بوتاکس زیر بغل در کرج

بوتاکس زیر بغل در کرج

تزریق بوتاکس برای کاهش تعریق، در نواحی مختلفی همچون زیر بغل، پیشانی، دست ها و پاها استفاده می شود. این روش یک جراحی غیرتهاجمی است که نیاز به بیهوشی ندارد، فقط قبل از انجام تزریق، پزشک از بی حسی موضعی برای کاهش درد استفاده می کند. در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی بوتاکس زیر بغل در کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

بوتاکس زیر بغل در کرج
بوتاکس زیر بغل در کرج

 

بوتاکس زیر بغل چیست؟

بوتاکس با مسدود کردن اعصاب فعال کننده ی غده های عرق تاثیر خود را بر جای می گذارد. به طور طبیعی، هنگامی که دمای بدن افزایش می یابد، سیستم عصبی، غده های عرق را فعال می کند. این فرایندی است که بدن  توسط آن به صورت خودکار دمای خود را کاهش می دهد.

در افراد مبتلا به هایپر هیدروزیس اعصاب فعال کننده این غدد پیش فعال هستند. تزریق مستقیم بوتاکس به نواحی دارای تعریق شدید سبب فلج شدن اعصاب بیش فعال در آن ناحیه می شود. هنگامی که اعصاب قادر به رساندن پیام تعریق نباشند، تعریق رخ نخواهد داد. لازم به ذکر است، بوتاکس تنها در نواحی تزریق شده از تعریق جلوگیری می کند.

برطرف کردن مشکل تعریق زیر بغل با تزریق بوتاکس

تعریق بیش از حد برای بسیاری از افراد امری ناخوشایند است که در پی درمان آن هستند. علت تعریق در این افراد ممکن است به دلیل عفونت های میکروبی غدد زیر بغل باشد که منجر به تولید عرق های زرد و عفونی می شود. در صورت وجود این عارضه، تعریق زیر بغل حتی در هوای سرد و حتی بدون فعالیت نیز رخ می دهد.

گاهی نیز علت تعریق بیش از حد در زیر بغل، می تواند عوامل وراثتی و یا بیماری های عصبی باشد. اگر چه گاهی پزشکان درمان این عارضه را مصرف دارو و یا رژیم های غذایی می دانند، اما نتیجه قطعی کسب نمی شود. از سوی دیگر مصرف داروهایی از قبیل دئودورانت های حاوی آلومینیوم کلرید و خوراکی مثل پروبانتین، به شکل مقطعی بوده و نمی توانند میزان ترشح عرق زیر بغل یا کف و دست و پا را از بین ببرند.

اما خبر خوش اینکه در حال حاضر درمان این عارضه با استفاده از تزریق بوتاکس انجام می شود. تزریق بوتاکس برای درمان عرق زیر بغل بدون عارضه است و هیچ مشکلی را برای بیمار ایجاد نمی کند. البته این امر زمانی ممکن می شود که پزشک در کار خود مهارت کافی داشته باشد.

بوتاکس زیر بغل در کرج
بوتاکس زیر بغل در کرج

نحوه درمان

در روش درمان تعریق زیر بغل با استفاده از بوتاکس، این ماده در 10 الی 15 نقطه از زیر بغل تزریق می شود. لازم به ذکر است که در زمان تزریق، بیمار هیچ دردی را متحمل نخواهد شد. پس از چند روز از درمان، میزان تعریق نیز تا حد زیادی کاهش می‎یابد و پس از مدتی نیز متوقف می شود.

یک نکته مهم برای بیمارانی که به این مشکل دچار هستند اینکه با اتمام اثرات بوتاکس می توان مجدد فرآیند درمان را تکرار کنند. این امر تا زمانی که بهبودی کامل کسب شود، ادامه پیدا می کند. براساس نظریات متخصص، تزریق بوتاکس باید بین شش تا نه ماه ادامه پیدا کند.

در برخی موارد نیز ممکن است به 12 ماه نیاز باشد. با تزریق بوتاکس، اعصاب سمپاتیک به حد نرمال خود می رسند و در نتیجه تحریک پذیری آنها تا حد زیادی کاهش می یابد و عارضه تعریق زیر بغل از بین می رود.

آیا بوتاکس زیر بغل درد دارد

در جواب این سوال باید بگوییم که پزشک متخصص برای تزریق از سوزن های بسیار ظریفی استفاده می کند که هنگام تزریق با درد بسیار کمی مواجه هستید. اما اگر جز افرادی هستید که تحمل دردتان کم است می توانید از بی حسی موضعی در هنگام تزریق استفاده کنید.

هزینه تزریق

هزینه بوتاکس زیر بغل به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله:

  • مقدار بوتاکس.
  • نوع مواد بوتاکس.
  • قسمت مورد درمان.
  • دستمزد پزشک

این عوامل تعیین کننده ی هزینه بوتاکس هستند. به طور معمول به هر طرف زیر بغل حدود پنجاه واحد بوتاکس تزریق می شود. در واقع برای هر دو قسمت زیر بغل صد واحد بوتاکس استفاده می شود. از بوتاکس برای کف دست و پیشانی و کف پا ها هم مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل هزینه تزریق بوتاکس در هر فرد متفاوت است.

بوتاکس زیر بغل در کرج
بوتاکس زیر بغل در کرج

مرکز بوتاکس زیر بغل در کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

                  تمامی حقوق این قالب برای آلا کلینیک محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد طراحی و سئو مهراکت