فیبروز در گلشهر

فیبروز در گلشهر

فیبروز در گلشهر

ابروها اولین شاخص زیبایی در چهره هستند و هر چه ظاهر ابروها کامل تر و قرینه تر باشد ، مطمئنا زیبایی و جذابیت بیشتری را نیز برای چهره ایجاد می کند . در این بخش از مقالات آلاکلینیک به فیبروز در گلشهر می پردازیم. با ما همراه باشید.

عوامل موثر در ماندگاری هاشور به روش فیبروز

رعایت نکات زیر باعث افزایش ماندگاری هاشور ابرو تا 3 سال می شود.

نوع پوست

یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در ماندگاری هاشور ابرو، نوع پوست است. پوست هر چقدر چرب تر باشد ماندگاری هاشور را کمتر می کند. بهتر است قبل از انجام میکرو فیبروز، اسکراپت صورت برای افزایش ماندگاری هاشور انجام داد.

فیبروز در گلشهر
فیبروز در گلشهر

 

تغییر هورمون های بدن

دوران قاعدگی، بارداری و شیردهی از دورانهای است که هورمونهای بدن تغییر می کند و این تغییرات تاثیر زیادی بر ماندگاری هاشور ابرو می گذارد. بنابراین انجام فیبروز را بهتر است به زمانی بعد از این دوران موکول کنید.

آمادگی های لازم قبل از فیبروز ابرو

قبل از انجام فیبروز ابرو باید پوست اطراف ابروها کاملا سالم و بدون آسیب دیدگی ، زخم ، جراحت ، عفونت ، اگزما ، سوختگی و غیره باشد و در صورت وجود این مشکلات ، تمام مراحل بهبودی و ترمیم پوست به پایان رسیده باشد .

به طور کلی توصیه می شود که اگر قصد انجام فیبروز ابرو دارید ، از 30 روز قبل این کارها را انجام ندهید :

 • بوتاکس و فیلر
 • لایه برداری از پوست با مواد و ترکیبات اسیدی
 • لیزر درمانی
 • لایه برداری شیمیایی
 • قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید

 

آیا فیبروز ابرو درد زیادی دارد ؟

برای انجام فیبروز ابرو معمولا از بی حس کننده موضعی استفاده می شود و این موضوع تاثیر خیلی زیادی در کاهش احساس درد و ناراحتی در حین انجام فیبروز ابرو خواهد داشت و چیزی که شما احساس خواهید کرد شبیه به احساس برداشتن ابرو خواهد بود .

با این حال احساس درد و ناراحتی در طول انجام فیبروز ابرو به آستانه تحمل افراد و استرسی که دارند بستگی دارد . هرچه ریلکس تر باشید ، درد و ناراحتی کمتری را تجربه خواهید کرد.

فیبروز در گلشهر
فیبروز در گلشهر

فیبروز ابرو چگونه انجام می شود ؟

برای شروع فیبروز ابروها ، ابتدا روی ابرو و پوست اطراف ابرو بی حس کننده موضعی زده می شود تا درد و ناراحتی کمتری را در طول انجام فیبروز ابرو احساس کنید . سپس از شما خواسته می شود تا بر روی صندلی مخصوص دراز بکشید و چشم های خود را ببینید . متخصص فیبروز ابرو با استفاده از ابزارهای اندازه گیری مخصوصی که دارد ، شکل و مدل ابروها را با توجه به حالت طبیعی ابروها و فرم صورت شما اندازه گیری و ترسیم می کند . سپس بعد از تایید طرح اولیه ابروها توسط شما ، کار فیبروز ابرو شروع می شود .

متخصص انجام فیبروز ابرو ، از یک ابزار دستی و کوچک که شبیه به قلمو است و تیغ ظریف و مخصوصی دارد برای این منظور استفاده می کند و خطوط بسیار ظریف و باریکی که شبیه به تارهای ابرو هستند در جهت رشد ابروها و در لا به لای ابروها و قسمت هایی که طراحی شده است ، می کشد . فیبروز ابرو با استفاده از ابزار استریل شده و یکبار مصرف و رنگدانه های مخصوص انجام می شود.

آیا هر میکروبلیدینگی فیبروز است؟

مطمئنا خیر!
هر گردی گردو نیست!
فیبروز زمانی معنا و مفهوم پیدا می‌کند که برای انجام میکروبلیدینگ فیبروز از سوزن فیبروز و رنگ فیبروز استفاده نمایند. بسیاری از تتوکاران با انجام میکروبلیدینگ نام فیبروز رو بر آن می‌نهند که این کاملا اشتباه است. اکثر تتوکاران با قیمت‌های ارزان و با استفاده از سوزن و رنگ‌های ارزان قیمت خدمات میکروبلیدینگ ارائه می‌دهند که فیبروز نیست. شاید در بعضی مواقع ظاهرا شبیه هم باشند اما در طولانی مدت اصلا شبیه هم نیستند و نتیجه یکسانی ندارند.

فیبروز در گلشهر
فیبروز در گلشهر

قیمت فیبروز ابرو

عوامل بسیار زیادی در قیمت و هزینه فیبروز موثر می‌باشد که از جمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تخصص و مهارت تکنسین
 • میزان و نوع و برند رنگ
 • تعداد سوزن‌ها
 • موقعیت جغرافیای مرکزی که به آن مراجعه کرده اید.

عمق هاشور ابرو

افزایش عمق هاشور توسط تاتوکار ماندگاری آن را بیشتر می کند هرچه هاشور به وسیله قلم دستی میکروبلیدینگ کم عمق باشد، ماندگاری نیز کاهش خواهد یافت.

مزایای فیبروز برای ابروها

 • ایجاد تراکم بالا در ابروها
 • فرم دادن به آرک ابروها
 • پاک کردن راحت فیبروز
 • قرینه سازی ابروها

تفاوت فیبروز ابرو با تاتو

در تاتو، جوهر به طور غیر طبیعی و یک دست و به هم پیوسته به زیر پوست تزریق می‌شود و به دلیل عمقی بودن تزریق، پاک‌کردن آن بسیار دشوار خواهد بود و در آخر هم مقداری از جوهر یر پوست باقی خواهدماند.

اما در روش فیبروز ابرو به دلیل سطحی بودن تزریق، دیگر پاک کردن آن بسیار راحت خواهد بود و اثری از ان بعد از پاک کردن به جا نمی‌ماند و می‌توانید مدل ابرو خود رابه راحتی تغییر دهید و ان را پهن یا باریک بکنید بدون ترس از به جا ماند جای تاتو قبلی.

قلمی که در هاشور فیبروز به کار می‌رود بسیار باریک است و متخصص این کار با ظرافت کامل به طراحی ابروی شما می‌پردازد و به راحتی تار مو‌ها را طراحی می‌کند به صورتی که بعد از انجام این کار کسی متوجه تاتو کردن ابرو‌های شما نشود. اما در تاتو، شکل ابرو‌ها طبیعی نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط