مزوژل رفع غبغب کرج

غبغب یکی از مشکلاتی است که هم آقایان و هم خانم‌ها دچار آن می‌شوند. انباشته شدن بافت چربی در زیر چانه عاملی است که باعث به وجود آمدن غبغب می‌شود.در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی مزوژل رفع غبغب کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

مزوژل رفع غبغب کرج
مزوژل رفع غبغب کرج

 

کاربرد‌های مزوژل مزوژل رفع غبغب کرج

از مهم‌ترین کاربرد‌های مزوژل، پُر کردن چین‌ها و چاله‌های عمیق پوست است.

مثلا با استفاده از روش مزوژل به راحتی می‌توان خطوط خنده و یا خطوط عمیق پوست در ناحیه‌ی اخم و اطراف چشم را درمان کرد. برخی افراد ممکن است دارای گونه‌های نامتقارن یا بدفرم باشند که باعث ایجاد چهر‌ه‌ای خسته و بیحال خواهد شد.

با استفاده از مزوژل می‌توان گونه‌های مناسب و خوش فرم برای این اشخاص ایجاد کرد و در مواردی که افتادگی گونه‌ها وجود دارد می‌توان با مزوتراپی، گونه‌ها را لیفت کرد. در افرادی که صورت لاغری دارند نیز مزوژل می‌تواند با حجم دهی به گونه‌ها، مشکل را برطرف نماید.

کاربرد‌های مزوژل روی صورت

مزوژل رفع غبغب کرج
مزوژل رفع غبغب کرج

کاربرد‌های مزوژل روی بدن

مزوژل رفع غبغب کرج
مزوژل رفع غبغب کرج

مزوژل و مزوتراپی رفع غبغب کرج

یکی از راهکارها و شیوه های درمانی که در حال حاضر به منظور اصلاح ، حذف و محو غبغب کاربرد و کارایی موثر و رضایت بخشی یافته است ، استفاده از مزوتراپی است.

سوزن های مزوتراپی غبغب ، محلول ها و کوکتل های مزوتراپی مخصوص درمان غبغب به طور تخصصی به منظور مزوتراپی غبغب در دسترس هستند.

غبغب برآمدگی یا شل شدگی زیر چانه می باشد که به دلیل افتادگی ماهیچه ها و پوست صورت و گردن و جمع شدگی بافت چربی مازاد پدید می آید و امکان دارد به طور ژنتیکی در شخص حاصل شده باشد و یا به سبب چاقی شخص و یا بالا رفتن سن در فرد ظاهر شده باشد.

غبغب در اثر عوامل مادرزادی باشد و چه به علت بافت چربی زائد که با انجام فعالیت بدنی و رعایت برنامه غذایی باز هم مقاوم و پابرجا باشد ، با بهره گیری از راهکارها و متدهای درمانی گوناگون می توان آن را محو و حذف کرد. مزوتراپی غبغب یکی از تکنیک های درمانی غیر جراحی و غیر تحریک آمیز بوده که با حداقل میزان عارضه های جانبی بدون سیکل بهبودی و استراحت قادر به برطرف کردن و حذف غبغب است تا فرد به راحتی به گردن و چانه یکدست و هموار و خوش حالت توفیق یابد.

مزوژل رفع غبغب کرج
مزوژل رفع غبغب کرج

مرکز مزوژل رفع غبغب کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *