لیفت ابرو در کرج

لیفت ابرو در کرج

لیفت ابرو در کرج

با افزایش سن، پوست پیشانی خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و ابروها دچار افتادگی می شوند. افتادگی ابرو در افراد سبب می شود چشم ها خسته، عصبی و چهره فرد عبوس و افسرده به نظر برسند. در این مقاله از سایت آلا کلینیک می‌خواهیم ببینیم که لیفت ابرو چیست، چگونه عمل می‌کند و چه استفاده‌هایی دارد. همچنین در رابطه با یکی از خدمات خود یعنی لیفت ابرو در کرج با شما صحبت کنیم.پس با ما همراه شوید.

مرکز لیفت ابرو در کرج

جهت مشاوره در رابطه با لیفت ابرو در کرج ، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02634093135

02634093136

09352500847

لیفت ابرو در کرج
لیفت ابرو در کرج

 

لیفت ابرو چیست؟

افراد برای ایجاد تعادل در صورت، تغییر چهره و درشت تر و بازتر شدن چشم ها در ابروهای خود مداخله می کنند.

در اکثر موارد برای تغییر حالت ابروهای زنان و شکل دادن به آنها، آرایشگران اقدام به انجام برخی کارها مانند تتو و میکرونیدلینگ ابرو می کنند.

در سال های اخیر، مطابق با روند تغییرات زیبایی، مردان نیز در ابروهای خود تغییراتی ایجاد می کنند. البته هر کس که به زیبایی ظاهر خود اهمیت می دهد، می تواند در صورت خود تغییراتی اعمال کند. توصیه می شود که این تغییرات توسط متخصص و با روش های مناسب انجام شود.

افتادگی ابرو به چه علت اتفاق می افتد؟

با گذشت زمان عضلات پیشانی در اثر سن و گرانش زمین شروع به ضعیف و شل شدن می کنند.  در نتیجه باعث افتادگی ابرو می شوند.

این وضعیت، چهره افراد را دائما به صورت خسته و بی حال نشان می دهد. از طرف دیگر،سایه ابروها روی چشم، باعث ایجاد تصویری خشمگین از فرد می شود.

بنابراین، برای از بین بردن این سایه و ایجاد چهره ای جوان و روشن از لیفت ابرو استفاده می شود. لیفت ابرو با توجه به سن،برای از بین بردن خطوط پیشانی و خطوط عمیق بین دو ابرو انجام می شود.

چون این تغییرات باعث شل شدن بافت پیشانی و افتادگی ابروها می شود، با لیفت ابرو هم ابروها فرم یکسان و جدید می گیرند و هم چروک پیشانی حذف شده و باعث جوان تر شدن صورت می شود.

چه افرادی نیاز به لیفت ابرو دارند؟

 • افرادی که ابروهای افتاده دارند،
 • کسانی که خطوط عمیق در پیشانی دارند،
 • کسانی که خطوط عمیق بین دو ابرو دارند،
 • افراد جوان و میانسال نیز می توانند لیفت ابرو انجام دهند.

کلینیک لیفت ابرو در کرج

لیفت ابرو چگونه انجام می شود؟

با لیفت ابرو، کاهش چین و چروک های افقی در پیشانی، به دست آوردن خط طبیعی ابرو و سفت کردن عضلات سست ابرو انجام می شود.

با استفاده از این روش، افراد از صورت خسته، عصبانی و خسته خلاص می شوند و چهره ای جوان و شاداب به دست می آورند.

لیفت ابرو بدون جراحی یا با جراحی انجام می شود. لیفت ابرو با روش های مختلفی انجام می شود. این روش ها عبارتند از: لیفت ابرو با نخ، لیفت ابرو با جراحی

مزایای عمل لیفت ابرو

 1. لیفت ابرو باعث تغییر حالت و بالا رفتن ابروهای شما می شود و دقیقا بعد از انجام آن، می توانید شاهد شادابی و جوانی چهره زیبای خود باشید.
 2. لیفت ابرو هم در خانمها و هم در آقایان قابل انجام است و یکی از ایمن ترین روشهای جوانسازی است.
 3. لیفت ابرو باعث سفت شدن پوست روی ابروها و سفت شدن آنها می شود.
 4. چین و چروکهای روی پیشانی بین ابروهای شما با عمل لیفت ابرو از بین می رود.
 5. با انجام لیفت ابرو، دیگر نیازی به تزریق بوتاکس به قسمت پیشانی و از بین بردن خط اخم خود نخواهید داشت؛ زیرا خط اخم و چروکهای عمیق پوست شما با این روش از بین می رود.
 6. با انجام عمل لیفت ابرو، میزان هماهنگی و تناسب در صورت شما بیشتر می شود، جوان تر و زیباتر دیده می شوید و همه این موارد روی اعتماد به نفس شما تاثیر می گذارد.
 7. لیفت ابرو هیچ تداخلی با سایر عملهای زیبایی ندارد. مثلا شما می ‌توانید لیفت ابرو و لیفت پلک بالای چشم (بلفاروپلاستی) را به‌ صورت همزمان انجام دهید.
لیفت ابرو در کرج
لیفت ابرو در کرج

جدیدترین روشها برای لیفت ابرو

 • تزریق بوتاکس

در این روش، ژل یا بوتاکس به عضلات پیشانی فرد تزریق می شود تا خطوط روی پیشانی از بین بروند و جای آنها پر شود. با این کار، ابروها کشیده می شود و ظاهر آنها بهتر و زیباتر خواهد شد. تزریق بوتاکس باعث ریلکس شدن عضلات این ناحیه و بالا رفتن ابروها می شود و چهره فرد را جوان تر نشان می دهد.

 • لیفت ابرو با نخ

در روش لیفت ابرو با نخ، پزشک متخصص، سوزنهای ظریفی را وارد پوست ناحیه پیشانی شما می کند و نخ هایی را زیر پوست شما قرار می دهد. این نخ ها، طوری قرار داده می شوند تا پیشانی را صاف و نرم کنند. به تدریج، با رشد کلاژنهای زیر پوست شما، نخ ها در موقعیتشان ثابت می شوند و با بالا رفتن پیشانی، ابروها نیز لیفت می شوند.

 • لیفت اندوسکوپی ابرو

متداول ترین راه برای لیفت ابرو، روش اندوسکوپی ابرو است. در این روش، در قسمت پوست سر یا بین موها، 2 تا 4 برش کوچک زده می شود و با تجهیزات پزشکی، عضلات پیشانی مشاهده می شود و تنگ تر می شوند. همچنین چربی های اضافی این قسمت حذف می شود تا پیشانی صاف شود و ابروها به سمت بالا کشیده شوند.

 • لیفت جانبی ابرو

لیفت جانبی یا لیفت شقیقه ای هم روشی است که روی قسمت خارجی ابروها تمرکز می کند. در این روش، برشهای کوچک روی قسمت خارجی ابرو و نزدیک گوشها ایجاد می شود و با این برشهای ریز، ابروها کشیده تر و کوتاه تر می شوند. در نتیجه انتهای ابرو به بالا می رود و ظاهر فرد جوان تر و زیباتر می شود. لیفت جانبی ابرو از جمله روشهایی است که در سالهای اخیر بسیار محبوب شده است و همراه با سایر روشهای جوانسازی استفاده می شود.

 • لیفت کلاسیک ابرو

لیفت معمولی یا لیفت کلاسیک ابرو، روشی است که در آن، یک برش طولانی در خط موها زده می شود که کل طول پیشانی را در بر می گیرد. با این برش طولانی، جراح و متخصص می تواند تمام عضلات و بافتهای پیشانی شما را مشاهده کند و بتواند موقعیت ابروها را به بالا بکشد و آنها را صاف کند. روش لیفت معمولی ابروها، برای افرادی که کل پیشانی آنها دچار چین و چروک و آثار پیری شده است استفاده می شود.

بهترین کلینیک لیفت ابرو در کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

علاوه بر لیفت ابرو در کرج دیگر خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

لیفت ابرو در کرج
لیفت ابرو در کرج

 

در مجله آلا کلینیک بیشتر بخوانید

تزریق ژل پیشانی در کرج

بوتاکس پیشانی کرج

اقدامات قبل از لیفت ابرو

 • مراجعه به پزشک جهت بررسی وضعیت شما .

برایتان آزمایشاتی تجویز می کند که باید پیش از انجام عمل ، آن ها را انجام داده و نتایج آن را در اختیار پزشک معالج تان قرار دهید.

 • شما باید در صورتی که حساسیت به داروی خاصی دارید ، داروی خاصی مصرف می کند یا این که دچار بیماری خاصی هستید ، پزشک خود را آگاه نمایید.
 • به دستور پزشک معالج خود ، باید از مدتی قبل از انجام عمل لیفت ابرو ؛ مصرف سیگار ، کلیه دخانیات و الکل را متوقف نمایید.
 • مصرف داروهای ضدالتهاب و داروهای رقیق کننده خون ؛ نظیر بروفن ، آسپرین و مواردی از این قبیل که سبب تشدید احتمال خونریزی می شوند .

از مدتی قبل از عمل لیفت ابرو کاملا ممنوع خواهد بود.

 

 لیفت ابرو با استفاده از لیزر

لیفت ابرو با استفاده از لیزر از انواع روش های لیفت ابرو غیرتهاجمی و بدون نیاز به جراحی است.

عملکرد بالا بردن لیزر با ابرو، مشابه همان استفاده از لیزر برای سفت کردن و برطرف کردن شل شدگی پوست است. در این روش طی یک فرآیندی به نام نئوکلاژنز، تولید کلاژن در پوست افزایش می یابد. با حرارت دادن و گرم کردن ماهیچه های اطراف ابرو، آن ها منقبض می شوند و پوست بالای پلک به سمت بالا کشیده می شود. این روش از انواع روش های لیفت ابرو است که بلافاصله بعد از درمان اثرات آن قابل مشاهده است.

در این روش مانند روش تزریق بوتاکس ماده ای به داخل بدن تزریق نمی شود و روشی مؤثر و با کیفیت برای بالا بردن ابرو ها‌ست.

عکس العمل بدن در برابر تزریق ماده خارجی در این روش مشاهده نمی شود؛ اما با توجه به اینکه در ناحیه مورد نظر برش هایی ایجاد می شود، احتمال ایجاد عفونت وجود دارد. از طرف دیگر این روش ها نسبت به سایر روش های لیفت ابرو، روشی گران تر است. بیمار نیاز به چند جلسه لیزر درمانی دارد که این موضوع خود باعث افزایش هزینه می شود.

لیفت ابرو به روش هایفوتراپی

لیفت ابرو با استفاده از روش هایفوتراپی یکی از جدیدترین انواع روش های لیفت ابرو به منظور بالا کشیدن ابروها و برطرف کردن چین و چروک اطراف ابرو است.

در این روش انرژی امواج اولتراسوند با شدت و فرکانس بالا به طور موضعی وارد لایه های عمیق پوست می شوند. انعقاد حرارتی ایجاد شده سبب کشیدگی و سفت شدن پوست پیشانی و بالاکشیدگی ابروها می شود.

لیفت ابرو در کرج
لیفت ابرو در کرج

قیمت لیفت ابرو در کرج

قیمت انواع لیفت های پیشانی و ابرو در ایران از 5میلیون تومان شروع میشود.

اما بسته به شرایط پوستی هربیمار و روش لیفت مورد استفاده متغیر است.

هزینه لیفت ابرو در کرج

جهت مشاوره در رابطه با لیفت ابرو در کرج و هزینه آن ، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02634093135

02634093136

09352500847

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط