مزوتراپی ساق پا کرج

مزوتراپی ساق پا کرج

مزوتراپی ساق پا کرج

ماهیچه‌ی صاف و لاغر ساق پا قطعا یک مشخصه فیزیکی زیبا هم برای مردان و هم برای زنان است. چربی در زنان بیشتر از مردان در ساق پاها ذخیره می‌شود، اگرچه چربی می‌تواند در ماهیچه‌ی ساق پای هر دو جنسیت ایجاد شود. ماهیچه‌های لاغر ساق پا در لباس‌های مختلف جذاب هستند. در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی مزوتراپی ساق پا کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

مزوتراپی ساق پا کرج
مزوتراپی ساق پا کرج

 

مزوتراپی ساق پا

مزوتراپی یک روش حداقل تهاجمی برای لاغری ساق پا است که در آن چند تزریق اندک از داروها، ویتامین‌ها، عصاره‌های طبیعی و غیره به لایه مزودرمی بافت، لایه چربی و بافت همبند زیر پوست منتقل می‌شوند. تا چربی را در ماهیچه‌ی ساق پا کاهش دهند. نوع ترکیبات تزریق شده به مزودرم به روند مشکلی که در حال درمان بستگی دارد.

درمان‌های مزوتراپی معمولا هر دو هفته یکبار انجام می‌شوند. اما هنگامی که رسوبات چربی کاهش یافت، درمان ممکن است به میزان کمتری تجویز شود. مثلا یک بار در ماه یا حتی هر شش هفته یکبار. اکثر بیماران تنها در چند جلسه متوجه بهبودی می‌شوند، اما تعداد درمان‌های کاهش چربی و پیکره تراشی مورد نیاز بدن از فرد تا فرد متفاوت است.

مناطق تزریق و دوز و میزان دارو برای لاغر کردن ساق پا بر اساس الزامات فردی تعیین می‌شود.

هنگامی که دارو به پوست تزریق می‌شود، به آرامی در چربی پخش می‌شود . سلول‌های چربی را بحالت تعلیق دراورده و با تخریب غشای سلول چربی، سلول‌های چربی را از بین می‌برد. هنگامی که مکانیسم عمل رخ می‌دهد، چربی دوباره به بدن جذب می‌شود.

جلسات درمانی متعددی مورد نیاز است .ممکن است برای بیماران مسن‌تر، افرادی که پوست شل دارند. بیمارانی که به دنبال رضایتمندی فوری هستند، به طور موثر کارساز نباشد. این یکی از موثرترین روش‌های درمان موضعی چربی است و نتایج به پیروی مجموعه‌ی تزریقات و دنبال کردن جلسات درمانی برای انجام تزریقات بستگی دارد.

مزوتراپی ساق پا کرج
مزوتراپی ساق پا کرج

هزینه درمان سلولیت با مزوتراپی لاغری چقدر است؟

هزینه مزوتراپی لاغری در کشورهایی همچون آمریکا نسبتا زیاد است . از هر جلسه 300 دلار شروع می شود ولی این منبع در ایران بسیار پایین تر است که هزینه هر جلسه به میزان دوز داروی تزریق شده و برندی که استفاده می شود، بستگی دارد.

چه افرادی بهترین کاندید مزوتراپی ساق پا هستند؟

تمام افرادی که از مشکل سلولیت در رانها، ساق پا و باسن خود رنج می برند، کاندید مناسبی برای درمان سلولیت با مزوتراپی لاغری هستند ولی اگر به دنبال نتایج بیشتری از مزوتراپی لاغری هستید، بهتر است روزانه یک ورزش هوازی منظم همراه با مزوتراپی لاغری داشته باشید.

آیا مزوتراپی لاغری فقط در کاهش سایز سلولیت تاثیر دارد؟

در روش درمان سلولیت با مزوتراپی لاغری هدف از بین بردن بافت های چربی زیر پوستی و زیباتر شدن پوست آن ناحیه است، زیرا یکی از ناراحتی های بزرگ خانم هایی که از مشکل سلولیت رنج می برند ظاهر زشت پوست آن ناحیه است.

مزوتراپی ساق پا چه عوارضی به دنبال دارد؟

مزوتراپی لاغری روشی بسیار امن و بدون عارضه است و تا الان هیچ گونه عارضه جدی به دنبال مزوتراپی لاغری در دنیا توسط انجمن بین المللی مزوتراپی گزارش نشده است.

مزوتراپی ساق پا کرج
مزوتراپی ساق پا کرج

بیشتر بخوانید:

بهبودی پس از مزوتراپی

بهبودی پس از درمان مزوتراپی لاغری بسیار سریع اتفاق می‌افتد. بیشتر پزشکان توصیه‌ای به ایجاد وقفه در انجام کارهای روزمره‌ی خود پس از درمان نمی‌کنند. تا حدود یک ساعت پس از تزریق‌ها احساس سوزش خفیف در اطراف ناحیه تحت درمان امری عادی است. ممکن است به مدت یک یا دو روز پس از عمل دچار حساسیت پوستی و تورم، و گاهی اوقات کبودی در اطراف ناحیه‌ی تزریق باشید.

برخی از بیماران برای کاهش تورم از کمپرس یخ یا در صورت لزوم از داروهای نسخه‌ای و بدون نسخه استفاده می‌کنند. برخی دیگر نیز این موارد را نادیده گرفته و بلافاصله کارهای خود را از سر می‌گیرند.

خطرات و مزایای مزوتراپی

درمان با مزوتراپی مزایای زیاد و خطرات کمی دارد، اما این خطرات در موارد نادر مشاهده می‌شوند. تا به امروز هیچگونه عوارض دائمی یا تهدیدکننده‌ی حیات در اثر این روش گزارش نشده است. جدی‌ترین خطرات شامل تداخل احتمالی با شرایط پزشکی پیشین مانند سرطان یا دیابت و یا در موارد نادر واکنش آلرژیک به خود محلول مورد استفاده در این درمان می‌باشند. عوارض جانبی مانند برآمدگی، کبودی و حساسیت پوست به لمس ممکن است در نواحی تزریق رخ دهد، اما این عوارض موقتی بوده و معمولاً ظرف چند روز برطرف می‌شوند.

مزوتراپی ساق پا کرج
مزوتراپی ساق پا کرج

مرکز مزوتراپی ساق پا کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

 

مطالب مرتبط

تماس جهت رزرو 8صبح تا10شب