیچ نیازی به بیهوشی و بی حسی ندارد و بعضا حتی نیاز به مالیدن کرم های موضعی بی حسی نمی باشد.

نکته قابل توجه اینجاست که بلافاصله بعد از اتمام هایفوتراپی شخص بطور واضح لیفت صورت خود را حس می کند که به این نتایج، نتایج سریع الاثر هایفو (HIFU) می گوییم.
با توجه به اینکه نتایج لیفتینگ هایفو (HIFU) دو دسته می باشد:

  1. نتایج سریع الاثر
  2. نتایج تاخیری و تدریجی باید بگوییم نتایج تاخیری لیفتینگ هایفو (HIFU) تا حدود سه ماه بعد از انجام هایفو (HIFU) ادامه دارد و تا 6 ماه بعد نتایج کامل می شود.

آیا درمان هایفو دردناک است؟

حس درد بسته به دستگاه مورد استفاده برای درمان، ناحیه مورد نظر و آستانه درد فردی متفاوت است. این روش بدون درد نیست، اما کاملا قابل تحمل است.

دستگاه HIFU ما سرعت عکس‌برداری سریع و فواصل کوتاه بین عکس‌ها را ارائه می‌دهد. بنابراین، شما راحت خواهید بود. هایفو در مهرشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط