مزو جوانسازی فیوژن کرج

مزو جوانسازی فیوژن کرج

مزو جوانسازی فیوژن کرج

یکی از مهمترین روش­های درمانی برای رفع مشکلات پوستی نواحی اطراف چشم تزریق مزوژل  است .در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی مزو جوانسازی فیوژن کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

مرکز مزوتراپی در کرج :

حفظ زیبایی، تقویت زیبایی و یا بازگرداندن زیبایی یکی از مهم ترین مسائل در شیوه ی زندگی، اعتماد به نفس و آرامش روحی انسان ها می باشد. از همین رو روش های زیادی به وجود آمده اند که می توانند ما را در این راستا کمک کنند. برخی از این روش ها موجب حفظ زیبایی می شوند. می توان تزریق بوتاکس را یکی از روش های حوزه حفظ زیبایی بیان کرد، نوع دیگری از این روش های مربوط به زیبایی می توانند موجب تقویت زیبایی ما شوند، برای مثال خالبرداری و یا رفع موهای زائد و برخی دیگر از روش های حوزه زیبایی به ما در بازگشت زیبایی می توانند کمک کنند. برای مثال تزریق ژل می تواند یکی از این روش ها باشد و مزوتراپی نیز می تواند در همین دسته بندی بازگشت زیبایی قرار بگیرد.

مزو جوانسازی فیوژن کرج
مزو جوانسازی فیوژن کرج

 

معرفی کوکتل مزوتراپی جوانسازی پوست فیوژن F-XFC+FACE

فرمولاسیون کوکتل درمان پیری پوست فیوژن F-XFC+ FACE بهترین درمان ضد پیری برای پوست است. هر ویال فقط حاوی ترکیبات فعال و خالص است و فاقد مواد نگه دارنده یا سایر مواد شیمیایی می باشد. این فرمولاسیون در میان پزشکان متخصص در درمان پیری پوست کاملا شناخته شده است و عموما در مزوتراپی برای جوانسازی استفاده می شود. سیلیکون ارگانیک ماده اصلی این فرمولاسیون می باشد که اثرات گوناگونی نظیر تحریک سلولی، بلوکه کردن رادیکال های آزاد، آنتی- گلیکاسیون، ضد- چروک، سفت کننده، تقویت سنتز کلاژن و ضد- التهاب دارد. این محصول حاوی DMAE و اسید هیالورونیک با وزن مولکولی پایین نیز می باشد که سفت سازی پوست را افزایش می دهد (همچنین به مرطوب سازی و حجیم سازی پوست کمک می کند). به لطف این محصول منحصر به فرد میتوان بطور موثری از پیری پوست جلوگیری کرد و جوانسازی طبیعی حاصل می شود.

پروتکل مزوتراپی کوکتل جوانساز پوست فیوژن

مزو جوانسازی فیوژن کرج
مزو جوانسازی فیوژن کرج

عمق: 1 تا 4 میلیمتر
مقدار محصول مورد استفاده برای هر نقطه: 0.03 تا 0.10 سی سی.
تکنیک: پاپل، ناپاژ، پرکننده. سوزن: 30 تا 27 جی (G).
درمانی برای جلوگیری از پیری پوست صورت. این روش شامل تزریق ویتامین ها و وازودیلاتورها بصورت ناپاژ یا مزوتراپی اپیدرمی می باشد که گردش خون محیطی را بهبود داده و رادیکال های آزاد را خنثی می سازد.
تعداد جلسات درمانی: 3 جلسه، یکبار در ماه.

میزان ماندگاری مزوژل صورت کرج

مناسب ترین و بهترین بازه ی زمانی جهت تزریق مزوژل سه جلسه  در طی هر ۳۰ روز یک مرتبه  می باشد. پیوستگی دستور کار ابتدایی تزریق مزوژل. ، بدین سبب است که پوست با هیالورونیک اسید. پر گردد و مزوژل محرک ایجاد و ساخت کلاژن گردد. تا پروسه ی پیری پوست وارونه شود. بعد از طی این برنامه ی اولیه ، لازم است تزریق. هر شش ماه یک مرتبه تجدید گردد. مدت زمان  و دوام و پایداری و طول عمر.  ژل مزوژل درون بافت تقریباً شش ماه می باشد.

مزو جوانسازی فیوژن کرج
مزو جوانسازی فیوژن کرج

روش های انجام جوانسازی پوست

جوانسازی پوست اولین مرحله برای رفع چین‌ و چروک و آسیب‌های پوستی است. برای درمان باید بتوان تا حدی چروک‌ها را پر کرد، برای همین از جوانسازی صورت مزوتراپی‌ در کنار سایر روش‌ها مانند میکرودرمابرژین (لایه‌ برداری مکانیکی ظریف) و بوتاکس استفاده می‌شود. درمان‌های ترکیبی در رفع چروک‌ها و آسیب‌های پوستی نتیجه مطلوب‌ تری خواهند داشت. به طور مثال برای فردی که به دلیل آکنه، پوستی نا‌صاف و پر از فرو رفتگی دارد، ابتدا از روش میکرودرمابرژین استفاده می‌شود و بعد از لایه‌برداری با تزریق دارو در مزودرم (لایه میانی پوست) مزوتراپی انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط