لیزر موهای زائد در کرج

لیزر موهای زائد یکی از بهترین گزینه‌ها برای از بین بردن موهای زائد می‌باشد.  در این روش دستگاه لیزر نوری متمرکز را بر روی فولیکول‌ مو می تاباند. رنگدانه‌ها این نور را جذب می‌کنند و باعث کاهش موهای زائد و نازک‌تر شدن موها و در نتیجه به تدریج از بین  رفتن موهای زائد خواهند شد. در ادامه در آلا کلینیک لیزر موهای زائد در کرج را به طور کامل تری بررسی می‌کنیم.

لیزر موهای زائد در کرج

از لیزر برای از بین بردن موهای زائد صورت، ساق پا، چانه، پشت، بازو، زیر بغل، خط بیکینی و دیگر نقاط بدن استفاده می‌کنند.  البته یک نکته بسایر مهم را در نظر داشته باشید که از لیزر موهای زائد بر روی قسمت هایی که تتو وجود دارد نمی‌توان استفاده کرد .

در لیزر موهای زائد با عبور یک پرتو نور از ناحیه تحت درمان و در آنجا توسط رنگدانه موجود در ساقه و فولیکول مو جذب می شود. این گرما تولید می کند که مو را شل می کند و همچنین سلول های درگیر در رشد مو را غیرفعال می کند تا از تشکیل موهای آینده جلوگیری کند.

اگر به دنبال روشی برای رفع موهای زائد هستید که مانند اپیلاسیون یا روش های قدیمی دردناک نباشد، آن را پیدا کرده اید! درمان‌های لیزر موهای زائد بی‌خطر و سریع، کمتر دردناک و طولانی‌تر از درمان‌های حذف موهای زائد سنتی هستند.

چرا لیزر موهای زائد؟

لیزر موهای زائد در کرج

لیزرهای ما روی همه انواع پوست کار می کنند، بنابراین درمان ما به معنای واقعی کلمه برای همه است. آیا نیاز به قانع کننده بیشتری دارید؟ لیزر موهای زائد …

آیا لیزر موهای زائد درد دارد ؟

خیر، برای اکثر افراد لیزر موهای زائد ضرر و دردی ندارد. اکثر مردم درمان را بیش از آنکه دردناک باشد، ناراحت کننده توصیف می‌کنند. لیزر الکساندرایت دارای نوک خنک کننده است که فرایند لیزر را راحت تر می‌کند. سطح ناراحتی بین افراد متفاوت است و همچنین به ناحیه تحت درمان بستگی دارد – اما در الا کلینیک کرج ما به استفاده از بهترین دستگاه لیزر در ایران (الکساندرایت) خیال شما را از بابت درد هنگام لیزر حتی در نواحی حساس آسوده کردیم.

لیزر موهای زائد برای چه کسانی مناسب است؟

لیزر برای چیه کسانی مناسب است در الا کلینیک کرج

به طور کلی استفاده از لیزر موها یازئد منعی ندارد اما لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن رنگ در ساقه و فولیکول مو کار می‌کند بنابراین ما بهترین نتایج را با موهای تیره تر می‌بینیم. به همین دلیل، موهای بلوند، قرمز و خاکستری را نمی‌توان از بین برد. برخی از بیماری‌های زمینه‌ای و داروها ممکن است شما را از درمان محروم کنند، زیرا پیش‌بینی نتایج را سخت‌تر می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با الا کیلینک تماس بگیرید تا مشاوران الا کلینیک شما را راهنمایی کنند.

بیشتر بخوانید: لیزر موهای زائد صورت در کرج

مزایای استفاده از لیزر موهای زائد در کرج

مزایا لیزر موهای زائد در کرج

1- FDA این تکنولوژی را برای کاهش دائمی موهای زائد تایید میکند.

2- صرفه‌جویی در زمان : لیزر سریع ترین روش درمان موهای زائد است.

3- صرفه‌جویی در هزینه موهای زائد : نتایج لیزر بلند مدت است و باعث کاهش رشد موهای زائد به مدت طولانی می شود و با انجام دوره درمان به طور کامل موهای زائد صورت و  بدن ازبین میرود و کل هزینه های جانبی و اضافی صفر میشود.

4- در لیزر خبری از موی زیرپوستی نیست : با از بین بردن فولیکول‌های مو امکان ایجاد موی زیرپوستی از بین می‌رود و موهای جدید زیر پوست پیچ نمیخورد و به طور مستقیم  بیرون می آید.

5- لیزر موهای زائد بدون درد است : درد لیزر موهای زائد شبیه به حس خراش ملایم روی پوست یا بند انداختن است. ولی از آنجائی که آستانه تحمل درد در افراد مختلف متفاوت است ، می توان گفت که درد ناشی از لیزر مو هم در افراد مختلف متفاوت است.

6- اثرگذاری زیاد : بدون شک لیزر موهای زائد موثرترین روش رفع موی زائد بدن است.

7- لیزر موهای زائد به پوست آسیبی نمی‌رساند : لیزر موهای زائد پوستی صاف و یکدست برایتان به جا می‌گذارد.

8- تمام نقاط بدن : به راحتی می توانید حتی نقاط غیر قابل دسترس را لیزر کنید.

9- کاهش رشد موهاى در حال رشد

10- شفاف تر و نرمتر شدن پوست

11- قابل استفاده هم برای خانم ها و اقایان

برای کسب اطلاعات بیشتر، مساوره و  انجام لیزر با به روز ترین دستگاه موجود در ایران با آلا کلینیک کرج تماس حاصل فرمایید.