جراحی کاشت ابرو چگونه است

جراحی کاشت ابرو چگونه است

جراحی کاشت ابرو چگونه است

کاشت ابرو روشی بی‌خطر است و می‌تواند نتایج طبیعی را برای کسانی که موی ابروی خود را از دست داده‌اند یا اثر زخمی در ناحیه ابرو دارند بوجود آورد. این ترمیم, درمانی موثر برای ریزش جزئی و کلی موی ابرو می‌باشد. در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی کاشت ابرو و اینکه جراحی کاشت ابرو چگونه است با شما همراهان گرامی صحبت کنیم.

مزایای کاشت ابرو

  • افزایش تراکم موهای ابرو
  • طراحی شکل و شمایل ایده‌آل ابرو با توجه به ترکیب هندسی صورت و سلیقه‌ی شما
  • نتایج‌ طبیعی‌تر از تاتو، میکروبلیدینگ و هاشور ابرو
  • پوشاندن زخم‌ها و سایر مشکلات صورت در ناحیه‌ی ابرو
  • نتایج دائمی و همیشگی با موهای طبیعی
جراحی کاشت ابرو چگونه است
جراحی کاشت ابرو چگونه است

بیشتر بخوانید:

مراحل جراحی کاشت ابرو چگونه است

طراحی ابروها

قبل از انجام عمل کاشت ابرو، در یک جلسه مشاوره با پزشک در مورد اهداف و انتظارات خود صحبت می کنید. در این جلسه تصمیم می گیرید که آیا پیوند ابرو روشی مناسب برای شما است یا خیر.

 

شما و پزشکتان ابروهای ایده آل خود را طراحی خواهید کرد. پزشک مواردی که لازم است را به شما توصیه می کند، اما به نظرات شما نیز گوش می دهد. با طراحی ابروها قبل از عمل می توانید مطمئن باشید که نتایج این روش طبیعی و رضایت بخش خواهد بود.

 

سپس مشخص می شود که موهای اهدا کننده از کجا و چگونه برداشته می شود. بیشتر افراد موهای خود را از قسمت پشت سر استخراج می کنند، اما بهترین گزینه برای هر فرد بستگی به این دارد که بلندی موهای شما چقدر است. موهای اهدا کننده باید از قسمت کامل و سالم مو تهیه شوند، تا فولیکول های از دست رفته قابل توجه نباشند.

 

اعمال بیهوشی

بیشتر افراد قبل از پیوند ابرو از داروی آرام بخش خوراکی استفاده می کنند که باعث آرامش آنها در طی عمل می شود. پزشک همچنین از بیحسی موضعی در ناحیه ابرو و ناحیه ای اهدا کننده استفاده خواهد کرد. در حین عمل بیدار خواهید شد، اما هیچ دردی احساس نخواهید کرد.

 

برداشت و آماده سازی گرافت

با کمک تیم جراحی جراح موهای اهدا کننده را برداشت می کند. این موها معمولاً از پشت سر یا پشت گوش استخراج می شوند. دو روش اصلی برای برداشتن موهای اهداکننده وجود دارد: FUE و FUT. با استفاده از FUE یا استخراج واحد فولیکول، پزشک از یک پانچ برای جدا کردن موها به صورت جداگانه تا زمانی که به اندازه کافی جمع شود استفاده می کند.

 

اما در روش FUT پزشک یک نوار کامل از پوست را از پشت سر شما خارج می کند. سپس ، تیم جراحی با استفاده از میکروسکوپ پیوندها را از نوار خارج کرده و آنها را برای قرار دادن در ابرو آماده می کنند.

جراحی کاشت ابرو چگونه است
جراحی کاشت ابرو چگونه است

کاشت و جراحی کاشت ابرو چگونه است

جراح شما یک به یک گرافت مو را در ابروهای شما قرار می دهد. در این مرحله با دقت هر مو در زاویه صحیح کاشت می شود تا همانند موهای طبیعی ابرو رشد کنند. بنابراین روشی طولانی مدت می باشد و به طور معمول حدود چهار ساعت طول می کشد، اما بسته به تعداد پیوندها، ممکن است زمان کاشت ابرو طولانی تر یا کوتاه تر باشد.

 

احتمالاً پزشك دو ساعت پس از اتمام عمل صبر می كند تا مطمئن شود شما از نتایج راضی هستید. آنها می توانند تغییراتی ایجاد کنند و یا موهای بیشتری را اضافه کنند تا ابرو به شکل و حجم مناسب برسد.

 

مشاهده نتیجه نهایی

بیشتر افراد بعد از عمل احساس درد و ناراحتی کمی دارند و ممکن است پوسته های ریز و درشتی در اطراف ابرو های کاشت شده ایجاد شود یا ممکن است این منطقه برای چند روز قرمز شود. برخی از افراد دچار کبودی یا تورم در اطراف چشمشان می شوند، اما اکثر مردم این مشکل را ندارند. حتی اگر کبودی یا تورم داشته باشید احتمالاً قابل توجه نخواهد بود.

کاندیدای مناسب کاشت ابرو

کاشت ابرو برای خانم‌ها و آقایان ممکن است و از نظر جنسیت محدودیتی نداریم. به طور کلی اگر پوست ناحیه‌ی ابروهای شما سالم باشد، می‌توانید عمل ترمیم ابرو را انجام بدهید. اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، در صورتی که یک یا چند مورد از موارد زیر در مورد شما صدق می‌کنند، کاندیدای مناسبی برای ترمیم ابروها هستید:

  • تراکم کم یا فقدان مادرزادی ابرو،
  • شکل و حالت نامناسب ابروها،
  • از دست رفتن همه یا بخشی از ابروها به دلیل آسیب‌های مختلف مثل سوختگی، زخم، شکستگی و جراحی،
  • کم‌پشت شدن و نازک شدن ابروها ناشی از برداشتن بیش از حد موهای ابرو،
  • نیاز به طبیعی‌سازی و بهبود ظاهر ابروهای تاتو شده یا هاشور خورده.
جراحی کاشت ابرو چگونه است
جراحی کاشت ابرو چگونه است

پروسه جراحی کاشت ابرو چگونه است؟

برای انجام کاشت ابروهای خود ابتدا باید یک کلینیک معتبر همچون کلینیک تخصصی پیوند ابرو هلیا در این زمینه پیدا کنید. باید دقت داشته باشید که پیوند ابرو به مهارت بیشتری نسبت به کاشت مو نیاز دارد زیرا خواب ابرو در نواحی مختلف متفاوت است و موها با زاویه‌ی بیشتری در این ناحیه رشد می‌کنند. باید مراقب باشید تا به هیچ وجه عمل کاشت ابرو را در یک کلینیک غیرمجاز انجام ندهید. شاید این کلینیک قیمت کمتری از شما دریافت کند اما در نهایت چنین کاری برای هر کسی، گران تمام خواهد شد.

چرا که طبیعتا هیچ چیز به اندازه سلامت فرد در اولویت نیست. اگر یک عمل پیوند ابرو موفقیت آمیز با هزینه‌ای بیشتر انجام دهید، به مراتب سودمند‌تر از آن است که یک عمل ناموفق کاشت ابرو را با هزینه‌ای کمتر پشت سر بگذارید. چرا که این کار، خسارت‌های بزرگی برای شما به همراه خواهد داشت.

این امر اهمیت پیوند ابرو را توسط پزشک ماهر و با تجربه که بتواند علم و هنر را کنار هم به کار بگیرد نشان می‌دهد. معمولاً یک یا چند جلسه مشاوره قبل از انجام عمل پیوند طبیعی ابرو در کلینیک هلیا برگزار می‌شود و طی این جلسات یک سری آزمایش‌ها و بررسی‌های پزشکی بر روی بیمار انجام می‌شود.

همچنین میزان موی برداشتی نیز تعیین شده و هزینه‌های عمل به بیمار اطلاع داده می‌شود. سپس روز عمل کاشت مو تعیین و مراقبت‌های قبل از پیوند ابرو به فرد ارائه می‌شود. در زمان مقرر برداشت و کاشت فولیکول‌های مو توسط پزشک انجام می‌گیرد و فردی که از روش FUE در کاشت ابرو استفاده کرده است، می‌تواند بعد از جراحی به راحتی زندگی عادی خود را داشته باشد.

جراحی کاشت ابرو چگونه است
جراحی کاشت ابرو چگونه است

مرکز جراحی کاشت ابرو در کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط