رفع تیرگی واژن در کرج

رفع تیرگی واژن در کرج

رفع تیرگی واژن در کرج

امروزه در تمامی زندگی های زناشویی برای حفظ یک رابطه عاشقانه و افزایش علاقه ، داشتن یک رابطه جنسی موفق بسیار تاثیرگذار می باشد. یکی از راههای داشتن رابطه جنسیموفق، زیبایی و جوانسازی ناحیه تناسلی می باشد . باعث افزایش میل و اشتیاق در رابطه جنسی و درنهایت تشدید وابستگی و علاقه طرفین می گردد. در این مقاله از سایت آلا کلینیک می‌خواهیم ببینیم که علت تیرگی واژن و راه رفع آن چیست.همچنین درباره یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی رفع تیرگی واژن در کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

رفع تیرگی واژن در کرج
رفع تیرگی واژن در کرج

 

روش های رفع تیرگی واژن

روش های مختلفی به منظور رفع تیرگی ناحیه تناسلی وجود دارد که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم …

سفید کردن ناحیه تناسلی با کرم های شیمیایی

در گذشته پمادهای شیمیایی به منظور سفید کردن ناحیه تناسلی مورد استفاده قرار می گرفت که نتایج خوبی را در برنداشت .

زیرا پوست ناحیه تناسلی بسیار حساس است و همین امر موجب روشن سازی واژن نخواهد شد .

سفید کردن ناحیه تناسلی با صابون

صابون دارای ph بوده و استفاده از صابون موجب بر هم زدن تعادل ph ناحیه تناسلی می شود و منجر به تیرگی ناحیه تناسلی می گردد .

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

امروزه یکی از روش های مناسب برای سفید کردن ناحیه تناسلی استفاده از لیزر می باشد.

زیرا استفاده از این روش عارضه ای نخواهد داشت در صورتی که هر روش دیگری با عوارضی همراه خواهد بود .

لیزر از بهترین و سریعترین روش ها به منظور سفید سازی این ناحیه می باشد . طول مدت زمان انجام این روش حدود سی دقیقه خواهد بود .

قبل از شروع به لیزر از کرم های بی حسی استفاده می شود. لذا این روش کاملا بدون درد خواهد بود و هیچ گونه خطری برای فرد نخواهد داشت .

اشعه لیزر موجب می شود تا رنگدانه های پوستی از بین برود . همین امر موجب رفع تیرگی ناحیه تناسلی می شود .

 

بهترین روش رفع تیرگی واژن در کرج

روش های مختلفی جهت روشن سازی ناحیه تناسلی به گوش همه ما رسیده است.

مانند استفاده از کرم های مختلف یا حتی استفاده از داروهای گیاهی متنوع که هر کدام از آنها ممکن است معایب و مزایایی داشته باشد.

اما در کنار همه این روش ها، روش دیگری وجود دارد که امروزه طرفداران زیادی در بین خانم ها پیدا کرده است .

با استفاده از آن در مدت زمان بسیار کوتاه می توان به نتیجه مطلوب و دلخواه خود رسید که در کنار آن عوارض بسیار کمی را به دنبال دارد.

اما یکی از روش های موثر در درمان تیرگی ناحیه تناسلی، لیزر واژینال می باشد.

لیزر نواحی مقعد، پرینه، قسمت داخلی و خارجی واژن را هدف قرار می دهد تا رنگ پوست روشن شود.

روشن سازی واژن با لیزر نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. درمان معمولاً حدود 30 دقیقه طول می کشد.

افرادی که تحت درمان روشن سازی واژن قرار می گیرند 3 روز بعد از درمان نباید از هیچ گونه کرمی استفاده کنند. محل را اصلاح کنند، یا تحت نور مستقیم آفتاب قرار گیرند.

رفع تیرگی واژن در کرج
رفع تیرگی واژن در کرج

 

مرکز رفع تیرگی واژن در کرج

کلینیک آلا

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

 

در آلا کلینیک بیشتر بخوانید:

رفع تیرگی واژن در کرج
رفع تیرگی واژن در کرج

آیا سفید کردن واژن موجب ایجاد مشکلات ناباروری می شود؟

سفید کردن واژن و تمامی فعالیت های لیزری که در ناحیه تناسلی انجام می شود، موجب ناباروری نمی گردد. زیرا میزان نفوذ اشعه لیزر بسیار پایین است و حداکثر تا زیر مخاط می رسد و تنها موجب تحریک سلول ها و بافت کلاژن سازی و موارد دیگر نمی شود و مشکلاتی نظیر: نازایی، کیست تخمدان، درد لگن، مشکلات تخمدان و … ایجاد نمی شود.

آیا لیزر و رفع تیرگی واژن در کرج در دختران قابل انجام است؟

انجام لیزر روشن سازی واژن در دختران باکره بلامانع است .

لیزر سفید سازی مشکلی برای تخمدان ها ایجاد نمی کند .

سطح و عمق نفوذ لیزر بسیار کم بوده و تنها به پوست و زیر پوست نفوذ کرده و به اندام های داخلی، بافت بدن و تخمدان نفوذ نخواهد کرد و به همین منظور مشکل ساز نمی باشد.

انجام سفید کردن واژن در دوران بارداری امکان پذیر است؟

سفید کردن واژن با لیزر بدون عارضه بوده و در طول دوران بارداری نبایست از این روش درمانی استفاده نمود. تنها دلیل استفاده از لیزر درمانی در این دوران بدین دلیل است که هیچ گونه درمان اضافی در این زمان انجام نمی شود.

مدت زمان انجام روشن سازی واژن با لیزر پس از زایمان حدود شش ماه پس از بازگشت آناتومی بدن به حالت نرمال و ایجاد بالانس هورمونی قابل انجام است . شیردهی منعی برای انجام لیزر نخواهد بود.

به هر حال تیرگی در دوران بارداری در ناحیه تناسلی، خط روی شکم و ناف، چین های گردن و زیر بغل ایجاد می شود و درمان با لیزر پس از شش ماه قابل انجام است در نهایت می توانید از روش های همچون لیزر، کربوکسی تراپی، دارویی و موضعی استفاده نمایید.

رفع تیرگی واژن در کرج
رفع تیرگی واژن در کرج

 

هزینه رفع تیرگی واژن در کرج

هزینه روشن کردن واژن با لیزر بستگی به میزان تیرگی ناحیه تناسلی و همچنین تعداد جلسات مورد نیاز در کامل کردن دوره درمانی دارد.

البته باید گفت که نوع دستگاه مورد استفاده برای سفید کردن واژن نیز در هزینه موثر است.

مطالب مرتبط

تماس جهت رزرو 8صبح تا10شب