مزو جوانسازی کرج

مزو جوانسازی کرج

مزو جوانسازی کرج

در مزوتراپی با روشی غیر از جراحی و نوین ، با تزریق مواد مزوتراپی که مخلوطی از عصاره های گیاهی، ویتامین ها، مواد هومیوپاتیک ، داروها و …  در زیر پوست ناحیه درمان، موجب درمان چین و چروک، جوانسازی پوست ، درمان ریزش مو و … می شود.در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی مزو جوانسازی کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

تعریف مزوتراپی مو در کرج

مزوتراپی (mesotherapy)  به فرآیندی گفته میشود که انواع ویتامین ها ، مواد معدنی ، مواد مغذی ، کوآنزیم و … از طریق تزریق به لایه زیر پوست سر وارد بدن شده . در ابتدا کمبود های ویتامین را به بدن رسانده و سپس باعث رفع مشکل در ناحیه تزریق شده  میشود .

 

مزو جوانسازی کرج
مزو جوانسازی کرج

مزایای جوانسازی پوست چیست ؟

مزایا جوانسازی پوست علاوه تأمین اهداف زیبایی و بازگرداندن جوانی، سبب پاکسازی پوست نیز می شود. روش های جوان سازی پوست کمک می کنند تا جای جوش و آکنه نیز از بین برود و این گونه لک ها روی پوست باقی نمانند. یکی از مهمترین مزایایی که جوان سازی پوست با خود به ارمغان می آورد، بهبود کیفیت زندگی افراد است. جوان تر و زیباتر به نظر رسیدن، جذابیت افراد را بالا می برد و روحیه ی شادابی به آن ها می بخشد.

میزان ماندگاری مزوژل صورت کرج

مناسب ترین و بهترین بازه ی زمانی جهت تزریق مزوژل سه جلسه  در طی هر ۳۰ روز یک مرتبه  می باشد. پیوستگی دستور کار ابتدایی تزریق مزوژل. ، بدین سبب است که پوست با هیالورونیک اسید. پر گردد و مزوژل محرک ایجاد و ساخت کلاژن گردد. تا پروسه ی پیری پوست وارونه شود. بعد از طی این برنامه ی اولیه ، لازم است تزریق. هر شش ماه یک مرتبه تجدید گردد. مدت زمان  و دوام و پایداری و طول عمر.  ژل مزوژل درون بافت تقریباً شش ماه می باشد.

روش های انجام جوانسازی پوست

جوانسازی پوست اولین مرحله برای رفع چین‌ و چروک و آسیب‌های پوستی است. برای درمان باید بتوان تا حدی چروک‌ها را پر کرد، برای همین از جوانسازی صورت مزوتراپی‌ در کنار سایر روش‌ها مانند میکرودرمابرژین (لایه‌ برداری مکانیکی ظریف) و بوتاکس استفاده می‌شود. درمان‌های ترکیبی در رفع چروک‌ها و آسیب‌های پوستی نتیجه مطلوب‌ تری خواهند داشت. به طور مثال برای فردی که به دلیل آکنه، پوستی نا‌صاف و پر از فرو رفتگی دارد، ابتدا از روش میکرودرمابرژین استفاده می‌شود و بعد از لایه‌برداری با تزریق دارو در مزودرم (لایه میانی پوست) مزوتراپی انجام می‌شود.

مزو جوانسازی کرج
مزو جوانسازی کرج

مزوتراپی مو در کرج

مزوتراپی مو در کرج برای رویش مو، جوانسازی پوست، از بین بردن لک و چربی رواج دارد. این روش درمانی علاوه بر قرمزی و التهاب ضرر خاصی ندارد فقط باید حتما توسط متخصص انجام شود.مزوتراپی (Mesotherapy) به فرآیندی گفته می شود که انواع ویتامین ها، مواد معدنی، مواد مغذی، کوآنزیم ها و … از طریق تزریق به لایه زیر پوست سر وارد بدن می شود که در ابتدا کمبود های ویتامین را به بدن رسانده و سپس باعث تنظیم نقص در هورمون ها می شود.
مزوتراپی مو با توجه به بررسی ها و با توجه به شرایط فرد تجویز می شود. به عبارتی دیگر مزوتراپی کوکتل هایی می باشد که به شکل  ریز تزریق هایی تشکیل شده که طی آن نواقص و کمبود هایی که نتیجه آن ریزش مو بوده جبران می شود. این روش تقریبا بدون درد بوده و برای بسیاری از افراد تاکنون به خوبی نتیجه داده است.

مزوتراپی مو : اغلب افراد روزانه به طور متوسط 50 تا 100 تار موی سر خود را به طور طبیعی و به دلیل ریزش از دست میدهند ، اما این میزان از ریزش مو کاملا طبیعی است و نظر ظاهری هم به چشم نمی آیند .از طرف دیگر بعضی افراد ممکن است دچار ریزش شدید موی سر یا لکه های طاسی یا کچلی شوند .
مزوی موی سر نتایج بسیار خوبی در درمان و ریزش مو حاصل می کند ، چون در این روش ، داروها مستقیما در محل ریشه مو و به مقدار لازم تزریق می شوند .
مزوتراپی نه تنها به توقف ریزش موی سر کمک میکند بلکه موجب رشد مجدد موهایی که فولیکول های آنها زنده ولی خوابیده اند میشود.

مزوتراپی مو در کرج چگونه انجام می شود؟

از آنجا که ریزش مو یک مشکل رایج در بین بسیاری از افراد ( زنان و مردان ) است، همواره روش های مختلفی برای درمان ریزش مو در حال توسعه است. پیوند مو، تکنیک لیزر و بسیاری از روش های مختلف برای درمان ریزش مو استفاده می شود.

یکی از روش های جلوگیری از ریزش مو و اطمینان از سلامت مو، روش مزوتراپی مو است که تا حد زیادی شکایات مربوط به ریزش موها را کاهش می دهد.

قبل از مزوتراپی مو، با انجام ماساژ ویژه پوست سر با استفاده از ترموتراپی (بخار)، پوست سر نرم شده و برای تزریق آماده می شود.

مزو جوانسازی کرج
مزو جوانسازی کرج

فواید روش مزوتراپی در کرج

درمانی سرپایی ، بدون بیهوشی، روش غیرجراحی و غیرتهاجمی
کاهش ریزش، رشد مجدد مو، آب‌رسانی به زیر پوست سر و افزایش جریان خون در ناحیه درمان
محافظت در برابر عوامل اکسید کننده
تامین مواد مغذی برای لایه درم و زیرین پوست و فولیکول‌های مو
کاهش شوره سر
نرم و براق کردن دوباره موها

مطالب مرتبط

تماس جهت رزرو 8صبح تا10شب