باتجربه ترین مرکز کاشت در گوهردشت

هر فرد ممکن است نسبت به یکی از روش های کاشت مو پاسخ بهتری بدهد، همچنین اگر پزشک خاصی را انتخاب کرده باشید ممکن است ایشان تنها در یک یا دو روش مهارت و تخصص کافی داشته باشد. بنابراین، برای انتخاب مناسب ترین روش های کاشت مو، بهتر است به یک پزشک متخصص پیوند مو مراجعه کرده و یک جلسه مشاوره داشته باشید.  در این مقاله در رابطه با معرفی  خدمات خود در کلینیک آلا ، باتجربه ترین مرکز کاشت در گوهردشت ، با شما همراهان گرامی صحبت کنیم.

استفاده از موهای بخش های مختلف بدن برای پیوند به سر

البته موفقیت در چنین عملی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و پیش بینی نتیجه آن کمی پیچیده است، چرا که هماهنگی و سازگاری مشخصات هورمونی و … بین دو ناحیه بدن نیاز به بررسی بیشتری دارد. در این تکنیک می توان تا 5 هزار گرافت منتقل و جایگزین نمود. با توجه به همخوانی موهای نواحی مختلف بدن با سر، می توان گفت؛ ریش ها و قفسه سینه به ترتیب مناسب ترین و بدترین گزینه برای بانک موی پیوندی سر هستند. این روش کاشت مو برای افراد کمی، نتیجه مثبت دارد و بنابراین معمولاً آخرین انتخاب در جبران کم مویی محسوب می شود.

باتجربه ترین مرکز کاشت در گوهردشت
باتجربه ترین مرکز کاشت در گوهردشت

کاشت موی طبیعی FUT درباتجربه ترین مرکز کاشت در گوهردشت

در میان روشهای مختلفی که برای کاشت موی طبیعی وجود دارد، این روش بسیار تهاجمی بوده و با خونریزی زیادی همراه است. چرا که یک نوار 1 یا دو سانتی از بانک مو برداشته می شود. سپس با استفاده از یک میکروسکوپ فوق العاده قوی، فولیکولهای مو جدا شده و به ناحیه مو پیوند زده می شود.

مزایای روش FUT

معایب روش FUT

باتجربه ترین مرکز کاشت در گوهردشت
باتجربه ترین مرکز کاشت در گوهردشت

مراقبت های بعد از انجام جراحی کاشت موی طبیعی

باتجربه ترین مرکز کاشت در گوهردشت
باتجربه ترین مرکز کاشت در گوهردشت

بیشتر بخوانید:

کاشت مو به روش SUTدرباتجربه ترین مرکز کاشت در گوهردشت

روش SUT را میتوان حالت پیشرفتهای از روش FIT در نظر گرفت. چرا که در این روش پیوند فولیکول ها از طریق یک دستگاه واسط انجام میشود. همین مسئله باعث میشود نه تنها احتمال آسیب به گرافت های مو کاهش پیدا کند، بلکه سرعت انجام جراحی نیز بیشتر می شود.

مزایای روش SUT

معایب روش SUT

 

آیا مزوتراپی بعد از کاشت مو لازم است؟

مزوتراپی روشی است که در آن با استفاده از سوزن مخصوص، داروها و مواد مغذی خاص برای تقویت رویش موهای کاشته شده در سر تزریق می شود. معمولا پزشکان برای همه کسانی که عمل پیوند مو انجام میدهند 1 الی 2 جلسه مزوتراپی مو را توصیه میکنند اما اگر موهای شخص بسیار ضعیف باشد ممکن است پزشک تعداد جلسات بیشتری را تجویز کند.

باتجربه ترین مرکز کاشت در گوهردشت
باتجربه ترین مرکز کاشت در گوهردشت

باتجربه ترین مرکز کاشت در گوهردشت کرج

در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی دستگاه های پزشکی و زیبایی و درمانی، تغییرات موثر و چشمگیری در پزشکی پدید آورده که نیاز تمامی پزشکان و متخصصین به آن اجتناب ناپذیر است.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات ما در آلا کلینیک را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *