لیپوساکشن شکم با لیزر در کرج

لیپوساکشن شکم با لیزر در کرج

با سلام خدمت شما همراهان  آلا کلینیک از این که مارو دنبال میکنید سپاسگذارم وامیدوارم از پست لیپوساکشن شکم با لیزر در کرج لذت ببرید.

 

آیا لیپوساکشن روشی مناسب برای من است؟

رژیم غذایی و ورزش باعث سوختن چربی می شوند. اما راهی برای خلاص شدن از چربی های اضافی در مناطق خاص وجود ندارد. برخی از بخش های بدن چربی را ذخیره می کنند. وقتی از طریق رژیم و ورزش وزن خود را از دست می دهید، بدن شما چربی را به صورت تعیین شده ای بر اساس ژنتیک شما از دست می دهد. وقتی بقیه بدن لاغرتر می شود مناطق انباشته از چربی واضح تر می شوند. در خانمها این مناطق در اطراف ران ، شکم، پشت و پهلو است. در مردان این بخش ها بیشتر در پهلو و شکم هستند. لیپوساکشن با از بین بردن بافت های چربی در مناطق موردنظر به صورت انتخابی عمل می کند. گاهی لیپوساکشن تنها راه برای خلاص شدن از این مشکلات است، بدون اینکه وزن زیادی کاهش یابد. اگر نیاز به حذف موضعی چربی دارید، لیپوساکشن روش مناسب برای شماست.

 

 

 

لیپوساکشن شکم با لیزر
لیپوساکشن شکم با لیزر

لیزر لیپولیز یک روش جراحی زیبایی کم تهاجمی برای کاهش چربی هاست که باعث تخریب سلول های چربی شده و لیزر لیپولیز از طریق ایجاد گرما باعث تحریک اثر سفت کننده روی پوست می شود.
در لیزر لیپولیز ابتدا پزشک محلول حاوی بی حس کننده و آدرنالین (محلول توموسنت) را به نواحی مورد نظر بدن تزریق می کند، سپس تحت بی حسی موضعی یک سوراخ کوچک در پوست ایجاد کرده و از طریق آن یک میکروکانولا که قطر تقریبی آن 1 تا 2 میلی متر و حاوی فیبر نوری است را داخل پوست می کند.
سپس با انجام حرکات رفت و برگشت ملایم کانولا، انرژی لیزر به سلول های چربی منتقل شده و باعث پاره شدن سلول های چربی و تخلیه آسان آنها توسط فرآیندهای متابولیسمی طبیعی خود بدن یا بعد از اتمام لیزر، از طریق ساکشن می شود.

همچنین انرژی لیزر روی لایه دوم پوست اثر کرده و باعث جمع و سفت شدن پوست می شود. تماس لیزر باعث بسته شدن فوری عروق خونی کوچک شده، در نتیجه در مقایسه با لیپوساکشن معمولی خونریزی، ورم و کبودی کمتر و دوره بهبودی سریع تر و دوره نقاهت کوتاه تر می شود.

ملاحظات مهم درباره لیپوساکشن

روشی برای کاهش وزن نیست :

لیپوساکشن روشی برای کاهش وزن نیست. اگرچه تاثیرات آن بر ظاهر شما قابل توجه است اما وزن واقعی چربی برداشته شده نسبتا اندک است.

به سلولیت(فرو رفتگی های پوست) کمک نمی کند:

لیپوساکشن به سلولیت کمک نمی کند. سلولیت وضعیتی است که در نزدیکی سطح پوست روی می دهد. لیپوساکشن در نزدیکی سطح انجام نمی شود چون انجام این کار ریسک های بسیار زیادی دارد.

