مادلینگ صورت آقایان کرج

مادلینگ صورت آقایان کرج

مادلینگ صورت آقایان کرج

یکی از نواحی تاثیر گذار در زیبایی صورت، فرم و حالت چانه ها می باشد، داشتن یک صورت متناسب از نظر علم زیباشناسی صورت و به عبارتی داشتن یک صورت هالیوودی تبدیل به موضوع مهمی در جامعه شده که همه افراد اعم از زن ومرد درصدد آن آمده اند که با روشهای مختلف وتغییراتی بر روی اجزای صورت خود به تناسب لازم برسند، فرم گونه ، چانه و بینی و فاصله بین آنها از جمله مواردی است که برای رسیدن به تناسب صورت باید به آنها توجه نمود. در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی مادلینگ صورت آقایان کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

مادلینگ صورت آقایان کرج
مادلینگ صورت آقایان کرج

مادلینگ صورت چیست

صورتی وی شکل یا زاویه دار که با نام صورت بادامی یا بیضی شکل شناخته می شود مادلینگ صورت نام دارد.این شیوه که به زاویه سازی صورت نیز معروف می باشد به طرق مختلفی انجام می شود.تقارن در پیشانی ، بینی ، گونه ها و چانه موجب زیبایی در چهره فرد می شود. برای کمک به قرینه سازی و ایجاد تعادل در صورت عمل زاویه دار کردن فک و صورت انجام می شود.از جمله کوچک کردن فک،لاغر کردن صورت و بزرگ و برجسته کردن چانه و گونه از طریق بوتاکس ، تزریق ژل ، تزریق چربی ، پروتز  و لیفت با نخ می باشد.هزینه مادلینگ صورت نیز با توجه به فاکتورهای متعدد متفاوت می باشد.

مادلینگ صورت آقایان کرج
مادلینگ صورت آقایان کرج

تکنیک‌های مادلینگ صورت آقایان کرج

1- تزریق پرکننده‌ها مانند ژل و چربی
2- لیفت با نخ خاردار
3- هایفوتراپی
4- روشهای جراحی

بهترین روش مادلینگ صورت آقایان کرج

در ادامه به شیوه، معایب، مزایا و هر آنچه در مورد زاویه سازی صورت آقایان با تزریق پرکننده‌ها باید دانست اشاره می‌نماییم. ضمن اینکه یادآور می‌شویم از نگاه پزشکانی که در این حوزه فعالیت دارند و عامه مردم، به دلیل کم عارضه بودن، دوران نقاهت بسیار کوتاه و محاسن دیگر تزریق پرکننده‌ها، این متد بهترین روش زاویه سازی صورت مردان محسوب می‌شود.

تزریق ژل و چربی برای زاویه سازی صورت مردان

در ابتدا متذکر می‌شویم، برای بهترین زاویه سازی صورت مردان، می‌توانید به پزشک مجرب و مجهز به دانش روز در زمینه زاویه سازی صورت مراجعه نمایید و بهترین تزریق چربی یا ژل را به این منظورانجام دهید. در این روش، پزشک طبق معیارها و انتظارات فرد، با در نظر گرفتن آناتومی چهره و امکانات موجود (این امکانات شامل بودجه، زمان، میزان دوره نقاهت و … می‌شود) تزریق ژل یا چربی را به عنوان پرکننده، انتخاب می‌نماید.

مادلینگ صورت آقایان کرج
مادلینگ صورت آقایان کرج

بیشتربخوانید:

معایب مادلینگ صورت آقایان کرج

عر شیوه زیبایی همانقدر که می تواند مفید واقع شود، در صورتی غیر اصولی و زیر نظر افراد عیر متخصص انجام شود می تواند معایبی را بهمراه داشته باشد.معایب زاویه سازی صورت نیز اگر در کلینیک زیبایی غیر تخصصی یا زیر نظر فرد غیر متخصص انجام شود شامل مواردی می باشد که به اختصار در مورد آنها صحبت می کنیم:

عفونت صورت

اگر برای مدلینگ و زاویه سازی صورت از ژل، فیلر و چربی غیر استانداردی استفاده شود سبب بوجود آمدن عفونت صورتی می گردد.از دیگر دلایلی که باعث عفونت می گردد اما بسیار نادر می باشد، فرو بردن سورن در صورت که به برخی افراد نساخته و باعث عفونت می گردد.

نامتقارنی صورت

اگر فرد از ابتدای درمان به نکته نامتقارنی صورت خود توجه نداشته باشد و کلینیک نیز به این امر واقف نباشد، امکان دارد بعد از تزریق نامتقارنی صورت پس از زاویه سازی صورت بگیرد.

بافت مردگی صورت

در جریان مادلینگ صورت اگر رگ های خونی که کار اصلی آنها  رساندن خون به پوست صورت می باشد بنا به هردلیلی مسدود شود باعث بوجود آمدن بافت مردگی صورت یا ایجاد زخم می شود.

مادلینگ صورت آقایان کرج
مادلینگ صورت آقایان کرج

مرکز مادلینگ صورت آقایان کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط