جراحی چال گونه در کرج

جراحی چال گونه در کرج

جراحی چال گونه در کرج

چال لپ به صورت طبیعی در افراد بسیار کمی وجود دارد و اغلب افرادی که گونه هایشان چال ندارد در حسرتچال لپ هستند.اما اینگونه افراد دیگر نباید در حسرت چال خنده باشند زیرا امروزه  جراح متخصص می تواند با انجام جراحی چال لپ ،  فرو رفتگی های زیبا در لپ را برای فرد ایجاد نماید.در این مقاله از سایت آلا کلینیک می‌خواهیم ببینیم که این روش درمانی چیست، چگونه عمل می‌کند و چه استفاده‌هایی دارد. همچنین در رابطه با یکی از خدمات خود یعنی جراحی چال گونه در کرج  با شما صحبت کنیم.پس با ما همراه شوید.

مراحل جراحی چال گونه در کرج

عمل چال گونه به‌صورت سرپایی و در مدت حدود 20 دقیقه انجام می‌گیرد. غالباً این عمل تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود، اما در صورت تقاضای فرد تحت عمل، می‌توان از متخصص بیهوشی برای انجام بیهوشی کامل بر روی فرد بهره برد.

در این عمل با برش دهان و ماهیچه گونه از داخل و برداشتن قسمتی از ماهیچه صورت، متناسب با عمق و گردی تأییدشده از طرف بیمار در جلسات مشاوره، و بخیه زدن دوباره قسمت بریده‌شده و به داخل کشیدن پوست صورت توسط بخیه‌های جذبی، بدون آنکه بر روی صورت نشانه‌ای از رد بخیه و یا برش جراحی باقی بماند، چال گونه بر روی صورت فرد ایجاد می‌شود.

این چال در روزهای ابتدایی و گاهی چند هفته، به‌صورت دائمی بر روی صورت فرد قابل‌مشاهده است؛ اما پس از گذشت این مدت و بازسازی ماهیچه‌های صورت به‌صورت طبیعی و طی متابولیسم بدن، این چال فقط در زمان خنده بر روی صورت قابل‌مشاهده است و ظاهری طبیعی‌تر به خود می‌گیرد.

جراحی چال گونه در کرج
جراحی چال گونه در کرج

 

برگشت جراحی چال گونه

اگرچه ایجاد چال گونه یک روش طولانی مدت است، اما به این معنی نیست که کاملاً برگشت ناپذیر است. ایجاد چال ممکن است تا حدی قابل بازگشت باشد.

در حالت برشگت پذیر، ممکن است بافت گونه آزاد و در نتیجه پوست از عضله زیرین جدا شود. مانند تمام عمل­های زیبایی استثناهایی وجود دارد.

پزشک قبل از عمل با شما در مورد خطرات، مزایا و گزینه­ های پیش رو صحبت خواهد کرد. در برخی موارد نادر ممکن است پس از جراحی عضلات گونه به طور موقت ضعیف شوند که بعد از گذشت چند هفته برطرف می­شوند.

کلینیک جراحی چال گونه در کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

علاوه بر عمل چال گونه در کرج  دیگر خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید

جراحی چال گونه در کرج
جراحی چال گونه در کرج

در آلا کلینیک بیشتر بخوانید :

 

دوره ریکاوری (بهبود) بعد از عمل چال خنده

بعد از حدود دو هفته، بخیه های نامرئی و جذب شده و پوست حالت طبیعی خود را دوباره پیدا میکند. بعد از این مدت، زمانی که فرد میخندد، یک ارتباط بسیار ظریف بین پوست و عضله ایجاد شده و یک چال زیبا، پدید می آید. این دوره بسته به بهبود و میزان برداشت بافت ، از چند روز تا چند هفته متفاوت است. به طور کلی، به چند هفته زمان نیاز است تا نتیجه جراحی کاملا طبیعی به نظر برسد. بعد از انجام جراحی، قادر به خوردن هر نوع غذایی خواهید بود. اما بهتر است که ابتدا صبر کنید تا داروی بی حسی کاملا از بین برود.

عوارض عمل زیبایی چال لپ چیست؟

گرچه این عمل در مدت زمان کوتاه و به صورت غیر تهاجمی قابل انجام است، اما در برخی موارد، خصوصا در شرایطی که پزشک تجربه و مهارت کافی را ندارد، با عوارضی همراه است. در برخی موارد، احساس ضعف در ناحیه تحت عمل، تا چند ماه بعد از جراحی همراه فرد خواهد بود. علاوه بر این، این احتمال وجود دارد که عضله داخل دهان آسیب دیده و تا حدی شل شود. پزشک قبل از انجام جراحی، با توجه به شرایط شما، نوع چال و عمق آن، شما را را عوارض احتمالی مطلع خواهد کرد.

جراحی چال گونه در کرج
جراحی چال گونه در کرج

نتایج عمل چال گونه

چالی که توسط جراحی در خط خنده قرار می گیرد در ابتدا عمیق می باشد اما به تدریج در طول مدت ۶ ماه بعد از جراحی کم عمق می شود و در نهایت شکل چال طبیعی تبدیل می شود.

شاید بتوان گفت که یکی از بزرگ‌ترین مزایای عمل جراحی ایجاد چال گونه آن است که نتایجی ماندگار و دائمي برای فرد دارد.شما می‌توانید چال گونه‌های جدید خود را بلافاصله بعد از آنکه این عمل به پایان می‌رسد، در صورت خود ببینید.

چال گونه‌های طبیعی معمولاً فقط هنگامی که شخص لبخند می‌زند یا احساساتی را با چهره خود بیان می‌کند، دیده می‌شوند. از آنجا که در عمل ایجاد چال گونه هم فرایندی کاملاً مشابه با چال گونه طبیعی طی می‌شود، بنابراین چال گونه‌های ایجاد شده فقط وقتی که لبخند می‌زنید، پدیدار می‌شوند.

جراحی چال گونه در کرج
جراحی چال گونه در کرج

هزینه جراحی چال گونه در کرج

هزینه انجام این جراحی، مشابه با دیگر عملها، به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از عوامل تاثیرگذار در این هزینه عبارت هستند از: نوع چال، عمق چال ایجاد شده، پزشک جراح، کلینیک زیبایی، مواد بی حسی و … . به همین خاطر بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در کلینیک آلا تماس بگیرید.

تلفن :

 

مطالب مرتبط

تماس جهت رزرو 8صبح تا10شب