فیبروز در مهرشهر

فیبروز در مهرشهر

فیبروز در مهرشهر

همانطور که می‌دانید فیبروز یک روش علمی است. برانو بابیک با در نظر گرفتن نسبت‌های طلایی در صورت موفق شد 4 الگوی اصلی برای ابرو ترسیم نمود. دراین روش تاتوکار به کمک نسبت طلایی ابروهایی کاملا متفاوت برای افراد مختلف طراحی کند. در این روش رنگدانه‌های طبیعی و سازگار با پوست به کمک یک قلم و سوزن سر آن به لایه دوم پوست تزریق می‌شود. در این بخش از مقالات آلاکلینیک به فیبروز در مهرشهر می پردازیم. با ما همراه باشید.

مزایا و کاربردها

"<yoastmark

دلیل محبوبیت جهانی روش فیبروز ابرو مزایای فراوان آن است. مزیت اصلی این روش ماندگاری موقت آن است. با استفاده از این روش برای زیبا نمودن ابروهای خود دیگر نگرانی مربوط به پاک کردن تاتو سنتی را نخواهید داشت. ماندگاری فیبروز ابرو در تهران بسته به یک سری مراقبت‌ها و شرایط بین 6 ماه تا یک سال متغیر است. در صورتی که به هر دلیل از کار تاتوکار خود راضی نبودید و یا احساس نمودید این مدل برای شما مناسب نیست نگران نباشید بعد از چند ماه می توانید مراحل را از ابتدا شروع کرده و یا در صورت داشتن عجله می‌‌توانید خطوط ابرویتان را پاک کنید.

شناسایی رنگ و نوع پوست قبل از انجام فیبروز ابرو

قبل از انجام فیبروز ابرو، کاربر باید پوست مراجعه کننده را ارزیابی کند. رنگ آن را بشناسد و نوع پوست را تشخیص دهد. رنگ پوست ها با هم متفاوت است و نسبت به پیگمنت خاص هر پوست، باید رنگ مناسب آن پوست شناسایی شود. به طور مثال، رنگ پوست سفید، قرمزی دارد پس رنگ هایی که قرمزی دارند را نمی توان انتخاب کرد. اگر رنگی هم انتخاب شود که تناژ قرمزی دارد باید از مکمل استفاده شود. همین طور، در مقابل پوست های تیره پیگمنت های آبی و بنفش دارند و در صورت استفاده از این رنگ ها هم باید از مکمل استفاده کرد.

"<yoastmark

عدم رعایت هر کدام از این نکات، از رنگ ها قرمزی، سبزی و کبودی بر جای می ماند که بسیار زشت و زننده است. اگر برای پوست های چرب، رنگ هایی بر پایه روغن استفاده کنید، نتیجه آن ریزش زود هنگام آن است. همین طور برای پوست های خشک با ترکیب فقط آب استفاده کنید، باعث ریزش زود به هنگام آن خواهد شد. پس یک کاربر حرفه ای و متخصص با تشخیص درست از پوست و ترکیب آب و روغن می تواند نتیجه عالی ایجاد کند. مهارت و تجربه پیگمنت کار در ایجاد یک کار مطلوب بسیار موثر است.

مراحل فیبروز ابرو

  1.  مشورت با میکرو کار قبل از انجام میکروبلیدینگ فیبروز ابرو . فیبروز ابرو در اصفهان
  2. کشیدن مدل ابرو متناسب با فرم صورت و با استفاده از نسبت طلایی فی
  3. انتخاب رنگ مناسب
  4. استفاده از ماده بی حسی برای کاهش درد و شروع کار میکروبلیدینگ که معمولاً زایلاپی هستند که بهشون لیدوکائین میگن
  5. وارد کردن رنگ آنها به زیر پوست با هر ضربه
  6. قرار دادن رنگ برای جذب بدن به پوست پاک کردن رنگ های اضافه پس از کاهش استفاده از پماد به مدت ۷ روز

"<yoastmark

فیبروز برای چه کسانی امکان پذیر است؟

فیبروز یکی از روش های محبوب برای انجام آرایش نیمه دائم در این روزهاست. به دلیل مزایای بی شمار فیبروز که در مقاله های قبل در مورد آن صحبت کردیم، بیشتر افراد که قصد بهبود مدل ابروهای خود را دارند این روش را برای طراحی ابروی خود انتخاب می کنند.
اما در انجام فیبروز ابرو محدودیت هایی وجود دارد و این روش برای همه افراد امکان پذیر نمی باشد. از سوی دیگر یکسری نکات را باید قبل از انجام فیبروز و همچنین پس از انجام این روش به منظور ماندگاری بالاتر فیبروز انجام داد.
در این مقاله سعی داریم این نکات را گرد هم بیاوریم تا اگر شما قصد انتخاب فیبروز ابرو را به عنوان یک روش آرایش نیمه دائم برای ابروهای خود دارید، بتوانید راحت تر و با اطلاعات بیشتر در این خصوص تصمیم گیری نمایید.

قدامات لازم بعد از انجام فیبروز

بعد از انجام فیبروز هم باید مواردی را برای گرفتن نتیجه بهتر رعایت کنید که در اینجا به بخشی از این نکات اشاره خواهیم کرد.
۱۰٫ اول از همه باید این نکته را در نظر داشته باشید که تا دو روز نباید آب به محل فیبروز برسد.
۱۱٫ محل فیبروز را هرگز نخارانید و پوست های خشک شده اون رو نکنید و اجازه دهید به مرور زمان از بین بروند.
۱۲٫ بهتر است تا چند روز از هیچگونه محصول آرایشی بهداشتی، شوینده صورت و کرم به روی ابروهای خود استفاده نکنید.
۱۳٫ بعد از انجام فیبروز هرچقدر کمتر در معرض نور آفتاب باشین بهتر است.
۱۴٫ بعد از انجام فیبروز تا یک هفته استخر، سونا و جکوزی نروید.

"<yoastmark

نکات مهم در فیبروز

متاسفانه در صورتی که قبلا از روش‌های سنتی تاتو ابرو استفاده نموده‌اید، نمی‌توانید از این روش برای ابروی خود استفاده نمایید. در صورتی که در دوران بارداری و شیردهی هستید بهتر است تا انتها این دور تحمل نمایید. برای افزایش ماندگاری این روش بهتر است بعد از انجام فیبروز ابرو پوست خود را چرب نگه‌ دارید و تا 3 روز بعد از اتمام کار خود به هیچ عنوان ابروی خود را شستشو نداده و مالش ندهید. این عوامل در ماندگاری خطوط هاشور بی تاثیر نیستند اما نکته مهم نوع پوست شخص است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط