تزریق فیلر لب در کرج

تزریق فیلر لب در کرج

تزریق فیلر لب در کرج

یکی از کارهای زیبایی که افراد برای حجم دهی به لب ها و زیبا تر شدن انجام می دهند تزریق ژل لب یا همان فیلر لب است . در این فرایند پس از ورود هیالورنیک اسید به لب به دلیل ویژگی جذب کننده این ماده آب و رطوبت را به آن جذب کرده و حجم آن را افزایش می‌دهند. همچنین ماده ایست که به طور طبیعی دربافت های بدن یافت می شود . در این مقاله از سایت کلینیک آلا قصد داریم در رابطه با یکی از خدمات خود یعنی تزریق فیلر لب در کرج ، و در کل هر آنچه که باید دررابطه با تزریق فیلر بدانید را شرح داده و بررسی کنیم.

تزریق فیلر لب در کرج
تزریق فیلر لب در کرج

 تزریق فیلر لب در کرج و مزایای آن

قبل از تزریق فیلر بر لب ابتدا لب را با مواد ضد میکروبی کاملا ضد عفونی می‌کنند و بعد لب را توسط بی حسی موضعی  بی حس می‌نمایند تا در تزریق فیلر ،مراجعه کننده هیچ دردی را احساس نکند روش تزریق فیلر،روشی بدون درد است  همچنین فرایند بسیار آسان و سریع می‌باشد که کمترین زمان را به خود اختصاص داده است تزریق فیلر هیچ دوره نقاهتی را برای بیمار به همراه ندارد از همین رو سبب رضایت همه قرار گرفته است.(برای مطالعه مقاله فیلر صورت در کرج کلیک کنید)
تزریق فیلر به دلیل وجود هیالورونیک ماندگاری بسیاری نسبت به سایر روش ها دارد و تزریق فیلر لب ،عاری از هرگونه آلرژی و عفونت برای شخص می‌باشد.

کلینیک تزریق فیلر لب در کرج

برای تزریق فلیر لب در کرج می‌توانید به آلا کلینیک مراجعه کنید. شما در آلا کلینیک به طور رایگان مشاوره از پزشک دریافت می‌کنید و پزشک بعد از بررسی شما را برای تزریق فیلر لب، نوع برند، مقدار فیلر مورد نیاز و… راهنمایی می‎‌کند.

فیلر‌های لب از چه ماده‌ای ساخته شده اند؟

بیشتر فیلر‌ها از کلاژن (Collagen) یا هیالورونیک اسید (Hyaluronic Acid) ساخته شده اند که مستقیم به لب تزریق می‌شود و حجم و اندازه‌ی آن را افزایش می‌دهد. کلاژن به صورت خالص به لب تزریق می‌شود که باعث حجم دادن به آن می‌شود، در حالیکه هیالورونیک اسید نه فقط لب را پر می‌کند، بلکه آب را نیز در داخل لب گیر می‌اندازد تا لب حالتی طبیعی به خود بگیرد

عوارض تزریق فیلر لب

خوشبختانه تا به امروز گزارشی حاکی بر عوارض تزریق فیلر مشاهده نشده است.
مقدار کمی، تورم بعد از تزریق فیلر به وجود می آید که با استفاده از کمپرس یخ بر لب ،تورم بعد از 24 ساعت از بین می رود و نتیجه ی نهایی لب ها قابل مشاهده میشود.
روش تزریق فیلر کمترین عوارض و علائمات  بعد از عمل را به خود اختصاص داده و مورد تمایز از سایر روش ها گشته است. تزریق فیلر بر لب کاملا تضمینی است و هیچگونه عفونت و  عوارضی را به خود نسبت نداده است.

تزریق فیلر لب در کرج
تزریق فیلر لب در کرج

چند نوع فیلر لب داریم؟

در حال حاضر فیلرهای موقت و دائمی وجود دارند و فیلر های موقت بهترین نوع هستند. فیلر های دائمی و نیمه دائمی، در حالی که وسوسه کننده هستند، قابل برگشت نیستند و اگر آن ها را دوست نداشته باشید، کاری از دستتان بر نخواهد آمد.

گزینه ی بهتر فیلر موقت، هیالورونیک اسید است. اگر فکر می کنید که منظور هیالورونیک اسید موجود در سرم شما است، بله درست است. هیالورونیک اسید یک مشتق قندی است که به طور طبیعی در بدن شما وجود دارد و این توانایی را دارد که تا ۱۰۰۰ برابر وزن خود را در آب نگه دارد. به همین دلیل، یک ماده آبرسان عالی برای مراقبت از پوست و همچنین یک ماده عالی برای تزریقات می باشد. همچنین این ماده برای ظاهر طبیعی تر و توانایی حل شدن  به مرور زمان یا به کمک درم ترجیح داده می شود.

مزایای تزریق فیلر لب

تزریق فیلر لب دارای مزیت هاب متعددی است برخی از این مزیت ها عبارتند از:

  • به دلیل بی حسی موضعی اسین روش کاملا بدون درد است
  • دوره نقاهتی ندارد
  • قابلیت برگشت دارد
  • ماندگاری مناسبی را به همراه دارد
  • مقرون به صرفه می‌باشد
  • نتایج را فورا بعد ا زتزریق می‌توانید مشاهده کنید
  • تزریق فیلر لب، دچار عفونت نمی‌شود.

مزیت های تزریق فیلر لب

تزریق فیلر بر لب سریع ترین روشی است که سریع ترین نتیجه را نشان میدهد .

از دیگر فواید تزریق فیلر بر لب را میتوان به این مورد اشاره کرد،که هرگاه متقاضی بعد از تزریق فیلر بر لب از حجیم کردن لب های خود به هر دلیلی پشیمان شد و خواست لب های خود را به حالت اول بازگرداند ،تزریق فیلر این امکان را به او میدهد که فیلر را تخلیه کند .

به راحتی و بدون هیچ مشکلی قابل حل و تصحیح است.

تزریق فیلر، ظاهری صد در صد طبیعی برای لب ایجاد می‌‌کند به گونه ایی نشان میدهد که انگار لب مادر زادی همینقدر خوشفرم و حجیم بوده است و به هیچ وجع برای هیچکس احتمال تشخیص نمیگذارد.

تزریق فیلر طبیعی ترین ظاهر را برای افراد ایجاد می‌کند،همه افراد هم به دنبال راهی برای طبیعی نشان دادن زیبایی های خود می‌باشند به همین رو تزریق فیلر را برای لب های خود انتخاب میکنند.

نوع فیلر لب در  آلا کلینیک کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می‌شود. اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می‌باشد.

بیشتر بخوانید : انواع ژل لب در کرج

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

علاوه بر تزریق فیلر لب در کرج دیگر خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

تزریق فیلر لب در کرج
تزریق فیلر لب در کرج

آیا امکان از بین بردن فیلر لب وجود دارد؟

مزیت فیلر های موقت این است که اگر حالت لب های خود پس از تزریق را به هر دلیلی دوست نداشته باشید، پزشک شما می‌تواند آنزیم پاک کننده ای به نام هیالورونییداز را تزریق کند تا ذرات را شکسته و سرعت شکنندگی فیلر را تسریع کند.
این روند تنها چند ثانیه طول می کشد و نتایج آنی دارد، اما ممکن است چند روز طول بکشد تا فیلر و تورم کاملاً محو شوند.

آیا تزریق فیلر لب درد دارد؟

پس از بی حسی، کمی احساس لرزش و فشار جزئی خواهید داشت، اما درصورت دریافت بی حسی نباید درد زیادی داشته باشید. سپس پزشک لب های شما را کمی ماساژ می دهد، ۱۰ دقیقه بر روی آن ها یخ می گذارد و سپس به شما اجازه رفتن میدهد.

آیا پس از تزریق فیلر نیاز به استراحت مطلق دارم؟

عملاً هیچ. انجام تزریق در کل ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول میکشد و بعد از گذشت حدود ۳۰ دقیقه، بی حسی از بین مرود. شما می توانید زندگی روزمره خود را بعد از آن ادامه دهید، اما در صورت کبودی حداقل ۳ روز هیچ برنامه بزرگی (مانند عروسی یا یک رویداد مهم) را نباید انجام دهید.

 

آیا بعد از تزریق فیلر می توانم ورزش کنم؟

در جواب این سوال باید گفت که  خیر، حداقل ۲۴ ساعت پس از تزریق نباید ورزش کنید. شما باید از فعالیت هایی که جریان خون را افزایش میدهند و  فقط می توانند به تورم اضافه کنند، خودداری کنید

تزریق فیلر لب در کرج
تزریق فیلر لب در کرج

هزینه تزریق فیلر لب در کرج

هزینه تزریق فیلر بر لب بسته مقدار وسعتی دارد که تزریق در آن انجام شود و به مقدار موادی که برای فیلر کردن در نظر گرفته شود، بنابراین مقدار هزینه پرداختی برای تزریق فیلر  در معاینه پیش از عمل،قابل تخمین است و به اختیار متقاضی گذاشته میشود. برای مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت فیلر لب در کرج با آلا کلینیک در تماس باشید.

در مجله آلا کلینیک بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط