بوتاکس برای تعرق در کرج

بوتاکس برای تعرق در کرج

بوتاکس برای تعرق در کرج

تعریق بیش از حد، که با نام علمی هایپرهیدوزیس شناخته می شود، از طریق تزریق بوتاکس تا 80 درصد کاهش میابد. اثربخشی تزریق بوتاکس برای کاهش تعریق، به مدت 4 تا 12 ماه است و باید در طول سال تمدید شود. اثرات تزریق بوتاکس برای درمان تعریق بدن، طی مدت 2 هفته قابل مشاهده است. در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی بوتاکس برای تعرق در کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

بوتاکس برای تعرق در کرج
بوتاکس برای تعرق در کرج

 

در چه نواحی از بوتاکس استفاده می شود؟

در حال حاضر، تزریق بوتاکس زیر بغل تنها جهت درمان تعریق ناحیه زیر بغل تایید شده است. تحقیقات بیان دارند که بوتاکس در درمان تعریق بیش از حد در ناحیه زیر بغل بسیار موثر است.

پزشکان از این فرایند جهت درمان تعریق دیگر نواحی بدن نیز استفاده می کنند. بوتاکس در ۸۰ تا ۹۰ درصد موارد در درمان تعریق کف دست نیز موفق بوده است.

با این وجود، نتایج این فرایندها به اندازه نتایج درمان تعریق زیر بغل ماندگاری ندارند. همچنین، تحقیقات بیان دارند که بوتاکس تعریق ناحیه پیشانی را تا ۷۵ درصد کاهش داده و نتایج آن تا ۵ ماه دوام دارند.

محققان بر این باورند که بوتاکس می تواند در کاهش تعریق کف پا نیز موثر باشد. از مواردی که باید در نظر گرفت این است که تزریق در ناحیه کف پا نسبت به نواحی دیگر بسیار دردناک تر است.

بوتاکس برای تعرق در کرج
بوتاکس برای تعرق در کرج

آیا بوتاکس زیر بغل مؤثر است؟

دریافت بوتاکس تنها چند دقیقه طول می‌کشد و نیازی به بیهوشی ندارد. بوتاکس با یک سوزن ریز به عضلات خاص و با دردی جزئی تزریق می‌شود و به‌طور کلی ۷ تا ۱۴ روز طول می‌کشد تا کاملا تأثیر بگذارد. همچنین بهتر است دو هفته قبل از درمان از آسپرین و داروهای ضدالتهابی استفاده کنید تا کبودی آن کاهش یابد.

بوتاکس، اعصاب غدد عرق را مسدود می‌کند. به‌طور معمول، با افزایش دمای بدن، سیستم عصبی غدد عرق را فعال می‌کند و این‌گونه بدن شما، به‌طور خودکار خنک می‌شود، اما این امر در مبتلایان به هایپرهیدروز متفاوت است؛ زیرا در این بیماران اعصابی که به غددِ عرق سیگنال می‌دهند، بیش‌فعال هستند.

هنگامی که بوتاکس، روی غدد عرق تزریق شود، اعصاب بیش‌فعال آن ناحیه فلج می‌شود. تزریق بوتاکس وقتی توسط یک پزشک باتجربه انجام شود، بهتر عمل می‌کند. پزشک شما با استفاده از یک سوزن ریز، داروی بوتاکس را درست، زیر سطح پوست تزریق خواهد کرد. پزشک ممکن است برای جلوگیری از درد، از یخ یا مادۀ بی‌حس‌کننده استفاده کند.

به‌محض تزریق بوتاکس می‌توانید به کار و زندگی عادی خود برگردید. پزشک ممکن است از شما بخواهد برای بررسی و رفع نقاط ازدست‌رفته، مجددا قرار ملاقات تعیین کند.

 

هزینه تزریق بوتاکس برای تعرق در کرج

هزینه بوتاکس زیر بغل به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله:

  • مقدار بوتاکس.
  • نوع مواد بوتاکس.
  • قسمت مورد درمان.
  • دستمزد پزشک

این عوامل تعیین کننده ی هزینه بوتاکس هستند. به طور معمول به هر طرف زیر بغل حدود پنجاه واحد بوتاکس تزریق می شود. در واقع برای هر دو قسمت زیر بغل صد واحد بوتاکس استفاده می شود. از بوتاکس برای کف دست و پیشانی و کف پا ها هم مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل هزینه تزریق بوتاکس در هر فرد متفاوت است.

بوتاکس برای تعرق در کرج
بوتاکس برای تعرق در کرج

بیشتر بخوانید:

 

فواید تزریق بوتاکس برای تعرق در کرج

برخی از افراد به دلیل فعالیت بیش از حد غده‌های تعریق واقع در زیر بغل مدام در حال عرق کردن هستند. این موضوع ربطی به دمای هوا نداشته و حتی در روزهای سرد زمستان نیز می‌توانند شاهد تعریق زیر بغل باشند. این موضوع سبب می‌شود تا مدام لباس‌هایی با زیر بغل خیس داشته و از مشکل تعریق زندگی عادی آن‌ها را با مشکل روبرو کند. خوشبختانه نتایج به دست آمده نشان می دهند که تزریق بوتاکس به زیر بغل می‌تواند بیش از ۸۰ درصد در کاهش تعریق موثر باشد. علاوه بر این موضوع می‌توان فواید تزریق بوتاکس به زیر بغل را به صورت زیر دسته‌بندی کرد:

  • غیر تهاجمی بودن
  • بدون درد بودن
  • عدم نیاز به گذراندن دوره نقاهت طولانی
  • عدم نیاز به مراقبت‌های سخت
  • بدون بروز عوارض جانبی خطرناک

تمامی افرادی که با این مشکل روبرو هستند می‌توانند از مزایای تزریق بوتاکس زیر بغل استفاده کنند.

بوتاکس برای تعرق در کرج
بوتاکس برای تعرق در کرج

مرکز بوتاکس برای تعرق در کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

 

 

مطالب مرتبط

تماس جهت رزرو 8صبح تا10شب