برای لیپوساکشن به فوق تخصص جراحی پلاستیک با تجربه و با صلاحیت نیاز دارید:

مطالب ذکر شده نیاز شما به فوق تخصص جراحی پلاستیک با تجربه برای انجام این جراحی را نشان می دهد. متاسفانه لیپوساکشن توسط افراد غیرجراح نیز انجام می شود که گاهی نتایج مصیبت باری دارد.
دکتر نداف طی سال ها تجربه و کار بسیاری از بیماران را با این مشکلات ارزیابی و درمان کرده است.
لیپوساکشن عملی است که به آسانی آموخته می شود اما اجرای آن دشوار است.توانایی انجام این عمل فقط یکی از شرایط لازم جهت لیپوساکشن موفق است.
باید جراحی را انتخاب کنید که مطمئن شود شما کاندیدای مناسبی برای این عمل هستید و روش های جایگزین را نیز به شما پیشنهاد کند و لیپوساکشن را به صورت درست انجام دهد و بتواند از عوارض احتمالی جلوگیری کند.

 

 

لیپوساکشن شکم با لیزردر کرج
لیپوساکشن شکم با لیزردر کرج

اقدامات قبل از عمل لیپوساکشن لیزری

انجام اقدامات قبل از لیپوساکشن با لیزر به روند جراحی کمک بسیاری کرده و بر کاهش مشکلات احتمالی تاثیر می گذارد. فرد قبل از جراحی باید به طور کامل معاینه شده و در صورت تایید جراح این عمل را انجام دهد.
شب قبل از عمل باید استحمام کند. لازم است مصرف آسپرین و داروهای مشابه یک ماه قبل از لیپوساکشن لیزری قطع شده و همچنین از مصرف الکل و دخانیات به مدت یک ماه قبل و بعد عمل خودداری کرد.
سوابق پزشکی بیمار باید به طور کامل در اختیار جراح قرار گرفته و بهتر است هنگام عمل یک نفر به همراه بیمار باشد.

 

 

لیپوساکشن شکم با لیزر
لیپوساکشن شکم با لیزر

 

سوالات متداول در رابطه با ابدومینوپلاستی و لیزر لیپولیز

  • دو بار عمل سزارین شده ام و ترک پوستی دارم و از جای زخم عمل سزارین راضی نیستم و شکمم بزرگ و افتاده است چه کاری باید انجام بدهم؟

بیماری که برش جراحی قبلی دارد و از برش و محل برش ناراضی باشد و دارای افتادگی شکم، ترک و دچار بزرگی شکم به دلیل حاملگی شده است و قطعا دچار شلی شکم است این بیمار می تواند جراحی زیبایی شکم ابدومینوپلاستی انجام دهد طی این عمل می توان این برش های باقی مانده روی شکم را برداشت و شلی شکم را از بین برد و عضلات را تقویت کرد و پوست های افتاده را برداشت و ترک ها را از بین برد.

  • با ورزش و رژیم قادر به آب کردن چربی های پایین شکم و پهلو نشده ام برای تغییر سایز چه کاری باید انجام بدم؟

فردی که ورزش انجام داده و رژیم غذایی داشته ولی نتوانسته پهلوهای خود را آب کند این فرد کاملا مناسب عمل لیزر لیپولیز می باشد یعنی بدون اینکه برشی داشته باشد و به دلیل اینکه مشکل شکم و پهلو و پشت را دارد می تواند بدون اینکه برش جراحی داشته باشد و اثری از آن بر روی پوست خود بگذارد با لیزر لیپولیز چربی های اضافه را برداشته و تا ۴۵ روز از گن استفاده کند تا پوست جمع شود تا فرم و تناسب اندام خوبی بدست بیاورد.

 

 

 

آدرس: کرج -فلکه اول گوهردشت- برج پارمیدا

تلفن: 026340931356

 

 

مناطق متفرقه لیپوساکشن بدن:

می توان لیپوساکشن را روی سایر بخش های بدن نیز انجام داد.

  • چین خوردگی قدامی زیر بغل
  • چین خوردگی خلفی زیر بغل
  • مچ و ساق پا
  • پشت گردن
  • عانه
  • چانه
  • غبغب

بیشتر بخوانید :

 

دیدگاهتان را بنویسید

                  تمامی حقوق این قالب برای آلا کلینیک محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد طراحی و سئو مهراکت