مزو جوانسازی دست کرج

مزو جوانسازی دست کرج

مزو جوانسازی دست کرج

در مزوتراپی با روشی غیر از جراحی و نوین ، با تزریق مواد مزوتراپی که مخلوطی از عصاره های گیاهی، ویتامین ها، مواد هومیوپاتیک ، داروها و …  در زیر پوست ناحیه درمان، موجب درمان چین و چروک، جوانسازی پوست ، درمان ریزش مو و … می شود.در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی مزو جوانسازی دست کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

مزو جوانسازی دست کرج
مزو جوانسازی دست کرج

مزایای جوانسازی پوست چیست ؟

مزایا جوانسازی پوست علاوه تأمین اهداف زیبایی و بازگرداندن جوانی، سبب پاکسازی پوست نیز می شود. روش های جوان سازی پوست کمک می کنند تا جای جوش و آکنه نیز از بین برود و این گونه لک ها روی پوست باقی نمانند. یکی از مهمترین مزایایی که جوان سازی پوست با خود به ارمغان می آورد، بهبود کیفیت زندگی افراد است. جوان تر و زیباتر به نظر رسیدن، جذابیت افراد را بالا می برد و روحیه ی شادابی به آن ها می بخشد.

بهترین روش برای کلاژن سازی پوست :

کلاژن ماده ای ساختاری در بافت پوست است و عاملی برای صاف، سالم و جوان بودن پوست به شمار می رود. کلاژن به نوعی یکی از فراوان ترین انواع پروتئین در بدن انسان است و پیوستگی و چسبندگی بافت ها را تأمین می کند. میزان تولید کلاژن با افزایش سن در بدن کاهش پیدا کرده و یکی از پیامد های آن ایجاد چین و چروک روی پوست است. بیشتر روش های جوانسازی پوست صورت بر مبنای تحریک پوست به منظور کلاژن سازی بیشتر طراحی شده اند. به غیر از روش های جوانسازی، استفاده از کرم های موضعی حاوی کلاژن و همچنین داشتن تغذیه ی صحیح و نیز مصرف ویتامین های E و C به عنوان تحریک کننده ی تولید کلاژن، برای سلامت پوست و جوانسازی آن موثر واقع می شوند.

مزو جوانسازی دست کرج
مزو جوانسازی دست کرج

فواید روش مزوتراپی در کرج

درمانی سرپایی ، بدون بیهوشی، روش غیرجراحی و غیرتهاجمی
کاهش ریزش، رشد مجدد مو، آب‌رسانی به زیر پوست سر و افزایش جریان خون در ناحیه درمان
محافظت در برابر عوامل اکسید کننده
تامین مواد مغذی برای لایه درم و زیرین پوست و فولیکول‌های مو
کاهش شوره سر
نرم و براق کردن دوباره موها

مرکز مزوتراپی در کرج :

حفظ زیبایی، تقویت زیبایی و یا بازگرداندن زیبایی یکی از مهم ترین مسائل در شیوه ی زندگی، اعتماد به نفس و آرامش روحی انسان ها می باشد. از همین رو روش های زیادی به وجود آمده اند که می توانند ما را در این راستا کمک کنند. برخی از این روش ها موجب حفظ زیبایی می شوند. می توان تزریق بوتاکس را یکی از روش های حوزه حفظ زیبایی بیان کرد، نوع دیگری از این روش های مربوط به زیبایی می توانند موجب تقویت زیبایی ما شوند، برای مثال خالبرداری و یا رفع موهای زائد و برخی دیگر از روش های حوزه زیبایی به ما در بازگشت زیبایی می توانند کمک کنند. برای مثال تزریق ژل می تواند یکی از این روش ها باشد و مزوتراپی نیز می تواند در همین دسته بندی بازگشت زیبایی قرار بگیرد.

تاثیر مزوتراپی پس از چه مدت مشخص می شود؟

پس از ۵ جلسه اثر مزوتراپی به‌ وضوح قابل‌ مشاهده است. تزریق ترکیبات دارویی بر اساس نوع ریزش مو انجام می‌شود و از آنجا که حاوی ویتامین‌ ها و مواد معدنی هستند، هیچ‌ گونه آلرژی و عوارض جانبی در پی نخواهند داشت.

مزو جوانسازی دست کرج
مزو جوانسازی دست کرج

مزوی مو  یک روش بسیار مطمئن و با درد خفیف برای آن دسته از کسانی است که از مشکل ریزش مو رنج می‌برند. مزوتراپی مو همچنین روشی برای مقابله با شوره سر است. شوره سر هرچقدر هم که شدید باشد، بر اساس تجویز پزشک متخصص پوست و مو از طریق مزوتراپی قابل‌درمان است.

یک تحقیق بالینی نشان داده که مزوتراپی ۱۵۶ درصد رشد مو را در برخی افراد افزایش داده، درحالیکه کسانی که از مینوکسیدیل استفاده کرده اند تنها ۵۲ درصد افزایش رشد مو داشته اند.

سن مناسب برای جوان سازی پوست :

با افزایش سن علائم پیری از جمله چین و چروک های پوستی ظهور پیدا می کنند. مهمترین کار پیشگیری از پیر شدن پوست و به تعویق انداختن آن است. به طور معمول از سن حدود 30 سالگی خطوط روی صورت عمیق تر می شوند و از این سن به بعد پوست به تدریج افتادگی پیدا می کند. رطوبت رسانی مداوم به پوست، تغذیه سالم، ماساژ، استفاده از کرم ضد آفتاب و … همگی از جمله اقدامات پیشگیرانه برای ممانعت از پیر شدن پوست هستند. به محض ظهور علائم پیری و ایجاد چروک های پوستی باید برای رفع آن ها اقدام کرد تا شرایط بدتر نشود. برای این منظور روش های جوان سازی پوست مانند کربوکسی تراپی، مزوتراپی، لیفت کردن، میکرو نیدلینگ و … کارساز خواهند بود.

مطالب مرتبط

تماس جهت رزرو 8صبح تا10شب