تزریق ژل گونه با کانولا درکرج

همان طور که می دانید تزریق ژل گونه این روز ها محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کرده ودر واقع با روش های جدیدی چون کانولا این محبوبیت بیشتر شده است چرا که این روش هم راحت است هم عوارض ودرد کمتری دارد.که در این مقاله تزریق ژل گونه با کانولا در کرج از سری مقالات آلا کلینیک به آن پرداخته ایم.

ژل گونه چیست؟

درواقع تزریق ژل گونه یکی از عمل های زیبایی می باشد که این روزها بین مردم محبوبیت پیدا کرده در واقع با گذر زمان وافزایش سن باعث می شود که صورت وگونه ها دچارافتادگی شود که تزریق ژل گونه یکی از بهترین روش ها برای افزایش حجم ناحیه گونه می باشد.وهمین طورباعث از بین رفتن چین وچروک ها می شود.وجذابیت وزیبایی شما را افزایش می دهد.

تزریق ژل گونه با کانولا درکرج
تزریق ژل گونه با کانولا درکرج

تزریق ژل گونه با کانولا:

در واقع تزریق ژل گونه با کانولا یکی از به روز ترین وهمین طور پیشرفته ترین روش های تزریق ژل گونه می باشد که در این روش به جای استفاده از سوزن ها که به صورت دستی این کار انجام می شد از دستگاه های پیشرفته در این زمینه استفاده می شود.یکی از مزیت های مهم استفاده از دستگاه این می باشد که امکان آسیب رسیدن به بافت های صورت کاهش می یابد.

در واقع برای تزریق ژل گونه از کانولای با نام میکروکانولا استفاده می شود،برای اینکه بخواهیم این کار را انجام دهند در ابتدا پوست را با استفاده از پماد بی حسی، بی حس می کنند.وپس از آن با استفاده از یک سوزن سوراخی ایجاد کرده بر روی پوست واز همان سوراخ کانولا را به  داخل گونه انتقال می دهند.

اما برای تزریق چربی درابتدا از قسمت هایی از بدن که میزان چربی آن ها بیشتر است چربی را از آن قسمت خارج کرده وپس از خارج کردن چربی آن را آماده تزریق می کنیم.آماده کردن برای تزریق بدین معنی می باشد که زمانی که چربی را استخراج می کنید همراه با املاح می باشد اما برای تزریق ما نیاز به چربی خالص داریم چرا که چربی خالص ماندگاری بیشتری دارد،و باید املاح را از آن جدا کرد.

تفاوت تزریق ژل با روش کانولا وسوزن :

زما نی که از کانولا برای تزریق ژل گونه استفاده می کنید احتما زخم وکبودی وآسب رسیدن به پوست کاهش می یابد.اما استفاده ازهمان حالت دستی امکان آسیب رسیدن به پوست وجود دارد.

اما زمانی که  کانولا را وارد پوست می کنید این امکان را دارد که به هر قسمت که می خواهید حرکت دهیدومواد ژل را تزریق کنید.

مزیت های های تزریق ژل با کانولا:

زمانی که از کانولا استفاده می کنید درد کمتری احساس می کنید.

استفاده از کانولا باعث می شود که تعداد دفعات تزریق کمتر شود.

با استفاده از کانولا خونریزی کاهش می یابد.

در هنگام استفاده از سوزن برای تزریق ژل این امکان وجود دارد که وارد جریان خون شود وهمین موضوع آسب های جدی به شما وارد می کند.اما با اسفاده از کانولا این درصد به شدت کاهش می یابد.

کانولا انعطاف پذیری بیشتری دارد.همان طور که گفته شد در کانولا تعدادنقاط تزریق کم است اما در مقابل سطح بیشتری را پوشش می دهد.

چه کسانی می توانند تزریق ژل گونه را انجام دهند:

اما برای تزرق ژل یک سری از افراد کاندیدهای مناسبی هستند که در ذیل به آن پردخته ایم.

 

تزریق ژل گونه با کانولا درکرج
تزریق ژل گونه با کانولا درکرج

مراقبت هایی که قبل از تزریق ژل گونه به روش کانولا باید انجام داد:

اطلاعات تماس

آدرس: فلکه اول گوهردشت،برج پارمیدا،طبقه دوم،واحد 201

02634093136

02634093135

09352500847

آخرین مقالات:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *