سابسیژن برای جای بخیه

جای بخیه و زخم هر چقدر هم که کوچک باشد می‌تواند برای بسیاری از افراد موجب نارضایتی و ناراحتی شود. جای زخم یا اسکار زمانی ایجاد می‌شود که بدن شما یک زخم ایجاد شده در اثر عفونت، تصادف، جراحی یا التهاب را ترمیم می‌کند. اسکارها از نظر شکل و اندازه متفاوت بوده و معمولاً به شکل ضخیم و قرمز ظاهر شده و با گذشت زمان رنگ آن‌ها روشن‌تر می‌شود. این اسکارها ممکن است برآمده، فرورفته و یا صاف باشند. در این مقاله از سایت آلا کلینیک می‌خواهیم ببینیم که این روش چیست، چگونه عمل می‌کند و چه استفاده‌هایی دارد. همچنین در رابطه با سابسیژن برای جای بخیه  با شما صحبت کنیم.پس با ما همراه شوید.

سابسیژن چیست؟

سابسیژن یکی از رایج ترین و در عین حال محبوب ترین روش های درمانی برای از بین بردن درمان جوش، جای جوش، اسکار و آکنه می باشد.

برخی از انواع جوش ها در ناحیه چانه و شقیقه وجود دارد که باعث می شود جای زخم ها تو رفته شود. با استفاده از سابسیژن می توان این فرو رفتگی ها را برطرف کرد.

سابسیژن در واقع یه روش پیشرفته امروزی است که در کمترین زمان، بهترین نتایج را به جهت رفع جای جوش می توان از آن استفاده کرد.

سابسیژن برای جای بخیه
سابسیژن برای جای بخیه

 

سابسیژن برای از بین بردن جای بخیه

سابسیژن روشی است که برای از بین بردن جاهای زخم به‌ جای مانده از آسیب‌های فیزیکی یا عمل‌های جراحی به کار می‌رود.

این روش همچنین برای کاهش تأثیر خطوط پیری مانند خطوط خنده و خطوط اخم بین ابروها نیز به کار می‌رود.

در روش سابسیژن، لایه‌ی بافت سطحی پوست در ناحیه‌ی آسیب دیده، با استفاده از یک سوزن ریز یا سیم، به‌دقت از بافت‌های عمیق‌تر جدا می‌شود.

با انجام این کار می‌توان بافت اسکار را شل کرد، جریان خون را در زیر اسکار تقویت کرد و باعث تحریک تولید کلاژن جدید شد که در نهایت سبب بهبودی ظاهری اسکار یا خطوط هدف می‌شوند.

پزشک این روش سابسیژن را با روش تزریق ژل ترکیب می‌کند.

این ترکیب نتایج بسیار قابل‌ ملاحظه‌ای در بر داشته و می‌تواند تولید کلاژن و بازسازی اسکار برای گرفتن نتایج بلندمدت را تحریک کند.

تفاوت سابسیژن و میکرونیدلینگ

سابسیژن نیز یک روش ایمن و سریع بوده که مناسب برای درمان انواع مختلفی از اسکار‌ها همانند اسکار‌های ناشی از چین و چروک، اسکار ناشی از جای جوش و بیماری‌های پوستی می‌باشد. اگر این فرورفتگی‌های سطحی باشند با استفاده از روش‌های ار اف فرکشنال و CO۲ فرکشنال می‌توان آن‌ها را از بین برد. ولی اگر فرورفتگی‌ها عمقی باشند با این نوع روش‌ها برطرف نمی‌شوند. در واقع فرورفتگی‌های عمیق با استفاده از سابسیژن قابل درمان است.

سابسیژن برای جای بخیه
سابسیژن برای جای بخیه

زمان بهبودی سابسیژن برای جای بخیه چه قدر طول می کشد؟

فورا بعد از درمان قدری قرمزی و تورم بوجود مي‌ايد که ۲ تا ۳ روز ادامه خواهد داشت. درد بعد از درمان بسیار کم است. کبودی متدوال است و طی ۲ تا ۱۰ روز، بسته به بهبودی و نوع پوست شما، رفع ميشود .

کلینیک آلا

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

سابسیژن برای جای بخیه
سابسیژن برای جای بخیه

در آلا کلینیک بیشتر بخوانید:

 

مراقبت های قبل از سابسیژن برای جای بخیه

سابسیژن برای جای بخیه
سابسیژن برای جای بخیه

مراقبت های پس از سابسیژن برای جای بخیه

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *