مادلینگ صورت با تزریق چربی کرج

مادلینگ صورت با تزریق چربی کرج

مادلینگ صورت با تزریق چربی کرج

تزریق چربی که به نام انتقال چربی نیز شناخته می‌شود، برای اولین بار در اوایل قرن بیستم استفاده شد ولی در ۲ دهه گذشته پیشرفت‌های چشمگیر و قابل اطمینانی حاصل کرده است و تأثیرات ماندگار‌تری دارد. چهره شاداب و زیبا برجسته‌ترین ویژگی ظاهری بشر به حساب می‌آید و انگیزه تغییر شکل ظاهری آن برای اهداف زیبایی سابقه طولانی دارد. در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی مادلینگ صورت با تزریق چربی کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

 

مادلینگ صورت با تزریق چربی کرج
مادلینگ صورت با تزریق چربی کرج

چرا تزریق چربی جزو پرطرفدارترین روش ها است؟

 • از مزایای تزریق چربی می توان گفت که از آنجا که در این فرایند، از سلول‌های چربی خود بدن استفاده می‌شود،خطر واکنش‌های آلرژیک نیز از بین می‌رود و بروز مشکل پس زدگی بسیار کم است به این دلیل، برخی از افراد این روش را ایمن‌تر می‌دانند و همچنین هرحجمي كه بخواهيم برداشت مي شود(حتي به مقدار زياد تا حدود 500cc به منظورتزريق در باسن).

 

 • حجم زياد ژل امكان جابجايی دارد و با فشار های خارجی كه پوست ميايد از نقطه ای به نقطه ديگر حركت خواهد كرد . از روي پوست دچار ناهمواری خواهد شد.در صورتيكه درمورد چربی، چون سلولهای زنده بدن هستند .وقتی به ناحيه ای تزريق مي شوند. به همان قسمت پيوند داده مي شوند و عروق و بافت های بدن آنها را احاطه كرده . جزئی از چربی طبيعی آن منطقه خواهد شد .(به اصطلاح به بدن جوش مي خورد) و امكان هيچ گونه جابجايی نخواهد داشت.

 

 • ماندگاری چربی تزريق شده. معمولا چربی را از نواحي مقاوم به رژيم و ورزش برداشت مي كنيم. مانند کنار رانها ،پهلو ها و یا شكم،‌ بنابراين اين چربی پس از تزريق در نواحی مثل صورت به آسانی با رژيم و يا ورزش آب نخواهد شد .دوام چربی از فیلرهای هیالورونیک اسید بیشتر است .در اکثر بیماران اثرات تزریق چربی پس از جلسات ترمیم بالغ بر ۵ سال یا بیشتر باقی می ماند.
مادلینگ صورت با تزریق چربی کرج
مادلینگ صورت با تزریق چربی کرج

مادلینگ چهره با تزریق چربی کرج

 زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) باعث زیبایی، جوانسازی پوست، اصلاح زاویه بینی، رفع غبغب و حالت دادن به چانه می شود. در عمل زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) ، حالت صورت پس از عمل به شکل V می شود ، زیرا این حالت صورت در سراسر دنیا بسیار پرطرفدار است . این عمل مخصوصا در بین خانمها و آقایان جوان بسیار رواج دارد. در زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) ،  نقاطی از صورت که نقشی کلیدی در زیبایی صورت دارند برجسته تر می شوند تا تناسب آن ها با بقیه اجزای صورت بیشتر شود . این نقاط می تواند زاویه فک، خطوط فک، گونه و چانه باشد که با روش های مختلفی که برای زاویه سازی صورت بکار برده می شود، این اجزا در تناسب باهم برجسته شده و حالت زیبایی به صورت می دهند .

در واقع زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) عملی است که تغییراتی بر روی فک انجام می شود، به طوریکه فک کشیده تر شده و حالتی مانند V پیدا می کند. بنابراین زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) با کوچک کردن فک، لاغر نمودن صورت و برجسته سازی گونه و چانه انجام می شود. این عمل علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه درمانی نیز دارد و می تواند برای درمان افرادی که در طی یک حادثه یا به صورت مادرزادی دچار مشکل در ناحیه فک هستند، بکار گرفته شود.

مادلینگ صورت با تزریق چربی کرج
مادلینگ صورت با تزریق چربی کرج

مناطق مادلینگ صورت با تزریق چربی کرج

با تزریق چربی به جهت زاویه سازی صورت، کانتورهای اطراف صورت کشیده شده و چهره به شکل V در می‌آید. در نگاه کلی، نقاط کلیدی صورت که باعث زاویه دار شدن چهره فرد می‌شود شامل برجستگی زاویه فکی، چانه وگونه‌ها است. با توجه به ژنتیک افراد ممکن است در برخی، این خصوصیات به طور ذاتی وجود داشته باشد ولی تعداد زیادی هستند که با توجه به فرم صورت خود، از این فاکتور زیبایی محروم بوده و تمایل به استفاده از روشهای دارند که بتواند در زاویه دار کردن صورت، به آنها کمک کند.

با تزریق چربی در نواحی مثل زاویه یا خطوط فکی و چانه در تناسب با همدیگر می‌توان این نواحی را برجسته کرد. به اصطلاح زاویه دار نمود و زیبایی خاصی برای کل صورت ایجاد کرد . با تزریق مقداری چربی و برجسته کردن گونه هم خطوط زاویه دار صورت در قسمت میانی کامل شده.چهره زیباتر و جذاب‌تر خواهد شد. حال نتیجه عمل شامل خط‌ دار شدن استخوان فک و بهتر دیده شدن چانه و گونه می‌شود. که این خود باعث کم‌رنگ شدن یا محو غبغب نیزمی‌شود.

بیشتر بخوانید:

مزایای فرم‌دهی صورت با تزریق چربی

 • عدم نیاز به جراحی
 • سازگاری تزریق چربی با بافت پوست بدن
 • جوانسازی پوست در نواحی تزریق چربی
 • عاری از هرگونه عفونت یا حساسیت
 • در دسترس بودن منبع چربی به مقدار موردنیاز و بیشتر از آن
 • ماندگاری مناسب و در بعضی مواقع طولانی مدت تزریق چربی
 • قابلیت ترمیم و تزریق مجدد برای فرم‌دهی ناحیه‌ تزریق
 • شباهت قوام و بافت چربی تزریق شده به سلول‌های بنیادین بدن
 • قابلیت فریز‌کردن و استفاده مجدد از چربی فریز شده در ترمیم ناحیه تزریق

مادلینگ صورت با تزریق چربی کرج
مادلینگ صورت با تزریق چربی کرج

اقدامات و مراقبت های بعد از تزریق چربی

حداقل تا ۲۴ ساعت الی ۱ هفته پس از عمل یه رعایت موارد زیر پرداخته شود:

 • عدم استفاده از لوازم آرایشی
 • پرهیز از جویدن غذای سفت
 • پرهیز از دمر خوابیدن
 • عدم استفاده از استخر، سونا و جکوزی
 • پرهیز از انجام ورزش و فعالیت‌های سنگین
 • پرهیز از بالابردن دمای بدن
 • پرهیز از سفر با هواپیما
 • حذف فعالیت‌های سنگین از روتین زندگی

مرکز مادلینگ صورت با تزریق چربی کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط