بلفاروپلاستی چشم ژاپنی کرج

بلفاروپلاستی چشم ژاپنی کرج

بلفاروپلاستی چشم ژاپنی کرج

بلفاروپلاستی چشم ژاپنی یکی از عمل های زیبایی پف زیر چشم می باشد.این عمل جراحی با دقت بسیار بالایی توسط فوق تخصص های عمل زیبایی صورت می گیرد.د. در این مقاله در رابطه با یکی از خدمات خود در کلینیک آلا یعنی بلفاروپلاستی چشم ژاپنی کرج با شما همراهان گرامی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

بلفاروپلاستی چشم ژاپنی کرج
بلفاروپلاستی چشم ژاپنی کرج

بلفاروپلاستی چشم ژاپنی

همانطور که می دانید آناتومی کلی صورت در افرادی از نژاد شرقی به خصوص بوده و به طور کلی این دسته از نژاد ها با سایر نژاد ها کاملا متفاوت است ،حالت چشم شرقی ها باریک و پف آلود است و اکثراً پلک ها افتاده است، این تفاوت را می توان در چشم های چینی ها ، ژاپنی ها و در ترکمن ها مشاهده کرد .

این دسته از افراد به اصطلاح چشم های بادامی دارند و در اطراف پلک بالا یا پایین مقدار زیادی پف اطراف چشم دارند .

آناتومی کلی چشم ها در نژاد های نام برده و تمایز حالت چشم ها دراین دسته از افراد دلیل مناسبی برای جراحی بلفاروپلاستی است. بلفاروپلاستی به اصلاح افتادگی پلک ها و پف زیر چشم می پردازد . جراحی بلفاروپلاستی در پلک های شرقی با مقداری تفاوت نسبت به سایر نژاد ها انجام می شود که بعد از جراحی حالت کلی چشم،پلک و ابروها تغییر می کند .

 

بلفاروپلاستی چشم ژاپنی کرج
بلفاروپلاستی چشم ژاپنی کرج

مزایای بلفاروپلاستی چشم ژاپنی کرج

از آنجا که بلفاروپلاستی به شیوه جراحی هم انجام  می شود و استفاده از دستگاه پلاسما BT روشی جدیدتر می باشد، ممکن است برای بسیاری از افراد این سوال پیش آید که کدام روش موثرتر و نتیجه بخش تر است. در ادامه چند نمونه از مزایای استفاده از دستگاه پلاسما BT در مقابل جراحی را برای شما قرار داده ایم:

  • نیازی به بیهوشی تزریقی و در نتیجه عوارض پس از آن نمی باشد.
  • بدون ایجاد برش در پوست
  • بدون نیاز به بخیه و وجود احتمال اینکه رد جراحی باقی بماند.
  • ریسک بسیار کمتر از جراحی
  • زمان بهبودی کوتاه
  • حداقل میزان عوارض جانبی
  • نسبت به جراحی بسیار سریع و آسان است.
  • پوست نازک نمی شود

در این روش از بی حسی موضعی استفاده می شود که تا حد امکان بیمار درد نداشته باشد. پس از پایان درمان نیز هیچ دردی احساس نمی شود.

در مورد زمان آن هم بهتر است بدانید میانگین این درمان حدودا نیم ساعت تا یک ساعت است. البته زمان آن بستگی به نوع درمان دارد.

آیا بلفاروپلاستی دردناک است؟

بطور معمول شما فقط تزریق دو آمپول بی حسی را در اطراف پلک خود احساس خواهید کرد. و بعد از آن شما دیگر چیزی حس نمیکنید. اما گاهی جراح بخاطر استرس و بی تابی بیمار، ممکن است به او آرام بخش بدهد. این آرام بخش میتواند هم خوراکی باشد و هم تزریقی.

بلفاروپلاستی چشم ژاپنی کرج
بلفاروپلاستی چشم ژاپنی کرج

چه کسانی میتوانند عمل بلفاروپلاستی چشم ژاپنی انجام دهند؟

عمل بلفاروپلاستی یا افتادگی پلک جهت رفع معایب پلک فوقانی و پف زیر چشم ها صورت می گیرد، این نوع از جراحی برای افراد بالای سی و پنج سال مناسب می باشد

از نظر زیبایی شناسی ،چشم ها مهمترین بخش صورت هستند.چشم ها نشان دهنده سن فرد و حتی منعکس کننده حالات هیجانی و خلقی وی نیز می باشند ولی متاسفانه ،چشم ها و پلک ها و افزایش پف زیر چشم ها به دلیل بالا رفتن سن،چین و چروک های زیر چشم و تمام مسایلی که به هر دلیلی باعث افتادگی پلک های شما و پف زیر چشم های شما می شود و می تواند چشمانتان را همیشه خسته و پژمرده نشان دهند،با بلفاروپلاستی قابل درمان است.

بلفاروپلاستی می تواند میزان دید افرادی را که بر اثر افتادگی پلک میدان دید کم تری را مشاهده می کردند رفع نماید و از این نظر نیز می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

عمل بلفاروپلاستی به گونه ای دیگر نوعی عمل جراحی پلاستیک برای اطراف چشم و ناهنجاری پلک های افتاده می باشد که با ظرافت زیادی انجام می گیرد.

بلفاروپلاستی چشم ژاپنی کرج
بلفاروپلاستی چشم ژاپنی کرج

کلینیک بلفاروپلاستی چشم ژاپنی کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر

مطالب مرتبط