لیپوساکشن صورت

لیپوساکشن صورت

لیپوساکشن صورت

لیپوساکشن صورت روشی بسیار رایج برای فرم دهی و مشخص شدن گردن و خط فک است. این روش برای برداشتن دائمی بافت چربی از گونه ها ، چانه و گردن طراحی شده است. لیپوساکشن روشی است که به جراح اجازه می دهد چربی های نامطلوب بافت های مختلف را در مناطق خاصی که با رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی دهند ، حذف کند. لیپوساکشن اغلب با  کانتورینگ بدن همراه است ، اما تعداد فزاینده ای از جراحان پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره نیز با لیپوساکشن صورت نتایج بسیار خوبی کسب می کنند. در این بخش از مقالات آلاکلینیک به لیپوساکشن صورت می پردازیم. با ما همراه باشید.

نواحی که لیپوساکشن معمولا در آنها انجام میگیرد شامل گونه ها ، چانه ، گردن و فک است. همچنین برای نتیجه بهتر، لیپوساکشن صورت می تواند به تنهایی یا با سایر روش های جوان سازی صورت مانند لیفت صورت ، بوتاکس یا تزریق پروتز و فیلر صورت انجام شود.

"<yoastmark

همانطور که میدانید، کاهش چربی و لاغری در صورت چندان آسان نیست. نواحی چانه و فک و غبغب به طور مشهودی در برابر اثرات رژیم و ورزش مقاوم هستند. لیپوساکشن می تواند زیبایی این مناطق را بهبود بخشد و باعث ایجاد ظاهری خوش فرم تر و ظریف تردر نمای صورت شود. در ضمن اگر نگران این هستید که گونه های شما خیلی پف کرده یا چاق است ، ممکن است جراح به جای لیپوساکشن صورت ، یک روش دیگر را که به کاهش چربی بوکال معروف است ، توصیه کند.

انواع لیپوساکشن صورت عبارتند از:

لیپوساکشن گردن: برای بیمارانی که از گردن با چربی اضافی و ظاهر افتاده خسته شده اند ، لیپوساکشن گردن می تواند گزینه مناسبی باشد. دکتر فدایی رویکرد هنرمندانه و زیباشناسانه خود را با مهارت فنی و تجربه ترکیب می کند تا انجام این روش به گردنی باریک و ظریف تر منجر شود.

چانه: به منظور از بین بردن به چانه دوم یا همان غبغب ، جراح با از بین بردن چربی اضافی در این منطقه ، به طور موثری اتصال گردن به خط فک را نمایان کرده که خود ظاهر زیباتری به فرم صورت میدهد.

لپ و گونه: حتی در بیمارانی که اضافه وزن ندارند ، گونه و لپ های بزرگ می توانند از جذابیت کلی صورت بکاهند. لیپوساکشن در این نواحی میتواند از چاقی صورت و فرم گرد آن بکاهد و به لاغر تر شدن و خوش فرم تر شدن آن کمک کند.

در نهایت میتوان گفت که لیپوساکشن صورت با برداشتن چربی های اضافی از گونه ها ، چانه و گردن می تواند در فرم و شکل صورت تغییر چشمگیری ایجاد کند.

"<yoastmark

هزینه عمل لیپوساکشن صورت و بوکال

لیپوساکشن صورت و بوکال به منظور کاهش چربی های اضافی صورت و در نهایت زاویه سازی و فرم دهی صورت استفاده می ‌شود. جمع شدن چربی در این ناحیه در اکثر مواقع به دلیل چاقی است. البته ممکن است برخی افراد به دلایل ژنتیکی صورت های گرد داشته باشند. امروزه سلیقه ها به سمت داشتن صورت زاویه دار رفته است و از روش های مختلفی به این منظور استفاده می شود. عمل لیپوساکشن صورت یکی از راه حل های تقریبا دائمی به این منظور است که در ادامه قصد بررسی قیمت و هزینه این عمل و عوامل موثر بر آن را داریم.

هزینه عمل لیپوساکشن صورت در سال 1400 نسبت به 99

یکی از بهترین روش ها برای فرم دهی به  است. بافت های چربی که در بین عضلات و پوست قرار دارند باعث گرد شدن یا در اصطلاح تپل شدن صورت می‌شوند. لیپوساکشن این چربی ها را خارج کرده و باعث زاویه سازی صورت می شود. شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که قیمت در سال 1400 برای من چقدر است. برای پاسخ به این سوال باید بگویم که هزینه این عمل در سال جاری مقداری افزایش پیدا کرده است. اگر شما هم قصد انجام این عمل را دارید و می خواهید از قیمت آن باخبر شوید باید به پزشک مراجعه کنید. به طور میانگین برای انجام لیپوساکشن صورت در سال 1400 باید هزینه ای بین 12 تا 18میلیون تومان را در نظر داشت.

"<yoastmark

مزایای لیپوساکشن صورت

ذخایر چربی که در اندام های بدن انباشته می شود معمولا قابلیت کاهش با تمرینات ورزشی و رژیم غذایی دارد. اما چربی هایی که داخل بافت های صورت انباشته شده را نمی توان با تمرین خاصی کاهش داد. با استفاده از لیپوساکشن صورت می‌ توان در مدت زمان کمی چربی های صورت را خارج کرد، ناهمواری و برآمدگی های آن را برطرف نمود و فرم و ظاهر مناسب را پدید آورد. این موضوع یکی از مهم ترین مزایای لیپوساکشن و تخلیه چربی صورت به حساب می آید.

  • لیپوساکشن باعث جوان سازی و زاویه سازی صورت می‌شود.
  • هزینه عمل به نسبت تغییرات ایجاد شده کمتر بوده و مدت زمان عمل کوتاه تر است.
  • در صورتی که چربی در صورت به اندازه استاندارد خارج شود نه تنها مشکلی برای فرد به وجود نیامده بلکه کاهش چربی می تواند به سلامت او کمک کند.
  • جای زخم و برش خاصی بعد از عمل دیده نمی شود.
  • دوره نقاهت عمل لیپوساکشن صورت کوتاه و ساده است.

"<yoastmark

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط