تزریق فیلر لب در کرج

پس از ورود هیالورنیک اسید به لب به دلیل ویژگی جذب کننده این ماده آب و رطوبت را به آن جذب کرده و حجم آن را افزایش می‌دهند.همچنین ماده ایست که به طور طبیعی دربافتهای بدن یافت می شود . با تزریق ژل لب ها معمولا تورم دارند و برای رسیدن به فرم ایده ال یک تا ۲ هفته زمان لازم است پس از تزریق معمولا نیازی به استراحت نیست . در این مقاله از سایت کلینیک آلا قصد داریم در رابطه با یکی از خدمات خود یعنی تزریق فیلر لب در کرج ، و در کل هر آنچه که باید دررابطه با تزریق فیلر بدانید با شما همراهان گرامی صحبت کنیم.

کلینیک تزریق فیلر لب در کرج

جهت مشاوره در رابطه با تزریق ژل لب در کرج ، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02634093135

02634093136

09352500847

تزریق فیلر لب در کرج
تزریق فیلر لب در کرج

 

مزایای تزریق فیلر لب

قبل از تزریق فیلر بر لب بتدا لب را با مواد ضد میکروبی کاملا ضد عفونی میکنند و بعد لب را بی حسی موضعی میکنند تا در تزریق فیلر ،مراجع هیچ دردی را احساس نکند روش تزریق فیلر،روشی بدون درد میباشد وروشی آسان و سریع است که کمترین زمان را به خود اختصاص داده است تزریق فیلر هیچ دوره نقاهتی را برای بیمار به همراه ندارد از همین رو سبب رضایت همه قرار گرفته است.(برای مطالعه مقاله فیلر صورت در کرج کلیک کنید)
تزریق فیلر به دلیل وجود هیالورونیک ماندگاری بسیاری نسبت به سایر روش ها دارد وتزریق فیلر بر لب،عاری از هرگونه آلرژی و عفونت برای شخص میباشد.

 

در مجله آلا کلینیک بیشتر بخوانید

کلینیک تزریق فیلر لب در کرج

فیلر‌های لب از چه ماده‌ای ساخته شده اند؟

بیشتر فیلر‌ها از کلاژن (Collagen) یا هیالورونیک اسید (Hyaluronic Acid) ساخته شده اند که مستقیم به لب تزریق می‌شود و حجم و اندازه‌ی آن را افزایش می‌دهد. کلاژن به صورت خالص به لب تزریق می‌شود که باعث حجم دادن به آن می‌شود، در حالیکه هیالورونیک اسید نه فقط لب را پر می‌کند، بلکه آب را نیز در داخل لب گیر می‌اندازد تا لب حالتی طبیعی به خود بگیرد

عوارض تزریق فیلر لب

خوشبختانه تا به امروز گزارشی حاکی بر عوارض تزریق فیلر مشاهده نشده است.
مقدار کمی، تورم بعد از تزریق فیلر به وجود می آید که با استفاده از کمپرس یخ بر لب ،تورم بعد از 24 ساعت از بین می رود و نتیجه ی نهایی لب ها قابل مشاهده میشود.
روش تزریق فیلر کمترین عوارض و علائمات  بعد از عمل را به خود اختصاص داده و مورد تمایز از سایر روش ها گشته است.تزریق فیلر بر لب کاملا تضمینی است و هیچگونه عفونت و  عوارضی را به خود نسبت نداده است.

تزریق فیلر لب در کرج
تزریق فیلر لب در کرج

چند نوع فیلر لب داریم؟

در حال حاضر فیلرهای موقت و دائمی وجود دارند و فیلر های موقت بهترین نوع هستند. فیلر های دائمی و نیمه دائمی، در حالی که وسوسه کننده هستند، قابل برگشت نیستند و اگر آن ها را دوست نداشته باشید، کاری از دستتان بر نخواهد آمد.

گزینه ی بهتر فیلر موقت، هیالورونیک اسید است. اگر فکر می کنید که منظور هیالورونیک اسید موجود در سرم شما است، بله درست است. هیالورونیک اسید یک مشتق قندی است که به طور طبیعی در بدن شما وجود دارد و این توانایی را دارد که تا ۱۰۰۰ برابر وزن خود را در آب نگه دارد. به همین دلیل، یک ماده آبرسان عالی برای مراقبت از پوست و همچنین یک ماده عالی برای تزریقات می باشد. همچنین این ماده برای ظاهر طبیعی تر و توانایی حل شدن  به مرور زمان یا به کمک درم ترجیح داده می شود.

مزایای تزریق فیلر لب

قبل از تزریق فیلر بر لب بتدا لب را با مواد ضد میکروبی کاملا ضد عفونی میکنند و بعد لب را بی حسی موضعی میکنند تا در تزریق فیلر ،مراجع هیچ دردی را احساس نکند.

روش تزریق فیلر،روشی بدون درد میباشد وروشی آسان و سریع است که کمترین زمان را به خود اختصاص داده است .

تزریق فیلر هیچ دوره نقاهتی را برای بیمار به همراه ندارد از همین رو سبب رضایت همه قرار گرفته است.

تزریق فیلر به دلیل وجود هیالورونیک ماندگاری بسیاری نسبت به سایر روش ها دارد و تزریق فیلر لب،عاری از هرگونه آلرژی و عفونت برای شخص میباشد.

مزیت های تزریق فیلر لب

تزریق فیلر بر لب سریع ترین روشی است که سریع ترین نتیجه را نشان میدهد .

از دیگر فواید تزریق فیلر بر لب را میتوان به این مورد اشاره کرد،که هرگاه متقاضی بعد از تزریق فیلر بر لب از حجیم کردن لب های خود به هر دلیلی پشیمان شد و خواست لبان خود را به حالت اول بازگرداند ،تزریق فیلر این امکان را به او میدهد که فیلر را تخلیه کند .

به راحتی و بدون هیچ مشکلی قابل حل و تصحیح برایش باشد.

تزریق فیلر، ظاهری صد در صد طبیعی برای لب ایجاد میکند به گونه ایی نشان میدهد که انگار لب مادر زادی همینقدر خوشفرم و حجیم بوده است و به هیچ وجع برای هیچکس احتمال تشخیص نمیگذارد.

تزریق فیلر طبیعی ترین ظاهر را برای افراد ایجاد میکند،همه افراد هم به دنبال راهی برای طبیعی نشان دادن زیبایی های خود میباشند به همین رو تزریق فیلر را برای لبان خود انتخاب میکنند.

قیمت تزریق فیلر لب در کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

علاوه بر تزریق فیلر لب در کرج دیگر خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

تزریق فیلر لب در کرج
تزریق فیلر لب در کرج

آیا امکان از بین بردن فیلر لب وجود دارد؟

مزیت فیلر های موقت این است که
اگر حالت لب های خود پس از تزریق را به هر دلیلی دوست نداشته باشید،
پزشک شما می تواند آنزیم پاک کننده ای به نام هیالورونییداز را تزریق کند تا ذرات را شکسته و سرعت شکنندگی فیلر را تسریع کند.
این روند تنها چند ثانیه طول می کشد و نتایج آنی دارد،
اما ممکن است چند روز طول بکشد تا فیلر و تورم کاملاً محو شوند.

آیا تزریق فیلر لب درد دارد؟

پس از بی حسی، کمی احساس لرزش و فشار جزئی خواهید داشت. پس از تزریق، لب های شما کمی احساس خفقان می کنند،
اما درصورت دریافت بی حسی نباید درد زیادی داشته باشید.
سپس پزشک لب های شما را کمی ماساژ می دهد، ۱۰ دقیقه بر روی آن ها یخ می گذارد
و سپس به شما اجازه رفتن می دهد

آیا پس از تزریق فیلر نیاز به استراحت مطلق دارم؟

عملاً هیچ. انجام تزریق در کل ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول می کشد و بعد از گذشت حدود ۳۰ دقیقه، بی حسی از بین مرود.

شما می توانید زندگی روزمره خود را بعد از آن ادامه دهید، اما در صورت کبودی حداقل ۳ روز هیچ برنامه بزرگی (مانند عروسی یا یک رویداد مهم) را نباید انجام دهید.

 

آیا بعد از تزریق فیلر می توانم ورزش کنم؟

با عرض پوزش خیر، حداقل ۲۴ ساعت پس از تزریق نباید ورزش کنید. شما باید از فعالیت هایی که جریان خون را افزایش می دهند و  فقط می توانند به تورم اضافه کنند، خودداری کنید

تزریق فیلر لب در کرج
تزریق فیلر لب در کرج

هزینه تزریق فیلر لب در کرج

هزینه تزریق فیلر بر لب بسته مقدار وسعتی دارد
که تزریق در آن انجام شود و به مقدار موادی که برای فیلر کردن در نظر گرفته شود،
بنابراین مقدار هزینه پرداختی برای تزریق فیلر  در معاینه پیش از عمل،قابل تخمین است
و به اختیار متقاضی گذاشته میشود.

جهت مشاوره در رابطه با تزریق فیلر لب در کرج و هزینه آن ، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02634093135

02634093136

09352500847

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *